GÖZLÜĞE GÖRE MAKYAJ

Çerçevesiz gözlük
Bu gözlük tipi gözlerini iyice açığa çıkaracağından, farla doğal bir gölge yaratıp, üst kirpiklerini

iki kat boyayarak, adeta havada uçuşan kirpikler yaratabilirsin. Ama bu makyajın tamamlayıcısı tabii ki iyi alınmış kaşlardır.

Pilot gözlüğü
Dumanlı gözler, bu film yıldızlarını çağrıştıran gözlüklerle süper feminen görünüyor. Göze derinlik vermesi açısından koyu gri far sürüp, rimeli de kirpiklerine uyguladın mı, bu iş olmuş demektir. Parmak ucuna alacağın farı göz altına da hafifçe sürmeyi unutma.

Dikdörtgen gözlük
Kedi gibi dikkat çekici gözlere sahip olmayı ister misin? Sana çok cool bir görünüm katacak olan bu çizgiler çok etkileyici. Göz kalemini tabii ki göz kapaklarına uygulayacaksın. Ayrıca ilk çektiğin katın üzerinden ikinci kez geçmeyi unutma. Çizginin uzunluğu da sana kalmış.

Yuvarlak gözlük
Gözlüğün şekline uyum sağlaması açısından kullanacağın kahve tonlarındaki farı dairesel hareketlerle göz kapaklarına sür. Kirpiklerini tek kat rimelle belirginleştirmeyi de unutma.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. Drucker ‘En ciddi yanlışlar yanlış cevaplar yüzünden yapılmıyor. Gerçekte en tehlikeli olan yanlış soruları sormaktır.’

  2. Bu tür şeyler çok ilgimi çekiyor. Düşünce gücüyle birçok şeyin mümkün olduğuna inanıyorum.

  3. Daha önce hiç sahip olmadığın bir şeye sahip olmak istiyorsan, daha önce hiç yapmadığın bir şey yapmalısın. Nossrat Peseschkian

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂