Pazartesi , Mayıs 27 2019
Ana Sayfa / Sağlık / GÖSTERİŞLİ KİRPİKLER

GÖSTERİŞLİ KİRPİKLER

Makyaj malzemeleri arasında en vazgeçilmez ürünlerden biri rimeldir. Görünümünüzü hızla canlandırmanın en kolay yollarından biridir. Ancak kirpiklerinizi hacimli ve gösterişli kullanmak istiyorsanız, doğru teknikleri bilmelisiniz.

Kullanımı çok basitmiş gibi duran rimel, istendiğinde gözlerde mucize yaratabilir. Öncelikle rimel seçerken dikkat etmeniz gereken nokta, fırçasıdır.  Rimel fırçasının, alacağınız sonuçlar üzerinde büyük etkisi vardır. Kıvrık, yay şeklinde olan fırçalar, hafifçe kıvırmaya ve gözleri ortaya çıkarmaya yardımcı olur.  Sıkı kılları olan bir fırça, kalınlaştırıcı etki yaratmak için kirpikleri tek tek boyar. Seyrek kirpikleriniz varsa bu fırçaları tercih etmelisiniz. Daha küçük, daha geniş aralıklı bir fırça ise, kirpikleri belirginleştirip uzatmaya yarar. Alt kirpikleri belirginleştirmek için kullanabilirsiniz.
Rimellerin çeşitleri vardır. Normal veya suya dayanıklı olanları tercih edebilirsiniz. Hafif formüllü olanlar, gür kirpikleri ayırır ve belirginleştirir. Daha ağır ve kirpik yoğunlaştırıcı rimeller, kirpikleri daha kalın ve uzun gösterirler. Ayrıca tek hareketle kirpikleri kıvıran ve renklendiren rimel bulmak da mümkündür. Ancak mutlaka besleyici ve test edilmiş rimelleri tercih edin.
Rimel sürmeden önce, bir kirpik kıvırma aparatı kullanarak kirpiklerinizin dibini kıvırın. Aparatı biraz kaydırın ve bir kere daha kıvırın. Bu hareketi 3 kez tekrarlayın. Genellikle kirpik kıvırma aparatı kullanmak ihmal edilen bir adımdır. Ancak bu aparatı kullanırsanız, daha az rimel kullanmış olursunuz. Bu da doğala en yakın sonucu almanızı sağlar. Hatta, rimel kullanmadan sadece kirpik kıvırma aparatı kullanarak kirpikleri düzeltmek bile, sade bir görünüm istediğinizde, gözlerinizi vurgulamanıza yardımcı olacaktır.
Rimeli sürerken kirpiklerinizin dibinden başlayın. Fırçayı kirpiklerinize sürün ve uçlara doğru hareket ettirin. Üst kirpiklerinize uygularken, başınızı arkaya kaydırın ve ileriye bakın. Alt kirpikleriniz için başınızı öne eğin ve aşağıya bakın. Alt kirpiklerinizi boyarken tek bir hafif uygulama yeterlidir. Bundan fazla kullanmanız çok ağır bir makyaj görüntüsü verecektir.
Son olarak, kirpiklerinizi ayırmak ve üzerinde kalan rimel kalıntılarını almak için, kirpiklerinizi özel fırçasıyla tarayın. Kirpiklerinizin dibinden başlayarak yukarı doğru çıkın. Daha iyi bir etki elde etmek istiyorsanız, tarama işlemini yaptıktan sonra bir kez daha rimel sürüp, tekrar tarayın.
ENGLİSH

flashy eyelashes

The most indispensable makeup products is one of the mascara. Your view is one of the easiest ways to revive quickly. If you want your lashes to a bulky and flashy However, you must know the right techniques.
Using a very simple standing like mascara, you are prompted to create a miracle in the eyes. First you need to consider when choosing mascara that point, is the brush. The mascara brush, you will have a major impact on results. Curved, arc shaped brushes, gently twisting and eyes to help to uncover. Sıkı kılları olan bir fırça, kalınlaştırıcı etki yaratmak için kirpikleri tek tek boyar. If you have sparse lashes, this brush should be preferred. Smaller, more widely spaced brush the lashes to extend the benefits of the acquisition significantly. You can use to significantly lower lashes.
There are varieties of mascara. You can choose normal or water-resistant ones. Lightweight formula ones, thick lashes and separates makes clear. Are more severe and lash thickener mascara, lashes are thicker and longer show. In addition, a single movement and curl lashes with color is also possible to find a mascara. Tested for nutrients and mascara but surely prefer.
Before you take mascara, eyelash curling apparatus using a bottom curl your lashes. Apparatus and once again slide a little curl. Repeat this movement 3 times. Often neglected to use the eyelash curling apparatus is a step. However, if you use this device, you will use less mascara. This allows you to receive the result closest to natural. In fact, only the lashes without mascara and eyelash curling apparatus used to fix, even when you simply want a view, will help highlight your eyes.
While starting from the bottom of your lash mascara. Towards the end of your lashes and brush, move creep. When applied to the upper lashes, and slide your head back and forward pages. Tilt your head forward and for the lower lashes, see below. Alt lashes a single light application of paint is sufficient. More than that will use a very heavy make-up image.
Finally, to separate your lashes and mascara on the remaining ruins to retrieve, with a special brush scan your eyelashes. Starting from the bottom of your lashes upward exit. If you want to achieve a better effect, after the scanning process once again take mascara and then scan again.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

19 yorumlar

  1. Adayını test yapmadan, yani başarılı olup olamayacağını anlamadan, kayıt yapmamalısın. Sadece aday kayıt etmek önemli değildir. Kendisine faydalı olacak mı? Şirket için ne yapabilecek? Geçmişinde neler yapmış, neleri başarmış? Yani ciddi şekilde mülakat görüşmesi yapılmalı ki, izlenim iyi ise, kayıt yapılmalı.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by