GÖĞÜS BÜYÜTMEDE DEVRİM!!!

Ünlü yıldız Pamela Anderson gibi iri göğüslere sahip olmak isteyen ancak silikonlardan veya başka tıbbi müdahalelerden çekinen kadınlar için mucize bir yöntem geliştirildi. İsteyen kadınlar bu formülle hem vücut yağlarınızdan kurtulup hem de zahmetsizce göğüslerini büyütebilecekler. Gelecek yıldan itibaren uygulanması planlanan “Celution” yönteminde yağlar karın ya da kalçadan liposuction yöntemiyle alınıyor. Ve laboratuvarda yağ hücreleri ile kök hücreler birbirlerinden ayrıştırılıyor. Elde edilen kök hücrelerini içeren solüsyon da şırınga yardımıyla göğüslere enjekte ediliyor. HENÜZ DENEME AŞAMASINDA Amerikan Cytori şirketinin patentine sahip olduğu “Celution” yöntemiyle kök hücreler göğüs bölgesinde yeni dokular oluşmasını sağlıyor. Hasta 6 ay içinde istediği gibi iri göğüslere sahip oluyor. Şirketin tıbbi uygulamalar bölüm başkanı Dr. Kai Pinkenell şunları söyledi: “Yağ hücrelerinde kemik iliğinden çok daha fazlakök hücre bulunuyor.Yöntemimizin daha da geliştirilmesi gerekiyor. Ancak temel prensibimiz yağlı dokudan kök hücreleri ayırıp ardından kök hücreleri yeniden vücuda enjekte etmeye dayanıyor. Yöntemimizin biraz daha geliştirilmesi halinde kadınların hayalleri gerçekleşmiş olacak. Hem yağlarından kurtulacaklar. Hem zararsız bir şekilde iri göğüsleri olacak.”

ENGLİSH

BREAST in AESTHETIC REVOLUTION
Famous stars such as Pamela Anderson wants to have big breasts but afraid of silicon or other medical intervention for women who developed a method miracle. With women who want the formula and get rid of body fat and breasts grow and effortless. From the planned implementation next year “Celution” method of oil from the abdomen or hips Liposuction method is taken. By fat cells and stem cells in the laboratory from each other is decomposition. The solution containing the stem cells obtained with the help of the syringe is injected in the chest. TRIAL UNDER patents currently owned by U.S. company Cytori the “Celution” method generates stem cells in breast tissue in the area make the new. 6 months as the patient wants to have big breasts. The company’s president of medical applications section Dr. Pinkenell Kai said: “Fat cells from bone marrow cells bulunuyor.Yöntemimizin much further development is required fazlakök. However, our basic principles and then separate the stem cells from fat tissue stem cells is based on re-injected into the body. Method development in a little more of our women will have their dreams realized. It will get rid of fat. And the big tits would be harmless. “

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. Televizyonda sizi gördüm. Konuşmaları beni çok etkiledi. Bu sistemi denemek istiyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by