Tag Archives: telkin dinleme yöntemleri

Telkin Nasıl Dinlenir?

subliminal mesaj programı Telkin Nasıl Dinlenir? Telkin Nasıl Dinlenir? subliminal telkin nasil dinlenmeli1

Subliminal telkinler günümüzde uygulama kolaylığı, pratikliği, ucuzluğu ve kolay ulaşılabilirliği gibi nedenlerle gittikce daha çok kişinin dinlediği bir sistem olma yolunda ilerlemektedir. Hiç dinlemeyenler merak edip en az bir kere denerken, daha önce dinleyenler ise artık bir çok konuda mp3 telkin dinlemektedirler. Ancak bu kadar kolay olmasına rağmen yine de bazı aksaklıklar yaşanmaktadır. Çünkü telkini dinlerken dikkat etmemiz gereken bir …

Devamını Oku »

Kola

Akıl hastanesinde bir gün bir hasta bakıcıyı yanına çağırır. “Bana çabuk 5 şişe kola getir” der. Hasta bakıcı buna kızar ve hastaya beş tokat atar ve “al işte kolalarını” der. Aradan zaman geçtikten sonra yine aynı hasta, bakıcıyı yine çağırır. Bu sefer hasta bakıcıyı tokatlar.”Bakıcı ne oluyor?” der. Hasta cevap verir. “Şişeleri getirdim abi”.

Devamını Oku »

Temel’in çişi

Temel dut gibi sarhoştur…küçük aptesti de gelince meyhanenin tuvaletine gider…tuvalette yanındakilere sorar: ” Ula uşaklar benim elimde bir şey görüyor musunuz?” “Hayır…” “Desenize ben donuma işiyorum…”

Devamını Oku »

Temel ve elma

Din dersinde hoca Temele sordu: “söyle bakalım Temel…Adem ile Havva ne zamana kadar cennette kaldılar?” Temel gayet sakin: “Sonbahar’a kadar…” Hoca şaşırır: “Ne alakası var Temel?” “Mantık bunu gerektirir hocam…Çünkü elmalar sonbaharda olgunlaşır…”

Devamını Oku »

Temel’in uykusu

Sabah kahvaltısında Fadime Temel’e anlatıyordu: “Geceki gök gürültüsünü duymadın mı?” Temel: “Hayır duymadım…” Fadime hayretle: “Nasıl duymazsın?Bir şimşekler çaktı,bir gökler gürledi kiii …Aman Yarabbi…” Temel öfkelendi: “Niye beni uyandırmadın?Benim şimşek çakarken uyuyamadığımı bilmez misin?”

Devamını Oku »
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂