Cumartesi , Ağustos 17 2019
Ana Sayfa / Sağlık / GÜZEL BİR POPOYA KAVUŞUN

GÜZEL BİR POPOYA KAVUŞUN


Güzel bir popoya kavuşun!”

Şu popoları inceltmek kadar zor iş yok. İş sadece ince olmakla kalsa, gene neyse. Ama bir de şu kabus gibi selülitler var kurtulunması gereken…

 

Akdeniz kadını olarak, en çok arkamızda sürüklediğimiz popolarımızdan çekiyoruz sanırım. Üstelik, yeni teknolojiler, sürekli otomobil kullanımı, televizyon ve bilgisayar kullanımı da, bu konudaki problemlerimizi halletmemize pek yardımcı olmuyor. Ama endişe etmeyin, güzel bir popo için egzersiz ve diyetin yanında da bazı, daha kolay yöntemler var:

SELÜLİT BANDI
Selülit bandı yeni bir ürün. Üstelik de son derece iddialı bir ürün. Üreticileri, 15 bandın, neredeyse 4 cm kadar selülit atılmasına yettiğini söylüyorlar. Selülit bandı, tıpkı nikotin bandı gibi görev görüyor. Çünkü içerdiği maddeler, deriyle sürekli temas halinde. Bantta yer alan ana maddelerden biri bol miktarda iyot içeriyor. Yapılan bazı araştırmalara göre, iyot, dolaşımı hızlandırarak, kan akışını artırıyor ve böylece toksinler vücuttan atılıyor. Bantta bulunan bir diğer madde de kırmızı su yosunu, ki bu da, rodisterol adlı aktif bir element açısından zengin. Bu madde, vücudun yağı enerjiye çevirme işlemini hızlandırıyor. En iyi sonuçlar için, günde iki bant uygulamanız öneriliyor.

ZAYIFLAMA MAKİNASI
Yeni bir tür pasif jimnastik aleti. Üreticilerine bakılırsa, bu aletle çalıştığınızda 400 tane popo egzersizi yapmış kadar oluyorsunuz. Alet, enfraruj ısısı kullanarak, kasların gerilmesini sağlıyor, böylece poponuz forma giriyor. Aslında aletin tek yaptığı poponuzdaki kasları sizin için sıkıca tutmak. Bu da, poponuza bağlanan elektrotlar yardımıyla sağlanıyor. Bu elektrotlar, çok ufak titreşimler yaratak, kasları devinime geçiriyor. Buna göre, spor salonunda kullanabileceğinizden daha çok kası kullandığınız iddia ediliyor. Neden olarak da beyin ve vücudun, ancak kısıtlı sayıdaki kası çalıştırmak için koordine olabilecekleri veriliyor. Ayrıca, kasların gerilmesi, kasları kısaltıyor ki, bu da popoyu sıkılaştırıyor. Makinanın üreticilerine bakılacak olursa, enfraruj ısısı, vücut ısısını 3 derece kadar artıyor, bu da metabolizmanın yüzde 35 hızlanmasına sebep oluyor. Her seans yaklaşık 40 dakika sürüyor ve acı hissedilmiyor. Kasların kasılması, yağ hücrelerini bölüyor. Bu da 10 seansta 7.5 ila 10 cm incelebileceğinizi gösteriyor.

BİO-DERMOLOJİ
Vakum masajıyla selüliti azaltan bir diğer yöntem de bio-dermoloji. İddia edilen o ki, tek seansta bile selülitlerinizde farkı görebiliyorsunuz. Üstelik popoyu da kaldırdığı söyleniyor. Bio-dermoloji, bir vakum mekanizması sayesinde uygulanan bir sıkıştırma tekniği. Böyelece yağ topakları, sıvılaşacak şekilde kırılıyor ve ya kan tarafından emiliyor, ya da lempatik sisteme geçerek, böbrekler tarafından atılıyor. Daha sonra da bio-dermoloji makinesine bağlı, elle kullanılan bir alet, popo üzerinde gezdiriliyor. Bu işlem, lempatik sistemi sıvıdan arındırıyor ve selülit üzerinde çalışmayı sağlıyor. Böylece kan dolaşımı artıyor, yeni gelen kanla vitamin ve mineraller de popoya hücum ediyor ki, bu da poponuzun daha güzel görünmesini sağlıyor. Bio-dermolojiyi kullananlar, tek bir seansın bile gözle görünür bir fark yarattığını söylüyorlar

POPOYU FIRÇALAMA
Bu herhalde bilinen en eski yöntemlerden biri. Hatta Bridget Jones’un Günlüğü’yle tekrar moda olması da muhtemel.Cildinizi fırçalamak, derideki kılcal damarların kanla dolmasını ve toksinlerin dışarı atılmasını sağlar. Bu da, selüliti azaltır. Önce ayaklardan başlayıp, uzun ve düz bir hareketle fırçalayın. Daha sonra yukarı, kalbe doğru, dairesel hareketlerle çıkın. Bunu yaparken, vücudunuzu öne doğru eğiyor olacaksınız, bu da kanınızdaki oksijeni artırır. Bu yöntemi, sıcak ve soğuk suyla uygulayabilirsiniz. Örneğin önce sıcak suyu açın. Sıcak su, kan cilt yüzeyine hücum etmesini ve damarların genişlemesini sağlar. Bu da kan dolaşımını hızlandırır. Şimdi de soğuk suyu açın. Bu hem, gözeneklerinizi kapanmasını ve dolayısıyla da sıkılaşmayı sağlar, hem de vücudun kendini ısıtmaya çalışmasını sağlar. Bu da metabolizmanızı hızlandırıcı bir etki yaratır.

ENGLİSH

To get a nice ass! ”

You work so hard not to examine butt. Work remained to be just fine if the gene Whatever. But like a nightmare that must be rid of cellulite there …

Mediterranean women as the butt of most çekiyoruz drag behind us I think. Moreover, new technologies, continuous use of automobiles, television and computer use, this does not help matters much to resolve the problems. But do not worry, a good butt exercise and diet for the next few, there are easier ways:

Cellulitis band
Cellulitis band a new product. Moreover, the products also extremely ambitious. Manufacturers, of the 15 bands, almost 4 cm up to cast yet say cellulite. Cellulitis tape, just tape tasks such as nicotine is. Because it contains substances, continuous contact with the skin. One of the main substances contained in the tape in large quantities contains iodine. Configured according to some research, iodine, by accelerating circulation, increases blood flow and thus toxins from the body is discarded. Another band in the substance of the red algae, which also named rodisterol rich in an active element. This Article, the body will accelerate the process of turning oil into energy. For best results, a day is recommended to apply two bands.

Slimming machine
A new type of passive gym equipment. Manufacturers are looking at, when you work with these instruments as would have made 400 one butt exercises. Instruments, using infrared heat, the stress makes the muscles, so your butt is in uniform. In fact, the only tool that tightly for you to keep the muscles in your butt. That they are provided with the help of electrodes connected to your ass. These electrodes, create very little vibration, muscles to motion is passed. Accordingly, you could use more muscle in the gym that you claim is being used. Why the brain and the body, but the muscle to run a limited number can be coordinated is discussed. In addition, muscles of stress, reduce muscle and that makes it hard to butt. If you are looking at the machine manufacturer, infrared heat, body temperature is rising up to 3 degrees, causing it to accelerate to 35 per cent of metabolism. Each session takes approximately 40 minutes and not feel pain. To spasm of muscle, fat cells are broken. This is 7.5 to 10 cm in 10 sessions to review shows.

Bio-Dermoloji
Vacuum massage is another method to reduce cellulite in bio-dermoloji. He alleged that, even in a single session, you can see the difference in your cellulite. Moreover, is said to remove the butt. Bio-dermoloji, through a vacuum mechanism, a compression technique applied. Böyelece lumps of fat, are broken and the liquid will be absorbed by either blood or through lempatik system, is taken by the kidneys. Then connected to the bio-dermoloji machines, hand tools used, is being visited on the butt. This process is free from liquid lempatik system and makes you work on cellulite. Thus, increases blood circulation, the new vitamins and minerals from the blood would rush to the rear end, which provides for the better is your ass. Bio-dermolojiyi users, a single session, make a difference is visible even say.

Brushing the ass
This probably one of the oldest known methods. Even Bridget Jones’ Diary to be in fashion again muhtemel.Cildinizi brushing the skin of the capillary blood vessels, and rolled out of the cast allows toxins. This also reduces cellulite. First, starting from feet and scrub with a long and straight. Then up, towards the heart, quit with circular movements. In so doing, your body will be leaning forward, which increases oxygen in your blood. This method, you can apply hot and cold water. For example, open the hot water before. Hot water, the rush of blood to the skin surface and allows widening of the arteries. This will accelerate the blood circulation. Now, open the cold water. This and, to close pores and therefore provides stringent facilitate, as well as the body tries to warm itself provides. This creates an effect that speed up your metabolism.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

  1. Ben de insanın yaratıcılığından kazanç elde etmesinden yanayım.

  2. Öfke kontrolü günümüz insanının çok önemli bir problemi. Neredeyse hepimiz her an patlamaya hazır bombalar gibiyiz.

  3. Bu konuda kaybedilmiş saçların geri dönmesi söz konusu olabiliyor mu?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by