Ana Sayfa / Teknoloji / GOOGLE CHROME 60 KAT HIZLANACAK!

GOOGLE CHROME 60 KAT HIZLANACAK!

 


Google’ın hızlı internet tarayıcısı Chrome, hızlı kelimesine yepyeni bir anlam kazandıracak!

Microsoft’un donanım hızlandırma özelliğine sahip Internet Explorer 9’u, internet tarayıcılar savaşını daha da sertleştiriyor.

Chrome harekete geçerek önce güvenlik açıklarını kapatan bir dizi yama yayınladı. Bununla birlikte donanım hızlandırmanın Chrome 7 ile birlikte geleceğini duyurdu. Google inanılması zor bir açıklama ile Chrome 7’nin, Chrome 6’dan 60 kat daha hızlı olacağını söyledi.

Yeni sistem Windows XP, 7, Mac Os ya da Linux üzerinde doğru grafik API’leri seçerek donanım hızlandırma sunacak. Anck 2D grafik hızlandırma ile kalmayan Google, 3D grafikler için de çalışıyor.

WebGL ve 3D CSS ile geliştiriciler internet tarayıcı içerisinde 3D görseller, gelişmiş oyunlar, sanal ortamlar ve etkileyici galeriler oluşturabilecekler.

+20 Eylül 2010 Pazartesi, 02:24

CHIP Online

ENGLİSH

Google’s Chrome browser fast internet, will give a whole new meaning to the word fast!

Microsoft’s Internet Explorer 9 hardware acceleration features, Internet browsers makes the battle even harder.

Chrome closed to act as a series of vulnerability patches released before. However, with hardware acceleration will announce Chrome 7. Hard to believe a statement with Google Chrome, 7, 6 to 60 times faster than Chrome said it would be.

New system in Windows XP, 7, Mac OS or Linux APIs on choosing the right graphics hardware acceleration will be presented. Google does not stay with Anck 2D graphics acceleration, 3D graphics for the works.

WebGL CSS developers, and 3D visualization of 3D in Internet browser, advanced games, virtual environments and can generate impressive galleries.

Link: Google Chrome Dev Channel

+20 September 2010 Monday, 02:24
CHIP Online

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

  1. İnsanoğlu için en kutsal ibadet; çalışmak,doğruluk ve insan sevgisidir. Hacı Bektaş-i Veli

  2. İnsan, alemde hayal ettiği müddetçe yaşar. Y. Kemal Beyatlı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by