Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / EVLİLİK ÖNCESİ HANGİ ESTETİKLER YAPILABİLİR?

EVLİLİK ÖNCESİ HANGİ ESTETİKLER YAPILABİLİR?

Bu özel gün öncesinde hangi estetikleri yaptırabilirsiniz?

Evlilik günü; kadın ve erkek için hayatlarında en güzel görünmek istedikleri özel günlerin başında gelir.

Gençler de bu mutlu günlerine her yönüyle iddialı hazırlanıp, gelinlik ve smokinlerin üzerlerindeki duruş ve düğün fotoğraflarında en güzel pozlar için hiç bir fedakarlıktan kaçınmazlar. Bunun içinde özellikle çiftler birbirlerini olumlu yönde destekler.

Bu özel güne hazırlık adım adım olmaktadır. Yapılacak cerrahi işlemlerin düğün tarihinden en geç 2 ay, daha küçük işlemlerin 1 ay ,epilasyonun 2 hafta ve cilt bakımının 3-4 gün önce tamamlanması uygun olacaktır.

Burun estetiği; yüzün ortasında ve yüze bakıldığında ilk göze çarpması nedeniyle erkek ve kadın için en fazla tercih edilen operasyondur. Canlı bakışların yakalanmasını ve makyajın kalıcılığını sağlaması açısından da yüze yağ enjeksiyonu gelin adaylarının en fazla tercih ettiği minik cerrahi işlemler sırasında ilk sırada yer alıyor.

Gelin adayları daha çok saçını topuz yapmayı, damat adayları da bu özel günde kısa ancak gür saçı tercih eder.Ancak kepçe kulak dediğimiz kulaklardaki açıklığın fazla olduğu bazı kişilerde düğün öncesi yapılacak cerrahi operasunun ilk sırasına kulak estetiğini gelir. Saç problemi yaşayan genç erkeklerde, saç ekimide düğün öncesi planlanan girişimlerden birisidir.

Gelinlik modellerinde göğüs dekoltesinin ayrı bir önemi vardır. İstenilen gelinliği rahatça taşıyabilmek için meme estetiğine de çok önem vermiştir. Özellikle straplez modelli gelinik için;meme hacmi yeterli olmayanlarda meme protezleri ile memeler büyütülür.Memelerin sarkık olması durumunda ise; meme dikleştirme ve toparlamalar düşünülür.

Jinekomasti dediğimiz erkek memelerindeki büyüme durumu bir çok genç erkekte balayı süreci için sıkıntı yaratıcı olabilmektedir. Erkeklerde de göğüs estetiği en sık tercih edilen operasyonlardandır.

Özellikle bölgesel yağlanma şikayeti olan kişilerin operasyon listesinde en hızlı ve net sonuç için, liposuction görülür.

Genç bayanlarda düğün öncesi en çok tercih edilen operasyonlardan biri de genital estetiktir. Özellikle labia minora dediğimiz iç dudakların büyük ve sarkık olması hem estetiği,hem hijyeni hem de cinsel hayatı olumsuz etkiler.Küçük cerrahi işlemle bu durumun kızlık zarınada zarar vermeden düzeltilebilir olması kişiyi, fiziki ve ruhsal açıdan son derece mutlu kılar.

Yüzdeki kırışıklara botox uygulaması düğün tarihinden 10 gün önce yapılması uygun olur.Botoksun kırışıklık tedavisindeki kullanımı dışında alın,koltuk altı,avuç içi ve ayak tabanındaki aşırı terlemeye engel olmasıda gelin ve damat adaylarında en fazla tercih edilen cerrahisiz işlemdir.

Erkek ve kadında hijyen ve estetiğin ilk şartı olan tüysüz görünüm için de;
yaz aylarında epilasyon işleminde Q-swich Nd-YAG lazerler tercih edilmelidir.Uygun zaman ve uygun sistemle yapılmayan lazer sonrası hastalarda lekelenme gibi kötü sonuçlar görülebilir.

Saç ekimi planlayan damat adylarında bunu en erken zamanda düğünden ortalama 6 ay önce yaptırmış olmaları idealdir.Burun,kulak,meme,yağ aldırma,genital estetik gibi cerrahi işlemlerin en fazla 1,5-2 ay önce yapılması;yağ enjeksiyonun 1 ay önce yapılmış olması sonuçların daha güzel gözükmesini sağlayacaktır.

Op.Dr. Yakup AVŞAR
Este Klinik
0212 270 09 93
1.Levent

ENGLİSH

What can be done premarital aesthetic

These special days prior to the aesthetics of what you can do?

On marriage, women and men want to look for the best in their lives is one of their special day.

This happy day for all aspects of young people prepared ambitious, wedding dresses and tuxedos and wedding photos of them in the best position for the exposure will not avoid any sacrifice. In this particular couples support each other in a positive direction.

This special day is a step by step preparation. Surgical procedures to be done no later than 2 months of the date of the wedding, smaller transactions 1 months, 2 weeks of hair removal and skin care will be appropriate to complete the 3-4 days ago.

Nose aesthetics; face to face in the middle and looking first for men and women stand out because most operations are preferred. Capture and make-up of live view in terms of ensuring the permanence of the oil injection point to face up to his preferred candidates in the tiny surgical procedures in the first place takes time.

Bridal candidates more knobs to make your hair, groom the candidates, but this particular day, short bushy hair ear preference eder.Ancak bucket in the opening of the ear in some people than the wedding will be performed before surgery to the ear, the first order operasunun income aesthetics. Hair problems in young men who, before the wedding ekimide hair is one of the planned initiatives.

Separate models, the importance of wedding dresses have cleavage. To be able to easily move to the desired wedding dress too was given to the breast aesthetics. Especially with straplez model for gelinik; breast volume breast prosthesis with sufficient be drooping breasts büyütülür.Memelerin In case of breast lift and is considered recovered.

Growth status in male breast gynecomastia we call a honeymoon period for many young men in distress can be creative. Males also preferred breast aesthetic surgery is one of the most common.

Especially people suffering from regional oil added in the list of operations and net results for the fastest, liposuction can be seen.

Young women most preferred wedding before the operation is one of the genital aesthetics. In particular we call inner labia minora lips to be big and baggy and esthetics, and hygiene and sexual life with negative surgical procedures etkiler.Küçük maiden zarınada this situation can be corrected without harming the person being, physical and spiritual perspective makes it extremely happy.

Botox for facial wrinkles application 10 days before the wedding date to make appropriate olur.Botoksun use in the treatment of wrinkles taken out, underarm, palms and soles of the feet to prevent excessive sweating of the bride and groom candidates olmasıda the most preferred non-surgical process.

Men’s and women’s hygiene and aesthetic appearance of the first condition for the hairless;
In summer Nd-YAG laser hair removal process, Q-swich and convenient system that has not been preferred time edilmelidir.Uygun after laser in patients with poor results, such as staining may occur.

Hair grooming planning adylarında it as soon as possible from the average of 6 months before the wedding to be developed idealdir.Burun, ear, breast, fat mind, such as genital aesthetic surgery processes made up of 1,5-2 months ago, fat injections made before 1 month of being the results will look better.

Op.Dr. Yakup AVŞAR
Este Clinic
0212 270 09 93
1.Levent

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

24 yorumlar

  1. Yirmi dört makamda çalgı çalan çalgıcıya, dinleyen yoksa çalgısı yük olur. Aklına ne yanık bir nağme gelir, ne de on parmağını çalgı çalarken oynatası gelir. Mevlana

  2. Benimde uyku problemlerim var, bazen 3-4 saat uyumaya çalışırım ama uyku gelmez başıma ağrı girer. Bu sete güveniyorum…

  3. İnsanların mutlulukları ya da mutsuzlukları, kaderin olduğu kadar da karakterlerinin eseridir. La Rochefoucauld

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
×
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂