ETS TUR'DAN 5000 TL'LİK İNANILMAZ İŞ TEKLİFİ

Etstur, internet sitesinden yapacağı iş başvurusu kabul edilecek bir çifte, hem yıl boyunca tatil imkanı, hem de 5 bin TL maaş imkanı sağlayacak.

İş teklifi için seçilecek çiftten bu yıl boyunca beklenen tek şey ise seyahat deneyimlerini, destinasyon bilgilerini ve anılarını misafirlerle interaktif mecralar üzerinden paylaşmaları olacak.

İşe alınacak çift, yıl boyunca tek kuruş ödemeden Türkiye’yi ve dünyayı gezecek. Ayrıca 5 bin TL maaş alacak çiftin tüm sağlık harcamaları ve sosyal güvenceleri tur şirketi tarafından karşılanacak.

Etstur İnsan Kaynakları Müdürü Feyza Görgü, iş başvurusuyla ilgilenen adayların internet sitesine kendilerini tanıtan en az 60 en çok 120 saniyelik videolarını ve fotoğraflarını ekleyerek başvuru formlarını çift olarak doldurmaları gerektiğini söyledi.

Başvuruların 17 Mayısa kadar yapılacağını bildiren Görgü, “Bir insan kaynakları firması, en az lise mezunu adayların başvurularını inceleyerek uygun bulduklarını mülakata çağıracak. 1 Haziranda firma başvuruları 10 çifte yani 20 adaya indirerek Etstur ile paylaşacak” dedi.
Adayların 2-3 Haziranda web sitesinde tanıtılacağını belirten Görgü, şöyle konuştu:

“Seçilen çiftleri desteklemek isteyenler, adaylara oylarını vererek beğenilerini paylaşabilecekler. Misafirlerin vereceği bu oylar işe alınacak çiftin belirlenmesinde etkili olacak. Etstur İşe Alım Kurulu da bu oyları göz önünde bulundurarak 1 asil 2 de yedek çifti seçecek. Asil çifte iş teklifinde bulunularak 15 Haziranda ilk tatiline çıkması sağlanacak.”

“AMAÇ, TATİLİ DOĞRU PLANLAMA BİLİNCİ OLUŞTURMAK”

Görgü, “Çalışmayı hayata geçirmelerindeki amaçla ilgili” soruya, “Bu hepimizin kurduğu bir hayaldir aslında. Pek çok insana en büyük hayallerinin ne olduğu sorulduğunda, verdikleri yanıtlar arasında mutlaka dünyayı dolaşmak ve gezmek yer alır” yanıtını verdi.

Proje ile Türkiye’de tatil kültürünü bir adım daha geliştirmeyi hedeflediklerini dile getiren Görgü, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bütün bir yıl tatil için çalışıyoruz ama kimi zamanlar doğru tatili bir iş gibi planlamamız gerektiğini unutabiliyoruz veya vakit bulamıyoruz. Biz tatil planlamayı ve tatil yapmayı çok ciddi bir iş olarak görüyoruz ve bu işte başarılı olabilmek için de işini iyi bilen, Etstur gibi profesyonel seyahat uzmanlarına ihtiyaç vardır.
Amacımız, tatil işini ciddiye alan profesyonel bir seyahat acentesinin sağlayacağı avantajları, bu çiftle beraber misafirlerimize gösterebilmek. Seçilecek çift, yıl boyunca tatillerinde yaşadıklarını, gördüklerini bloglarında yazacak, fotoğraflarını, deneyimlerini tüm misafirlerimizle yıl boyunca paylaşabilecek.”

“TATİL YAPMAKTAN KEYİF ALMAYI BİLEN ÇİFT İSTİYORUZ”

Feyza Görgü, aradıkları çiftle ilgili özellikleri şöyle sıraladı:

“Öncelikli olarak, tatil yapmaktan keyif almayı bilen bir çift istiyoruz. Yani, gittiği yerlerin sadece turistik bölgelerini görmekle yetinmeyen, şehrin derinliklerinde kaybolmayı seven, gezgin ruhlu bir çift arıyoruz.

Hiç bilinmedik mekanlarda, plajlarda, restoranlarda gönüllerince eğlenmelerini istiyoruz. Bunun dışında iyi derecede yabancı dil bilmeleri, iyi bir eğitime sahip olmaları, iyi fotoğraf ve video çekimi yapabilmeleri, blog yazabilmeleri aranan önemli özellikler arasında.”

Çalışma kapsamında iyi tatil yapmayı bilen, gezgin ruhlu bir çifti işe alıp, yıl sonuna kadar onların seçecekleri yerlere tatile gitmelerini isteyeceklerini ifade eden Görgü, “Onlar da bu tatillerde, yaşadıklarını, gördüklerini videoya çekip, kendi bloglarında yazıp, fotoğraflayıp deneyimlerini tüm misafirlerimizle yıl boyunca paylaşabilecekler” diye konuştu.Görgü, çalışmanın yıl boyunca süreceğini kaydetti.

“İŞE ALINACAK ÇİFTİ GÜZEL İMKANLAR BEKLİYOR”

İşe kabul edilecek çiftin, Etstur’un sunduğu bütün yurt içi, yurt dışı tatil paketlerinden yararlanabileceğini anlatan Görgü, şu bilgiyi verdi:

“İlk destinasyonu kendileri belirleyecek olan çift diğer rotaları, Etstur’un internet sitesine giren tatilseverlerin oylamalarını göz önünde bulundurarak da seçebilecek. Bununla birlikte, çiftin her türlü ulaşım, vize, konaklama, yeme içme ihtiyaçları Etstur tarafından karşılanacak ve her ay çiftimiz toplam 5 bin TL maaş alacak. Sağlık ve sosyal güvenceleri de Etstur tarafından sağlanacak.

Çalışmanın tanıtımı 10 Mayısa kadar ulusal TV kanallarından yapılacak. Gazetelerde başvuru koşullarını anlatan ilanlar yer alacak. www.istebenimtatilim.com sitesinden katılım koşulları öğrenilebilir, başvurular gerçekleştirilebilir.”

ENGLİSH

Etstur, internet site, it will do a double job application will be accepted, and year-round holiday, and will allow pension five thousand TL.

Selected for a job offer from the couple during this year the only thing expected of the travel experience, destination information and interactive media through the memories to share with guests will.

The couples recruited throughout the year without paying a penny to Turkey and will travel the world. Couple of thousand £ 5 will also pay for all health spending and social security will be met by the tour company.

Human Resources Manager Etstur Feyza etiquette, dealing with job applications of candidates introduced themselves to the website at least 60 videos and photographs add up to 120 seconds, as a couple must complete the application form, he said.

Notified of the application will be made until May 17 the etiquette, “a human resources firm, at least high school graduate applicants will be invited to the interview by reviewing what they find appropriate. June 1, contact the company by 10, double that of 20 islands will be shared with Etstur “he said.
June 2 to 3 candidates will be presented on the website stating etiquette, said:

The selected couples who want to support, be able to share their appreciation by giving their votes to candidates. Recruited to give the guests a couple of these votes will determine the effect. Etstur Recruitment Board consider this vote as a principal will choose two spare pairs. Noble job offer in the double to leave by 15 June, the first holiday will be provided. “

“AIM, the CREATE AWARENESS PLANNING CORRECT HOLIDAY”

Manner, “the study aims implement the” question, “This is a dream that we all set up, actually. The greatest dream of many people is the question of what, in their search for answers and travel necessarily takes place around the world responded with “.

Holiday in Turkey with the project aims to develop a culture one step further expressed the etiquette, it continued as follows:

“We’re all working for a year holiday, but some times we need to plan the right vacation as a business that can forget or do not find time. We make vacation planning and holiday and we very much seen as a serious business to be successful in this business who knows the business, such as Etstur professional travel specialists are needed.
Our goal is to field a professional holiday business travel agency will provide significant advantages, together with the doubling of our guests to show. Couples will be chosen throughout the year, they lived at the resort, had seen to write blogs, photos, experiences to share all our guests throughout the year.

“A HOLIDAY TO EVEN DO want to know to enjoy”

Feyza etiquette, the coupling between the properties were listed as follows:

“First, take a vacation to a couple who want to enjoy. So he went to see the tourist areas of places just are not satisfied, who likes to get lost in the depths of the city, travelers are looking for a pair of animated.

No unknown places, beaches, restaurants want to have fun by heart. Apart from that good to know a foreign language, have a good education, good photographs and video footage they can, looking to write blog from the important features. “

Working under the best vacation you know, traveling spirit a couple of recruits and the end of the year they may select where to go on vacation and asked them would mean the etiquette, “They said that during the holidays, they live, what they see on video pulling their blogs to write, photograph and experience all of our guests throughout the year can share “I konuştu.Görgü, said work would continue throughout the year.

“To be employed for TWO BEAUTIFUL FACILITIES PENDING”

Couple of work will be accepted, provided Etstur’un all domestic, overseas holiday packages can take advantage of explaining etiquette, gave the following information:

“The first couple who will determine their destination other routes, entering the web site Etstur’un tatilseverlerin may also choose to consider their vote. However, the couple’s all kinds of transportation, visas, accommodation, eating and drinking needs to be met by Etstur pairs each month will pay a total of 5 thousand TL. Health and social security will be provided by the Etstur.

Presentation of the study will be held from May 10 until the national TV channels. Advertisements in newspapers explaining the conditions will apply. www.istebenimtatilim.com site you can learn from the participation conditions, applications can be realized. “

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. Hayatın asıl amacı, bilgi değil eylemdir. Thomas Henry Huxley

  2. “İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.” Mevlana Rumi

  3. mutluluk öğrenilebilir birşeyse okul müfredatına kişisel gelişim dersleri konulsun….

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂