Perşembe , Ağustos 2 2018
Ana Sayfa / Teknoloji / GOOGLE’DAN 2 YENİ HİZMET!

GOOGLE’DAN 2 YENİ HİZMET!

Birincisi Google Alerts artık Türkçe, ikincisi ise artık Google’a duvar kağıdı yüklemek mümkün…

Google Alerts artık Türkçe!

Google, internette, herhangi bir konuyla ilgili en son gelişmeleri takip etmeye yarayan Google Alerts’ü Türkçe olarak da hizmete soktu.

Google Alerts, kullanıcıların takip etmek istedikleri konulardaki web sitelerini, blog güncellemelerini ve haber makalelerini tarayıp, bulduğu içeriği kullanıcıların e-posta kutularına gönderiyor. Kullanıcıların yapması gereken Google’da arama yaparcasına ilgilendikleri konuyu girmek ve yeni sonuçlar çıktıkça Google Alerts’ün kendilerini bilgilendirmesini beklemek.

Google Alerts’in Türkçe sürümüne şu adresten ulaşmak mümkün: https://www.google.com.tr/alerts

Google’a artık duvar kağıdı yüklemek mümkün

Google, anasayfasının fonuna görsel koyma imkânı tanıyor. Kullanıcılar Google anasayfasının fonuna diledikleri bir fotoğrafı veya resmi ekleyebilecekler. Eklenecek görseller bilgisayarlardan, Picasa Web Albümleri’nden veya Picasa’nın ev sahipliği yaptığı herkese açık galerilerden de yüklenilebilecek.

Türkiye’de de uygulanmaya başlanan yeni özellik, önümüzdeki birkaç gün içerisinde tüm dünyada aktif hale gelecek ve Google anasayfasının sol alt köşesinde bir bağlantı şeklinde görünecek.

.06.2010
Kaynak : DHA

ENGLİSH

Google Alerts Now Turkish first, second, Google is now possible to install the wallpaper …

Turkish Google Alerts now!

Google, the internet, any matter which is useful for keeping abreast of latest developments as Google launches Alerts’ü Turkish.

Google Alerts users what they want to follow in their web site, blog updates and news articles, browse, and find content that will send users e-mail boxes. Users need to do a Google search for the topic they are interested enter and exit the new results to expect, Google’s Alerts’ün inform themselves.

Alerts’in Turkish version of Google can be reached at the following address: https://www.google.com.tr/alerts

Google is now possible to install the wallpaper

Google homepage allows funds to the visual setting. Users they wish to fund the Google homepage will be able to add a photo or picture. To add images from computers, Picasa or Picasa Web Albums public gallery of the host also installed.

The new features implemented in Turkey, within the next few days will be active all over the world and as a link to the Google homepage will be shown in the lower left corner.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.