Ana Sayfa / Teknoloji / FACEBOOK’TA BÜYÜK YENİLİK!

FACEBOOK’TA BÜYÜK YENİLİK!

Facebook fotoğraflarında yeni dönem! Facebook, fotoğraf bölümünde yeni bir dönem başlatmaya hazırlanıyor…

Facebook’a yenilikler gelmeye devam ediyor. Sosyal paylaşım sitesinde yapılacak son güncelleme fotoğraf bölümüyle ilgili. Artık arkadaşlarınızla daha rahat fotoğraf paylaşıp daha rahat fotoğraf görüntüleyebileceksiniz.

Facebook’un bu ay içinde kullanıcılarına sunacağı yeni fotoğraf görüntüleyicisinde, fotoğraflar arasında geçerken ayrı ayrı sayfalara gitmeyeceksiniz, fotoğraflar sayfanın merkezinde değişecek. Ayrıca görüntü alanının çevresi de siyah oluyor.

Yeni gelecek en büyük özellik ise fotoğrafların çözünürlüğü ile ilgili. Bundan böyle Facebook’ta göreceğiniz fotoğrafların kalitesi 720 ile 2048 piksel arasında olacak. Fotoğrafları daha kolay şekilde bilgisayarınıza indirebileceğiniz fotoğraf görüntüleme bölümünde, bir arkadaşınızın birkaç fotoğrafını birden aynı anda rahatça etiketleyebileceğiniz bir seçenek de olacak.

ENGLİSH

Facebook photos of the new semester! Facebook, photo section is getting ready to launch a new era …

Up innovations continue to arrive. Last updated photo section on the social networking site. No longer be able to view images more easily share photos with friends more comfortable.

Facebook later this month to offer users a new picture viewer, passing through the photos will not enter into separate pages, photos in the center of the page will change. Also at around the image area is black.

The biggest new feature is the photos with a resolution about the future. The quality of the photos on Facebook from now on you will see between 720 and 2048 pixels will be. Photos can be downloaded to your computer more easily in photo imaging, a few photographs of a friend can easily tag the same time there will be an option

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

  1. eniştem polis memuru.çok gergin aileye,hatta bize bile yansıyo gerginlik.eniştem için çok gerekli.

  2. Artık silah milah yalan. Eğitim sistemimizi gözden geçirip gözümüzü dört açmamız lazım…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.