Cumartesi , Temmuz 17 2021

FARM TOWN'A DİKKAT!

Yaklaşık 9 milyon kullanıcısı olan Facebook oyunu büyük bir tuzağa dönüştü. İşte o oyun ve yaşananlar. 9 milyon kullanıcısı olan Facebook oyunu, kullanıcılarını kötü yazılım yüklemelerine yönlendiren reklamları yayınlarken yakalandı.

Farm Town oynayan yüzlerce kullanıcı reklamları gördüğünü bildirdi. Reklamlar, bilgisayarınızda virüs olduğu uyarısını yapıyor ve yalnızca reklamdaki anti-virüs yazılımını indirirseniz sorunun çözüleceğini söylüyor. Farm Town’un geliştiricisi, reklamları görmezden gelmeleri konusunda uyardı, ancak üçüncü parti reklamları engellemeyi başaramadı.

Anti-virüs yazılım uzmanları, üçüncü parti reklam ağlarının kötü yazılım yaymasının Farm Town’un suçu olmayabileceğini, ancak sorun giderilene kadar kullanıcıların oyunu oynamamasını tavsiye etti.

Bugüne kadar The New York Times, MySpace gibi sitelerde de böyle reklamların çıktığı görülmüştü. Eğer oyunu oynuyorsanız kendi anti-virüs yazılımınızı güncellemekte fayda var.

15.04.2010
Kaynak : Milliyet

ENGLİSH

Nearly 9 million users of the Facebook game turned into a big trap. That game and what happened. 9 million users of the Facebook game, directing users to download malware caught while running the ads.

Farm Town to see the ads that play hundreds of users reported. Ads warning that the virus is doing on your computer and download the ads only in the anti-virus software says that the problem will be solved. Town farm developer, has warned of ignoring ads, but was unable to prevent third-party ads.

Anti-virus software experts, third-party ad networks to spread their malware Farm Town may not be crimes, but the problem is resolved so that users were advised not to play the game.

To date, The New York Times, said that the ads on sites like MySpace was found out. If you play your own anti-virus software update is useful.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

  1. Kilo günümüz insanının en önemli problemlerinden biri. Vermek değil korumak daha önemli neredeyse. Çözümü bu CD lerdeyse devrim yaratacaktır.

  2. Bana göre birtane daha set varmış, almak istiyorum en kıs zamanda alacağım, fotoğraf ve yazarlığa hevesim vardır.

  3. bazen değiştirmek gerek karşı tarafı, değişmesini istediğiniz erkek arkadaşlarınıza hediye etmelisiniz bu cd yi

  4. buna benzer cok dinledim kendimde ki değişime ayret ettim herkese tavsiye ederim. bir gün ara verilirse tekar başlanması tavsiye ediliyor. impotans

  5. en iyi kişisel gelişim kitabı kuran-ı kerim’miş. almancadan filipinceye çeviri

  6. evet işte bunu almam lazım. atların birleşme anı

  7. tüm evli çiftlerin ihtiyaç duyacağı bir konu çünkü herkesin kurslara gidecek imkanı yok, kurs ayağınıza geliyor bu cd ile… bolluk

  8. süpermis erkegin penisi

  9. oğlum sivilcelerinden kurutulabilecekmi kilo verme

  10. kısa kısa yazılar yazıyorum,ama tıkanıp kaldığım çok oluyor,bu telkini görünce inanamadım,tam benlik. acı çekmek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂