”FASHİONABLE İSTANBUL” BAŞLIYOR

23-25 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek Fashionable İstanbul by Avea kapsamında moda dünyasının en önemli isimleri Türkiye’ye geliyor. New York, Milano, Paris gibi moda merkezlerinde yıllardır geleneksel olarak düzenlenen bu etkinlik kapsamında Türkiye’ye gelecek olan moda tasarımcıları, dünyaca ünlü modeller ve seçkin konuklar, ayrıcalıklı hizmetlere ve eşsiz Boğaz manzarasına sahip The Ritz-Carlton, İstanbul’da konaklayacaklar. Dünyaca ünlü top model Bar Refaeli de Fashionable İstanbul by Avea kapsamında Türkiye’ye gelecek olan isimler arasında. Vivienne Westwood’un daha önce hiçbir yerde sergilenmeyen koleksiyonu Anglomania’yı sunacağı Fashionable İstanbul by Avea’da, Roberto Cavalli, Gianfranco Ferre, Salvatore Ferragamo ve Missoni de yer alacak.

İstanbul’un tarihi yapısı ve kültürel dokusunun tam merkezinde bulunun The Ritz-Carlton, İstanbul, 23-25 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Fashionable İstanbul by Avea’ya katılacak moda dünyasının önemli isimlerini ve seçkin konuklarını ağırlayacak. Türkiye’nin dünya moda ülkeleri arasına girmesini sağlayacak olan bu etkinliğe katılacak olan çok özel konuklar, The Ritz-Carlton, İstanbul’un ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanırken, eşsiz Boğaz manzarasının da keyfini çıkartma fırsatına sahip olacaklar.

24 Eylül Perşembe günü The Ritz-Carlton, İstanbul’da gerçekleştirilen basın toplantısına, Fashionable İstanbul by Avea’nın yüzü olarak katılan dünyaca ünlü top model Bar Refaeli, etkinlik kapsamında yine İstanbul’da olacak.

Baykam&RBM’nin, dünyanın en prestijli moda organizasyon şirketi IMG Fashion’ın danışmanlığında düzenlediği Fashionable İstanbul by Avea, sadece Türkiye için değil, tüm dünya için önemli bir proje olması sebebiyle büyük önem taşıyor. Fashionable İstanbul by Avea’ya katılacak dünya moda devlerini ve çok özel konukları ağırlayacak olan The Ritz-Carlton, İstanbul, eşsiz Boğaz manzarası ve ayrıcalıklı hizmetleriyle seçkin konuklarını bekliyor.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

 1. hızlı okuyup çabuk anlamak çok süper olurdu

 2. Bu cdlerin varlığı birçok erkek tarafından bilinmiyor. Bir bilseler yandık zaten

 3. It’s better to regret something you did, rather than to regret something you didn’t do. Author Unknown

 4. Başarı için plan yapmıyorsanız, o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir. Townsend

 5. Yeni mezunum, kariyer yapmak istiyorum. Bir haftadır dinliyorum. Olumlu değişiklikler var.

 6. onca ilaç içerek anlık çözümlere inat ilaçsız ömürlük bir çözüm olmasını dilerim…

 7. iç yada dış mimar olmak istiyorum yardımcı olacağına inanıyorum yaşamsal gelişim

 8. HAYRİYE BENEK

  bu hayattaki önemli bir sorun fayda ederse hayatım değişir… alkol bagimliligi

 9. İnsanın elinde çok büyük bir servet olduğunu anladım.Çok teşekkürler boy uzatmak için

 10. kişisel gelişim için araştırma yaparken tesadüfen mp3telkin.com.u buldum gerçekten harika. ilişkiler

 11. Ali bey ürünlerinizden hızlı okuma telkin cd’sini almıştım ve 3 gündür dinliyorum.Gerçekten özenle hazırlanmış cd’ler..Yalnız bir sorum olacak.Bu cd’leri dinlerken başka işlerle meşgul olmak,etkisini azaltır mı?Yoksa sakin bir zamanımızda, hiçbir işle meşgul olmadan mı dinlemeliyiz? teşekkürler… sabah erken kalkmanın faydaları

 12. E.posta adresimden bana ulaşırsanız sevinirim. erkek penis

 13. Otobüste bile görüyorum artık, gençlerde daha çok. Stres etken herhalde. Çok kötü ve acı verici birşey. Nerdeyse tırnak kalmamış, Bu CD lerle çözülürse ne mutlu.. alkol

 14. KARDEŞİMDEDE DİKKAT EKSİKLİĞİ MEVCUT TAVSİYE EDİCEM sürücü izle

 15. matematik gibi önemli bir konuda da önyargılarımızı yıkarsak üstesinden gelemeyeceğimiz konu olmaz matematik hayatımızın her alanında önemli çocuklarınıza iyi bir üniversite eğitimi için de şart filipince türkçe çeviri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂