Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / ERİC CLAPTON & STEVE WİNWOOD'DAN İSTANBUL'DA MÜZİK ŞÖLENİ

ERİC CLAPTON & STEVE WİNWOOD'DAN İSTANBUL'DA MÜZİK ŞÖLENİ

DEVLERİN BULUŞMASI!

19 Grammy ödüllü gitar kahramanı Eric Clapton ve rock müzik tarihinin en çarpıcı seslerinden Steve Winwood bir araya geliyor!

13 Haziran 2010 – Pazar günü santralistanbul’da iki efsane isim ile muhteşem bir canlı performans deneyimi sizleri bekliyor. Biletlerinin bir çoğunun halihazırda tükendiği Avrupa turnesinin son ayağı olan konser 13 Haziran 2010 Pazar günü santralistanbul’da gerçekleşecek. Biletler 22 Aralık 2009 saat 15:00 dan itibaren Biletix’te satışta!

Winwood Clapton’la arkadaşlığının ilk yılları için “Ben 15, 16 yaşlarındaydım, o ise 18, 19 ve bana ağabeylik yapardı.” diyor. “Beraber müzik dinler, müzik konuşurduk. Arkadaşlığımızın en başlarından beri ağabeylik rolünü üstlendi.’ Dostlukları pekiştikçe Clapton ve Winwood yanlarına davulcu Ginger Baker ve basçı Rich Grech’i de alarak Blind Faith’i kurdular. 1969 yılında liste başı olan grupla aynı ismi taşıyan tek bir albüm yayınladıktan sonra grubu dağıttılar.

Ama, ne Clapton’ın ne de Winwood’un kariyerinde spotlar ışıltısını kaybetti.

Clapton 19 Grammy Ödülü kazandı ve üç farklı durumda Rock ‘n’Roll Hall of Fame’e davet edilmenin onurunu yaşadı; Winwood Yılın Albümü ve Higher Love şarkısıyla En İyi Erkek Vocal Performansı gibi dallarda Grammy aldı. Tekrar bir araya gelme kararı ise Clapton’dan çıktı. Clapton “geçmişte yapılan müziğin güzelliğini ve romantizmini” yeniden yaratmak istiyordu. İkili, Jimi Hendrix’ten (Little Wing) , Clapton’tan (Forever Man) , JJ Cale’in (Cocaine) Winwood’un Traffic adlı grubundan (Pearly Queen) ve Hendrix’in ‘Voodoo Chile’ ının 16 dakikalik bir versiyonu gibi çaldıkları parçalarla, dinleyicileri rock’n roll’un altın çağlarına geri götürüyorlar ve performanslarını Blind Faith albümünden çaldıkları hitlerle süsleyerek hem eski hem yeni fanlara unutulmaz bir gece yaşatıyorlar.

Eric Clapton & Steve Winwood

tarih: 13.06.2010 21:00:00

mekan: santralistanbul

bilet fiyatları

1. Kategori: 370,00 TL (Sahne Önü)
2. Kategori: 265,00 TL (VIP 1 – VIP 3)
3. Kategori: 215,00 TL (VIP 2 – VIP 4)
4. Kategori: 99,00 TL (Normal Bilet – İndirimli Dönem)
ön bilgi- Sahne önü ve Normal biletler ayakta düzenindedir.
– VIP kategorileri tribün düzeninde oturmalıdır. (yerleşim için oturma planına bakınız)
– 7 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 7 yaş ve üzeri bilete tabidir.
– Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
– Konser her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir.

ENGLİSH

19th Grammy Award-winning rock guitar hero, Eric Clapton and Steve Winwood on one of the most striking voices come together!

June 13, 2010 – Two legendary names in santralistanbul on Sunday with a spectacular live performance experience is waiting for you. Many tickets were sold out already, the last leg of European tour on Sunday santralistanbul concert will be held June 13, 2010. Biletix’te tickets on sale from December 22, 2009 from 15:00!

Clapton, Winwood for the first year of friendship “I’m 15, 16 years, then the 18th, 19th, and I would do ağabeylik.” He says. “Together they listen to music, listening, speaking at. Since the beginning of our friendship took on the role ağabeylik. ” As well as to strengthen friendship Clapton and drummer Ginger Baker and bassist Rich Winwood taking Grech’i formed Blind Faith. In 1969, as per the list of groups releasing a single album of the same name which they then distributed to the group.

But, neither Clapton nor Winwood’un sparkle in his career and lost his spot.

Clapton has won 19 Grammy Awards in three different modes of Rock ‘n’ Roll Hall of Fame honor of being invited to live; Winwood Album of the Year and Best Male Vocal Performance for Higher Love with the song won Grammy in such branches. If the decision was coming together again Clapton’dan. Clapton “in the past, the beauty and romance of the music of the” wanted to recreate. Bilateral, Jimi Hendrix’ten (Little Wing), Clapton’tan (Forever Man), JJ Cale’in (Cocaine) by Traffic Winwood’un group (Pearly Queen) and Hendrix ‘Voodoo Chile’ as on of the 16-minute version parts they play, they take the audience back to the golden age of rock ‘n’ roll and performance, they play their hits from the album Blind Faith decorated with old and new fans they pick to live an unforgettable night.

Eric Clapton & Steve Winwood

Date: 13/06/2010 21:00:00

location: santralistanbul

ticket prices
1. Category: £ 370.00 (Front Stage)
2. Category: £ 265.00 (VIP 1 – VIP 3)
3. Category: £ 215.00 (VIP 2 – VIP 4)
4. Category: £ 99.00 (Normal Ticket – Discount Period)
preliminary information-stage front standing tickets and regular layout.
– VIP seat in the order must stand categories. (See the seating plan for the placement)
– Children under 7 years of age are not taken to the event. Tickets are subject to 7 years and over.
– Event space, camera, camera, audio equipment, etc.. will be taken.
– Concert will be held in all weather conditions.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

  1. Eğer heyecan üretemezseniz pek fazla şey üretemezsiniz. Bill Marriott

  2. Hocalarımıza çok teşekkür ederiz. insanın bilinç altına inerek yıllardır yapamadığı, değiştiremediği konularda etkili bir şekilde değişiklik yapıyorlar.

  3. Açıktır ki yazgıların en güzeli, bir insannın sahip olabileceği en büyük hazine, tutkuyla yaptığı bir iş için ona para ödeniyor olmasıdır. A Maslow

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by