Çarşamba , Eylül 22 2021

GÜZELLİK ÖNERİLERİ

1- Gece Bakım Rutini

Cildinizin yağ biriktirip tahriş olmaması için eve çok geç bir saatte de dönseniz makyajınızı temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Temizleme süresini kısaltmak için glikolik asit içeren bir temizleyici kullanın. Bu tür bir ürün cildinizi temizler, peeling yapar ve daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Sonrasında tek yapmanız gereken şeyse cildinizi nemlendirmektir. Yağlı bir cilt yapısına sahipseniz, salisilik asit içeren bir nemlendirici kullanmayı deneyin. Cildiniz kuru ise hyalüronik asit içerikli bir losyonu tercih edin. Son olarak süreceğiniz bir balsam ile uyuduğunuz süre içerisinde dudaklarınızın kurumasını önleyebilirsiniz.

2- Ojenizi Kurutun

Üst üste birkaç kat sürüldüğü için, kuaför salonunda uygulanan ojenin kuruması yaklaşık 30 dakikanızı alır. Bu zamanı kısaltmak için uçuk pembe gibi açık tonlarda bir oje seçin. Bu renk ojelerin tırnağa yerleşip kuruması daha kolaydır. Fırçanın ucundaki fazla ojeyi şişenin ağzına sildikten sonra tırnaklarınıza, serçe parmaktan baş parmağa doğru üçer ince kat uygulayın. Üzerlerine süreceğiniz kurutucu ile ojeleri sabitledikten sonra soğuk üfleyen saç kurutma makinenizi birkaç dakika boyunca tırnaklarınızın üzerine tutun.

3- Saç Bakımı

Duştan çıktıktan sonra, saçınızın nemini bir havlu yardımıyla alın. Saçınızı taramadan önce, hafif formüllü bir saç köpüğünü tutamlarınıza yedirin. Ancak, normalde uyguladığınız köpük miktarının yarısını kullanın. Ne kadar az miktar ürün kullanırsanız saçınız o denli kolay kurur. Üst kısımları yukarıda topladıktan sonra saç kurutma makinenizin sıcak ayarı ile alt kısımlarınızı kurutun. Bu tutamların nasıl göründüğüne pek aldırış etmeyin. Ne de olsa kimse saçınızın alt kısmını görmüyor. Ardından üst tarafta kalan tutamlarınızı açın ve yuvarlak bir fırça yardımıyla düzeltin. Yüzünüzü çerçeveleyen kısımlar üzerinde daha fazla yoğunlaşın. Saçınızın formunu sabitlemek için, üzerine bir süre soğuk hava tutun.

4- Diplerinizi Kapatın

Kuaför salonuna gidecek kadar zamanınız yoksa, evde kolayca uygulayabileceğiniz bir boya satın alın. Boya setinin içinden çıkan küçük fırçayla yalnızca saç diplerinize ufak rötuşlar yapabilirsiniz. Ayrıca güzellik uzmanlarının klasik bir hilesi de bu konuda işe yarayabilir; ıslattığınız bir makyaj fırçasını saç renginize uygun bir göz farına batırarak saç diplerinizdeki renk farkını kamufle edebilirsiniz. Farı sabitlemek için üzerine çok güçlü bir saç spreyi uygulamayı da unutmayın.

5- Ten Renginizi Koyulaştırın

Ten renginizin birkaç saat içinde göze çarpmasını mı istiyorsunuz? Bunun için tüm vücudunuzu bronzlaştırmak yerine bacaklar, göğüsler ve kollar gibi ilk bakışta göze çarpan yerlerinize yoğunlaşın. Önce ellerinize, topuklarınıza, dizlerinize ve dirseklerinize nemlendirici uygulayın. Nemlendirici ürün kuru bölgelerde leke kalmasını engelleyecektir. Ardından, sprey formlu bir otobronzanı, öne çıkarmak istediğiniz bölgeler üzerine uygulayın. Spreyin ince yapısı kısa sürede geniş alanları kaplar ve vücut tarafından daha çabuk emilir. Uyguladığınız tek kat otobronzan, vücudunuzun bazı yerlerinde renk farklılıklarına sebep olursa, bu bölgeleri bronzlaştırıcı pudra yardımıyla kapatabilirsiniz. Giyinmeden önce 10 dakika boyunca bir vantilatörün karşısında durmanız da ürünün kuruması için işe yarayabilir.

6- Sivilcenizi Küçültün

Hiçbir şey yüzünüzdeki o küçük canavarın bir anda kaybolmasını sağlayamaz. Ancak dermatologlar tarafından da benimsenmiş olan bir teknik ile sabaha kadar ufalmasını sağlayabilirsiniz. Kulak pamuğunun tek tarafını kaynar olmayan sıcak bir suya batırın ve bu ucu hafifçe sivilcenizin üzerine değdirerek üç saniye kadar bekleyin. Isı sivilcenin açılarak içindeki iltihabın dışarı doğru çıkmasını sağlar. Böylelikle uygulayacağınız ürünün içerikleri daha kısa sürede etki eder. Sivilcenin üzerine süreceğiniz kurutucu özelliğe sahip bir krem siz uyurken bu şişliğin inmesini sağlar. Sabah uyandığınızda içinde salisilik asit bulunan bir kapatıcı ile sivilcenizi hem kamufle edebilir hem de iyileşmesine katkıda bulunabilirsiniz. Herhangi bir parlamayı önlemek için yüzünüze pudra uygulayın..

7- Hacim Kazandırın

Özel ürünler kullanarak saçınıza hacim kazandırabilirsiniz. Saçınızı yıkayacak zamanınız yoksa, bu size daha da çok zaman kazandırır çünkü hafif kirli saçlar şekillendirmeye daha müsaittir. Saçınız temizse, diplerinize hacim veren bir sprey sıkıp şekillendirin. Ardından saçınızın üst kısmını ayırıp kıvırın. Kıvırdığınız bu parçayı dağınık bir topuz haline getirip sabitleyin. Orta derece ısıya ayarlı saç kurutma makinenizi yaptığınız topuzun üzerine tutun. Uygulamış olduğunuz hacimlendirici, ısıya maruz kaldığında tutamlarınızın kabarmasını sağlar. Topuzu açın, başınızı öne doğru atın ve sabitlemek için saç spreyi uygulamayı ihmal etmeyin.

8- Bacaklarınızı Tıraş Edin

Kendinizi yaralamadan bacaklarınızı bir an önce tıraş edebilmek için öncelikle alt kısımlara kremsi dokuya sahip bir duş jeli uygulayın. Bu jeli dizinize ve üst bacağınıza da sürdükten sonra, en az üç bıçaklı bir jilet ile tüm bacaklarınızı tıraş edin. Eğer süper mini bir etek giymeyi planlamıyorsanız dizinizin üst kısmını atlayabilirsiniz. Duştan çıktıktan sonra, tüm bacaklarınıza nemlendirici bir vücut kokusu uygulayın.

9- Gözlerinizin Şişkinliğini Alın

Eğer 20 dakikanız varsa, soğutucu bir göz maskesi uygulayabilirsiniz. Ancak vaktiniz kısıtlıysa, iki adet siyah çay torbasını demledikten sonra soğumaya bırakın. Bu torbaları gözlerinizin üzerinde yalnızca bir dakika kadar bekletin. Çayın içeriğindeki kafein, damarları daraltarak göz altında bulunan şişkinliği indirir. Bu işlemden sonra papatya veya salatalık özlerine sahip bir göz kremi uygulayabilirsiniz.

10-Çok İşlevli Ürünler

Neden zamanınızı nemlendiriciyi, güneş koruma kremini ve fondöteni ayrı ayrı uygulayarak harcayasınız? Bazı renkli nemlendiriciler bunların üçünü bir arada barındırıyor. Eğer fondöteninizden ayrılmaya kıyamıyorsanız, onu nemlendiricinizle karıştırarak tek bir ürün haline getirebilirsiniz. Aynı amaçla edindiğiniz bir krem formüllü allığı da yanaklarınız haricinde göz kapaklarınız ve dudaklarınıza da uygulayabilirsiniz.

11- Gece Bakımı

Ellerinizin ve ayaklarınızın her an bakımlı olmasını istiyorsanız ödevinizi bir gece önceden yapmalısınız. Yatmadan önce ellerinize vazelin uygulayın ve bir çift pamuk eldiveni ellerinize geçirin. Ayaklarınıza da kakao yağı sürdükten sonra bol çoraplar giyin. Uyandığınızda ipeksi yumuşaklıkta el ve ayaklara kavuştuğunuzu fark edeceksiniz. Son olarak çabuk kuruyan bir sezon rengi ojesi ile mükemmel bir görünüme kavuşabilirsiniz

12- Mutlu Saçlar
Kepeklerinizden kurtulmak için denemediğiniz ürün kalmadı. Halbuki çözüm yıllardır mutfağınızda duruyor: Sirke! Evet doğru duydunuz. Sirkeyi nemli saçınıza dökün ve kurumasını bekleyin. Ardından şampuanla saçınızı yıkayın. Bu uygulamayı kepekleriniz yok olana kadar sürdürün. Etrafı hoş olmayan bir koku kaplayabilir ancak işe yaradığını göreceksiniz.

13- Yanınızda Taşıyın

Her ne kadar çabalasanız da, sabah evden telaşla fırlıyor olabilirsiniz. Bu zaman darlığını göz önünde bulundurarak çantanızda her zaman bir nemlendirici krem, allık, ruj ve maskara bulundurun. Araba kullanırken uzun kırmızı ışık bekleyişlerinde veya ofise girmeden hemen önce otoparkta rahatça uygulayabileceğiniz bu ürünler gününüzü kurtaracaktır.

ENGLİSH

1 – Routine Maintenance of the night

to avoid irritation of your skin oils can build up home back in an hour too late to clean your makeup if you should not be neglected. To shorten the cleaning time, use a cleaner that contains glycolic acid. This kind of product your skin clean, makes peeling and ensures a brighter appearance achieved. Then the only thing you need to do is to moisturize your skin. If you have an oily skin structure, try using a moisturizer that contains salicylic acid. Dry skin lotion is a hyaluronic acid content prefer. Finally, you will take a balm to dry your lips during sleep can prevent you.

2 – dry your Nail

To take a few layers on top of the hairdressing salon is applied in the drying of nail polish takes about 30 minutes. This time to shorten the light tones such as pale pink nail polish in a select. These colors of nail polish to dry and is easier to put quotation. At the end of the brush in your mouth after you delete more nail polish to nails into your bottle, from little finger to thumb to three thin coats. Will take them with a nail polish dryer and a hair dryer blowing cold sabitledikten then you hold on a few minutes of your nails.

3 – Hair Care

After the shower, the moisture of your hair with a towel get help. Before you scan your hair, light mousse with a sprinkling of formula to secure your. However, in normal use half the amount of foam that you apply. If you use a small amount of how much product your hair dries it so easy. After collecting above the top of your hair dryer to dry your bottom with warm setting. This looks like and how much attention do not pinch. After all, if anyone does not see the bottom of your hair. Then open the upper side of the dash trim with a round brush. More over your face frame can concentrate on that part. To fix your hair form, cold air for a while on hold.

4 – Close your Dip

When you do not have enough to go to the hairdresser, the purchase of a paint can be applied easily at home. Paint from inside the small brush set to dip your hair is little retouching can do. In addition, a classic trick of beauty experts could work on this subject, a makeup brush wet hair when you color your hair at an appropriate eye shadow to the bottom of your sink with color difference can be camouflaged. A very strong hair spray to fix on Shadow, remember to apply.

5 – Ten Bay customize your colors

Ten colors to stand out in a few hours of your desire? To do this, your whole body instead of bronze legs, chest and arms at first glance as a prominent place to Concentrate. Your hands, into your heels, knees and elbows to apply your moisturizer. Areas will prevent dry spots remain moisturizing products. Then, spray a otobronzanı form, put forward on the area you want to apply. Spray in a short time large areas of the fine structure of vessels and is absorbed by the body more quickly. Otobronzan you apply one coat, can cause color differences in some parts of your body, you can turn off these areas with the help of tanning powder. Dressing for 10 minutes before you stop in front of a fan to dry the product could work.

6 – Minimize your acne then

Nothing that little monster in your face at a time of loss can not provide. However, dermatologists have been adopted by a technique that can help smaller until morning. One side of the ear, cotton dipped in boiling water, and this is not a hot tip by touching lightly on your acne wait three seconds. Of inflammation in acne as the Heat opened outward helps out. Thus in less time to apply the contents of the product will have an effect. Property owners will take over the dryers acne cream makes you sleep in this swelling. When you wake in the morning, a concealer with salicylic acid, which can be camouflaged as well as improve your acne can help. To prevent any glare Apply powder to your face ..

7 – Volume

Special products can gain by using the volume of your hair. You do not have time to wash your hair, it gives you even more time because the light is available than dirty hair shape. If your hair is clean, giving a spray volume and shape of your foot secure. After taking the upper part of your hair curl. This track, you’re twisting a knob into scattered and secure. Make your hair dryer set to moderate heat on the knob and hold. Router that you have applied to the volume, when exposed to heat makes swelling of your dash. Turn knob, throw your head forward and do not neglect to secure the application of hair spray.

8 – Shave your legs Edin

Without injuring yourself a moment ago to shave your legs first to the bottom of a shower gel to apply the creamy texture. This gel also take after your knee and your upper leg, at least a three-blade razor with shaving your legs get all. If you do not plan to wear super mini skirts can jump to the top of your knee. After the shower, apply the scent of a body moisturizer to your whole leg.

9 – Eye of the received Bloating

If you have 20 minutes, a cooling eye mask, you can apply. Your time is limited, however, two black and allow to cool after brewing the tea bag. These bags up to a minute just click on your eyes. The caffeine content of tea, narrow vessels in the eye at the bottom will bulge. After this process, an eye cream with chamomile, or you can apply cucumber extracts.

10-Multifunction Products

Why is your time to moisturizer, sun protection cream, and separately by applying foundation spend? Some color in one moisturizing contains three of them. If you can not mince to break away from your foundation, I mix it with your moisturizer into a single product can make. You see the same purpose in a cream formula blush in the cheek than your eyelids also can apply to your lips.

11 – Night Care

Hands and legs if you want to be always well-kept one night in advance must do your homework. Apply before bedtime and a pair of Vaseline on your hands, cotton gloves on your hands to spend. Plenty of time after the cocoa butter feet dress socks. When you wake up in the hands and feet into silky softness that you’ll notice that gained. Finally, a quick-drying nail polish colors with a perfect season, you can reach a view

12 – Happy Hair
Do not try to get rid of your dandruff products left. However, the solution stands in your kitchen for years: Vinegar! Yes, you heard correctly. Pour vinegar and let it dry to wet your hair. Wash your hair after shampooing. You do not have this application until you are Keep bran. May take an unpleasant odor around but he’ll work.

13 – Take Your Side

Although if you tried that in the morning from home may be launched urgently. Considering the shortness of this time, the purse each time a moisturizing cream, blush, lipstick and mascara handy. While driving in a long red light or waiting in the parking lot just before entering the office you can easily apply these products can save your day.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

 1. Kimse diğer insanlarla ilgili pek bir şey bilmez. O yüzden yapabileceğiniz en iyi şey kendinizi diğer insanların yerine koymaktır. J. Steinbeck

 2. Bu seti bende kullanıyorum ilk önce 6 dk lık olan bedensel gevşemeyi sonrada 30dk 8 sn olan eşik altı olumlu mesajları dinliyorum 1 haftadır kullanmaktayım, acaba doğrumu yapıyorum ? kullanma şeklim yatmaya yakın kullaklıkla bazen uykum geliyor bazı cümleleri es geçebiliyorum (dala biliyorum ). bulgarca öğreniyorum

 3. ÇEVREN ŞÖLEN-DE

  Felsefe Profesörü – Kişisel Gelişim ve Motivasyon Videoları – Melik Duyar https://t.co/MFtFv4Lf @youtube aracılığıyla alkolü bırakma

 4. @SezinSVR Bana da bir kişisel gelişim kitabı olarak ne tavsiye edersiniz bu aralar ? ; gelişemedik gitti bitürlü 🙁 Gelişmek zor zenaat ! 🙂 zihin

 5. ilk defa duyuyorum bu sistemi, çok merak ettim italyanca seni seviyorum

 6. cd lerin içerikleri hepsi birbirinden cazip!! aging photos

 7. Engin bey, “Beyin Programlama Teknolojisi” ile “Subliminal bilinçaltı telkin” aynı şey. Ancak BPT’de içinde frekans kullanılmaktadır. Genellikle kullandığımız frekans “Alfa”dır. Bazı sitelerde normal müziklerle subliminal hazırlanmaktadır. O da doğrudur. Biz etkisi bakımından daha hızlı sonuç vermesi için “frekans” sesler kullanmaktayız. iki resim arasındaki fark

 8. @oguzas bu noktaya geleceğini biliyordum.Kişisel gelisim uzmaninin hazin sonu.. fransızca öğreniyorum

 9. müthiş bir telkin,denemeye değer buluyorum. klavye

 10. Bu konuda bir soru sormak istiyorum, bilinçaltı yönlendirilerek sanatsal yetenek kazandırılması gerçekten oldukça güzel, fakat diğerlerinden daha zor görünüyor bana. Bu konuda başarılı olmuş örnekler mevcut mudur? cinsel ilişki teknikleri

 11. Kisisel gelisim kitabi gibi sarki bkz. Iced earth-anthem oyun satranç

 12. Geçen sene almıştım bu ürünü. Çocuğum çok faydalandı. Ancak cd kayboldu. Bu sene tekrar dinlemesini istiyorum. İsme özel fiyatınızı öğrenebilir miyim? Kayseri romence öğrenme

 13. Kişisel gelişim kitaplarının en kralı: mp3 dönüştürücü

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂