Cumartesi , Mart 17 2018
Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / ERKEKLERDEN BİR ŞEY İSTEMENİN DOĞRU ZAMANI!

ERKEKLERDEN BİR ŞEY İSTEMENİN DOĞRU ZAMANI!

Erkeklerden bir şey istemenin doğru bir zamanı varmış!

Yapılan yeni bir araştırmayla erkeklerin kadınların istediklerini en büyük olasılıkla yerine getirdiği saat belirlendi.

Araştırmaya göre, kadınlar erkeklere isteklerini akşam saat altıda iletmeli. Erkeklere bir şey yaptırmak için en kötü vakit ise, öğleden sonra 3.

Araştırmaya göre, bunun sebebi, kadının bir münakaşayı kazanmasının en muhtemel olduğu saatin akşam 6 olmasından kaynaklanıyor.

İlaç şirketi Pharma’nın desteklediği uzmanlar tarafından yapılan araştırma, hislerin gündelik yaşamın seyri içinde doğal olarak zirve yaptığı zamanlar göz önüne alınarak gerçekleştirildi. Erkeklerin bu yükseliş anlarında kadınların istediklerini yerine getirmelerinin daha olası olduğu belirlendi.

Doğal biyoritim konusunda uzman ve psikoterapist Evie Bentley, “Her biyoritim döngüsü hangi hormonların ve ne kadar hormonun vücut fonksiyonunu dengelemek üzere kullanılacağını kontrol eden beyin tarafından düzenlenir. Bir insanın fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak nasıl hissettiği büyük ölçüde biyoritimleri sonucunda şekillenir” diyor.

Öte yandan 1000 kişinin katıldığı bir ankete göre, bir şey istemek için en iyi zamanın, günün ilk saatlerinden ziyade öğleden sonra 1 olduğu ifade edildi. Katılımcıların yüzde 86’sı ruh hallerindeki düzenli yükselişler ve düşüşlerin farkında olduklarını da kaydetti.

ENGLISH

There was a time for men to want something right!

The men and women who want a new trial were the most likely time is fulfilled.

According to the survey, women, men should pass requests evening at six o’clock. If the worst time to have a thing for men in the afternoon 3

According to the study, the reason for this woman to take a dispute stems from the fact that it is probable that evening, 6 hours.

Pharmaceutical company Pharma supports research conducted by experts, the feeling of everyday life in the natural course of the summit as he was taking into consideration the time. Moments of the ascension of women carrying out the men they wanted were more likely.

Natural biyoritim Evie Bentley specialist and psychotherapist, “in which each cycle biyoritim to balance hormones, and how to use the hormone that controls body functions regulated by the brain. A person’s physical, mental and emotional as a result of biyoritimleri largely shaped by how she felt,” he says.

On the other hand, according to a survey of 1000 people participated, the best time to ask for something, rather than the first hours of the day was stated to be 1 week. Regular increases and decreases in 86 percent of respondents were aware of the mental hallerindeki said.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. Ortaokul ve lise yıllarımda iddialı olabileceğim kadar deneme yazılar ve şiirler yazardım. Edebiyat öğretmenim günce tutmamı öğütledi, fakat ben başkalarının eline geçmesinden çekindiğim için bunu yapmadım, hala yine de içimden kendi kendime yazdığımı geçiriyorum. İyi bir yazar olmayı, kitaplarımın satıldığını görmeyi çok istiyorum.