Cumartesi , Mayıs 1 2021

ERKEKLERE GÖRE EVLENİLECEK KADIN NASIL OLMALIDIR?


Kadınlar ve erkekler arasında tartışılmaz tek bir gercek vardır ki o da eşitlikleridir, her ne kadar bazı erkekler kadınları arka plana atmak istiyor olsalar da bu gerçeği kabul etmeleri gerektiğinin onlarda farkındalar.

Erkekler de kadınlar gibi doğru partnerin peşindedir, bir erkeğin bir kadının doğru insan olduğunu düşündüren sebeplere bir göz atalım.

Partnerlerinin çekici olması
Sanıldığı gibi sadece seksi görünmesi bir kadını çekici yapmaz. Bir kadını çekici kılan başka şeyler vardır. Eğer partnerinizi gülümsetebiliyorsanız bu sizi her zaman bir adım öne geçirir. Onu zor anlarında kendini iyi hissetmesini sağlamanız vb gibi tavırlarınız sizi her zaman çekici kılar.

Seksi bir vücut
Erkekler için tartışılmaz bir gerçek bir kadının güzel bir bedeninin olması.. Bakışlarının karşı cins üstünde toplanmasına yeterde artar bile, ama bu geçici bi süreçtir. Zira bir kadının güzel bir vücudunun olması yanında farklılıklarınında olması, yani kendi olabilmesi onu tercih edilir kılar.

Güzel bir yüz
Güzel bir yüz erkeklerin sizi heyecanlandırıcı bulmasını sağlar, güzel bakan gözler her zaman çok şey ifade eder.

Güven dürüstlük
Sağlam bir ilişki her zaman güven ve dürüstlük üzerine kurulur. Partnerinize dürüstçe ne istediğinizi ne beklediğinizi söyleyemiyorsanız tavsiyem ilişkinizdende bir şey beklememenizdir.

Saygı görmeleri
Bir erkeğin saygı görmesi tabbi ki zamanla onları iyi bir baba iyi bir sevgili eş rolüne büründürür ama unutmamak gerekiyor ki saygı kazanılır, kimseye sebepsiz yere saygı duyamayız. Bu durum ilişkiler içinde geçerlidir eğer erkek arkadaşinizi arkadaşlarının yanında zor duruma düşürmüyor onu mahcup etmiyorsanız bu olumlu tavrın karşılığını zamanla bulursunuz tabii partneriniz doğru insansa…

Karşılarında anlayışlı bir sevgili bulmaları
Erkek arkadaşiniz veya eşiniz gün boyu çalışır ve muhtemelen stresli ,yorgun bir ifade ile yanınıza ulaşır. Pek tabiiki biz de yoruluyoruz gün boyunca işyerimizde veya evdeki sorumluluklarımız sebebiyle, ama güzel bir ilişki için iki tarafında yapması gereken fedakarlıklar var bunlarıda unutmamak gerekiyor. Partnerinize karşı daha sabırlı olmanız, eve geldiğinde ona daha fazla stres yüklemek yerine güleryüzlü bir tavır içinde olmanız emin olun ilişkinize ve size çok şey katacaktır.Tabii bu olumlu tavrı sadece biz değil karşı tarafta göstermeli ki ilişkimiz bizi üzen değil mutlu eden bir birliktelik olabilsin.

ENGLİSH

Between women and men are discussed in a single equation that is true is that, although some men want women to the background even if they are required to accept this fact that they are aware.

Men like women of the right partner is chasing a guy that people think a woman’s right Let’s look at the reasons.

Be attractive to partner
As I do not only attractive women to appear sexy. What makes a woman attractive, there are other things. If your partner every time you smile this is to stay one step ahead. I have a hard time feeling good about himself in the position such as to make you always attractive.

Sexy body
Men’s discuss a real woman’s body is a beautiful .. Glance on the opposite sex to gather enough even in the increases, but this is a temporary process. Because a woman’s body is a beautiful addition to farklılıklarınında, that is their preference is to make it.

It’s a nice face
Fine provides a hundred men you find exciting, good looking eyes always means a lot.

Trust honesty
Always a solid relationship is built upon trust and honesty. What you expect your partner what you want honestly can not say I recommend that you do not expect anything ilişkinizdende.

Sincerely to see
Respect of a man when they see that a good father a good tabbi dear wife role, but do not forget to wrap that respect is gained, we can not respect anyone for no reason. This situation is true for relationships difficult situation if the man next to the friend of a friend does not reduce this positive attitude you do not embarrass him when the money will find the right person of course if your partner …

Against finding a girlfriend in the understanding of
Men work all day and your friend or spouse probably stressed, tired, with an expression will reach your side. Of course, we soon tired of being or home responsibilities because of işyerimizde days, but for a good relationship on both sides need to remember the sacrifices are bunlarıda is required. Against your partner to be more patient, you come home to him more instead of stress to install a friendly attitude to have, make sure you and your relationship a lot katacaktır.Tabii positive attitude that we not only on the opposite side should show that we not bother us a happy coexistence can be.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

  1. RISKS. To laugh is to risk appearing the fool. To weep is to risk appearing sentimental. To reach outfox another is to risk involvement. To expose feelings is to risk exposing your true self. To place your ideas, your dreams, before a crowd is to risk their loss. To love is to risk not being loved in return. To live is to risk dying. To hope is to risk despair. To try is to risk failure. But risks must be taken, because the greatest

  2. ali bey hangi ürünü ömce almam gerektiğine karar veremiyorum sizinle telefon görüşmesi yapabilir miyiz

  3. Hangi tohum toprağa düştü de yeşermedi ki… Mevlana

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂