Pazartesi , Mayıs 10 2021

GECİKTİRİCİLİ PREZERVATİF İLK SIRADA!

Prezervatifal.com satış grafiği Hollanda Utrecht Üniversitesi’nin “Türklerin yatakta performansının düşük” olduğu araştırmasını doğruluyor!

Prezervatifal.com’un 4000 üyesinin prezervatif alma alışkanlıkları incelendiğinde %25 oranıyla “geciktiricili prezervatif” ilk sırada yer alıyor.

Hollanda Utrecht Üniversitesi Türkiye, İspanya, Hollanda, Amerika ve İngiltere’den yüzlerce erkeğin katılımıyla ‘yatak performansı’ araştırması yapmıştı. Alınan sonuçlara göre; İngiliz erkekleri ortalama 10, Amerikalılar 8, Hollandalılar 6.5, İspanyollar 4.9, Türkler ise 4.4 dakika sevişiyor.

Türkiye’nin ilk ve tek online prezervatif satış sitesi prezervatifal.com’un verileri istatistiği doğruluyor. Prezervatial.com’un kurucu ortağı Çağatay Işık’tan alınan bilgiye göre; Türk erkeği erken boşalma problemini “geciktiricili” prezervatif ile çözüyor. Sitede toplam 22 çeşit prezervatif satılırken sadece “geciktiricili prezervatif” tüm satıştan %25 paya sahip. Geriye kalan 21 çeşit %75 i paylaşıyor.  Buradan da geciktirici prezervatifin, diğer herhangi bir çeşidin ortalama 8 katı satıldığı görülüyor.

Çağatay Işık şöyle devam etti “Biz siteyi özellikle prezervatif alırken utanan kişilere kolaylık olması için kurduk. Eczanelerde yaptığımız araştırma bu konuda Türk halkının büyük bir sıkıntı yaşadığını, prezervatif alırken gülünç olaylara sahne olduğunu gösteriyor. Normal bir prezervatif isteyemeyen Türk erkeği bir de geciktiricili prezervatif almaya daha da çok çekiniyor. Prezervatifal.com, geciktiricili prezervatif satınalımını kolay kılıyor.”

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Para kazanmak bu devirde asgari ücretle çok zor bu bolluk şansını yakalamk için fırsat yok ki, çok merak ettim.

  2. İyimser insan, her felakette bir fırsat, kötümser insan da her fırsatta bir felaket görür. Çin Atasözü

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂