Cumartesi , Temmuz 31 2021

HANDE YENER KONSERİ

Image and video hosting by TinyPic

Türk Pop Müziğinin Kraliçesi Hande Yener İlk Kez Bronx’ta! 

Tarih:27 Nisan 2012Saat:22:00Yer:BronxŞehir:İstanbul Avrupa

Uzun bir aradan sonra Taksim’de sahne olacak olan Hande Yener Bronx’a özel bir konserle sevenleriyle buluşuyor. Profesyonel müzik kariyeri 2000 tarihli “Senden İbaret” albümüyle başlayan Hande Yener, Yalanın Batsın parçasıyla büyük bir çıkışa imza attı. Ardından 2002 yılında Sen Yoluna Ben Yoluma albümünü yaptı. 2004 Yılında Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor albümü çıktı.

Hande Yener, 2007 yılında Nasıl Delirdim adlı albümünü piyasaya sürdü. Romeo adlı parçası haftalarca listelerin zirvesinde yer aldı.2008 yılında çıkardığı Hipnoz albümünde özel ses efektleri kullanıldı. Sonrasında Hayrola adlı stüdyo albümünü müzik severlerle paylaşan sanatçı, albümdeki tüm sözleri kendi yazdı.
1 Nisan 2010’da, 6 yıl aradan sonra tekrar pop albümü çıkarmıştır. Hande’ye Neler Oluyor? adını verdiği albümde 11 şarkı, 3 remix bulunmaktadır. Şarkıların hepsi Sinan Akçıl imzası taşırken son albümdeki şarkılarına yaptırdığı 11 remixi de Hande’yle Yaz Bitmez adını verdiği bir “ara albüm”e koymuştur.
Müzik kalitesini sahne enerjisiyle birleştirerek kendine sadık bir hayran kitlesi edinen Hande Yener eski & yeni en sevilen parçalarının yer alacağı renkli ve bu çok özel konseriyle Bronx’ta!!!
Mekan:Bronx
Adres: İstiklal Cad. Terkos Çıkmazı No: 8
TAKSİM / İstanbul
Bilet Fiyatı: Ayakta – 50.00 TL


Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

 1. Le Lacocca ‘Yönetmek sadece başkalarını motive etmektir.’

 2. Büyücüler inanç sayesinde, fizikçilerin hakikat sayesinde yaptıklarından daha fazlasını yaparlar. Giordano Bruno

 3. 21. yüzyılın iş fırsatı olarak değerlendirilen network marketig:bir ev hanımının yapabileceği kadar basit,bir diplomatın yapabileceği kadar saygın bir iştir.

 4. AKTAÇ NESLİHAN

  dikkatimizi topladığımızda neler yapabileceğimizin sınırı yok bence ama muhakkak böyle bir setin bize yardımcı olması lazım.

 5. @hundrella Gelmiş gelmiş en iyi kişisel gelişim kitabı. https://t.co/rYU3mjVJ anti ne demek

 6. D&R larda cd leriniz yok gibi… yani özel siparişle getiyorlar..Bir heyecan gittim ama getirilmesini beklemek zorundayım.. anti aging ne demek

 7. teşekkür ederim yaratıcılığıma yaratıcılık katıcaktır. subliminal mp3

 8. annem ve babam birbirlerini iyi bulmuşlar da bu zamanda böyle bir şey bize gerekli galiba. erken boşalmanın nedenleri

 9. Bir kişisel gelişim kitabı, sadece kendisini okumanın büyük bir zaman kaybı olduğunu öğrettiği zaman faydalı olabilir. O da belki. korece kelimeler ve anlamları

 10. çok güzel olacak kişisel imaj

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂