FARK ETMEDEN DİYETİN İPUÇLARI

Sağlıklı kilo verme programını uygularken beslenmenizde, hindi eti ve lahana çeşitlerini tercih etmek tiroidinizin çalışmasını hızlandırır. Eğer tiroid ile ilgili herhangi bir sağlık sorununuz yoksa haftanın 1 veya 2 günü 4 köfte kadar hindi eti yiyebilirsiniz. Tuzsuz yer fıstığı, ceviz, badem ve fındık gibi yağlı tohumları, zaman zaman ara öğünlerinizde 1 avuç kadar tüketmeniz sağlıklı yağları bitkisel besinlerden almamızı sağlayacaktır. Sağlıklı bitkisel yağları ve beraberinde bitkisel kimyasalları almak vücutta yağ yakınımın artmasına yardımcı olmaktadır.

Salatalara nar tanesi veya nar ekşisi koymak önemlidir. Nar, içerdiği antioksidan aktif maddeler ile bağışıklık sisteminizi koruyarak daha sağlıklı kilo vermenize yardımcı olur.

Sağlıklı kilo vermek için haftanın 2–3 günü kahvaltılarınızı 1 kase az yağlı süt içerisine 1 orta boy armudu doğrayıp 5 yemek kaşığı yulaf ile karıştırarak tüketmeniz etkili bir alternatif olacaktır.

Yemek sonrasında ara öğün olarak tüketilen kuru meyve alternatifleri, hem içeriğindeki zengin antioksidanlar nedeniyle hem de metabolizmayı sürekli aktif tutması nedeniyle mutlaka kullanılmalıdır.

Sağlıklı kilo verirken öğün öncesinde mutlaka 1’er kase hem öğle hem akşam sıcak veya soğuk bir çorba içmek kilo yönetiminizi sağlamada en iyi yoldur. Böylece öğünde midemizi çorba gibi besleyici bir besinle hacim kazandırarak fazla kalori almayı engelleyip kilo vermenizi hızlandıracaktır.

ENGLİSH

diet without notice

When you apply a healthy weight loss diet program, turkey meat and cabbage varieties prefer to accelerate the operation of your thyroid. If you do not have thyroid problems related to any health care 1 or 2 days of the week until 4 meatballs you can eat turkey meat.

• Unsalted peanuts, walnuts, almonds and hazelnut oil seeds such as, from time to time between your meal and vegetable oil 1 handful to eat healthy foods will ensure that we receive. Healthy vegetable oils and chemicals to get along with herbal help increase my body fat is best.

• pomegranate salad or put the pomegranate seeds is important. Pomegranate contains antioxidants that protect your immune system with active ingredients to give a more healthy weight helps.

• A healthy breakfast to lose weight a week for 2-3 days into your low-fat milk 1 cup chopped 1 medium pear and mix it with 5 tablespoons of oatmeal to eat is an effective alternative.

• After the course, dried fruit consumed between meals as alternatives, both rich in antioxidants because of content but also because of the metabolism must be used continuously to keep active.

• Healthy weight loss, while the evening meal prior to the always hot or cold days of 1 and a soup bowl to drink is the best way in ensuring that your weight management. Thus, nutritious foods such as soup with our meal in the stomach by volume to get more calories and prevent weight loss will accelerate your.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

 1. Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz.

 2. çocukluğumdan beri tırnak yiyorum,çok berbat bir durum.

 3. annem sık sık uyarıyor ama bir işe yaramıyor duruşumu her an düzgün tutamıyorum

 4. Life is not complex. We are complex. Life is simple, and the simple thing is the right thing. Oscar Wilde

 5. Güçlükler, başarının değerini arttıran süslerdir. Moliere

 6. adeta sihirli değnek sahibi olmuş gibi hissediyorum..

 7. Kişisel gelişim kitaplarına ara vermem lazım ,bence fazlası zarar !! japonca öğrenme

 8. KANDEMİR YURDAGÜL

  en çok denemek istediğim bu. satranç oyunu nasıl oynanır

 9. “Kişisel Gelişim” uyanık olduğu günün %80’ini çalışarak geçiren insandan beklendiğinde “Kişisel Yetenek” oluyor. gücüne güç katmaya geldik portekizce sözleri

 10. her insanın sonal amacı ruh eşini bulup onla bir ömür geçirmek değil mi, bu cd güzel bir evlilik teklifiaracı bile olabilir.. aging photos

 11. Kişisel gelişim kitapları okuyanlardaki kişilik bozukluklarını ne yapacağız hiç bilmiyorum. gelişim teknik

 12. ilk defa televizyondan izledim.çok etkilendim.ama şüphelerim var bukadar kısa sürede biraz zor gibi geliyor bana.teşekkürler. öğrenme nedir

 13. ali bey insana çok güven veriyorsunuz emeğiniz için teşekkürler impotans

 14. Sanıyorum bakışımız değiştiğinde bedenimiz de olumlu yönde değişecektir.. su dalgaları

 15. Maneviyati olmayan odaga insani koymayan kisisel gelisim calismalarinin bir fayda saglayacagini dusunmuyorum. korece dogum günün kutlu olsun

 16. iş hayatıyla alakalı pek çok sorunumu bu sayede çözebildiğim için çok memnunum en başlarda faydalı olacağını pek düşünmesem ve “İnanılmaz bir dönüşüm, tek yapman gereken dinlemek” sloganını gerçekçi bulmasam da 21. gün hayatımda nelerin değiştiğini görmek bana sevinç verdi. mutsuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂