Tag Archives: telkin gıvenli mi

Subliminal Telkinler Güvenli mi?

telkin mp3

Günümüzde insanlar ağır şartlar altında hayatlarını sürdürürken ve birbirleriyle kıyasıya rekabet altında iken başvurdukları yöntemlerin başında Subliminal...

Devamını Oku »

Kavga

İkı deli anlaşmışlar, bir akşam bir barda kafa çekmeye. O gün bir bara gidip saatlerce içmişler, o gün tesadüf ya yan masada bir kavga başlamış iki delide alkolün etkisiyle kendilerini kavganın ortasında bulmuşlar. Biraz sonra gelen polisler tekme tokat kavga edenleri dışarı çıkarmış. Bizimkilerden biri polisten yediği tekmeden dolayı devamlı topallıyormuş, arkadaşına: – “Yav donumu indirivereyimde şurama bir bak, çok …

Devamını Oku »

Yüzme bilmiyorum

Günün birinde delilere yüzmelerini söylemişler. Hava çok sıcakmış. Deliler bunu severek kabul etmişler, ama havuz boşmuş. Atlayan çakılıyormuş. Bütün deliler atlamış, en sona bir deli kalmış. “Bu deli akıllanmış” diye konuşurlarken sormuşlar: – “Sen niye yüzmüyorsun?” – “Ben yüzme bilmiyorum ki..”

Devamını Oku »

Hepsi eriyor

Deli, kahveye girdiğinde soluk soluğaydı. Boş bir masaya oturup ocağa seslendi: – “Bana bir çay!” Çay geldi, şekerleri atıp karıştırdı. Garsondan yine şeker istedi. Onları da atıp karıştırdı, yeniden istedi. Garson: – “Sekiz şeker koydun çaya”, dedi şaşkın şaşkın.. – “Koydum ama, işte görüyorsun, hepsi eriyor..”

Devamını Oku »

şişeleri getirdin mi?

İki deli bir gün oyun oynamaya karar vermiş. Biri diğerine: – “Hadi ben kasap olayım, sen de müşteri ol”, demiş. Diğeri de kabul etmiş. Müşteri olan deli kasaba gelmiş ve: – “Bir kilo odun verir misin usta?” demiş. Diğeri de: – “Olur, peki şişeleri getirdin mi?”, demiş.

Devamını Oku »
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂