EN POPÜLER YILBAŞI HEDİYELERİ!

Yeni yıla geri sayım başladı… Yılbaşı programları, yılbaşı kıyafetleri, yılbaşı makyajı derken yeni yıla heyecan katan hediyeleri de unutmayın! Kime ne alsam diye düşünüyorsanız ve bir türlü işin içinden çıkamıyorsanız bu yazıyı okuyunca aklınızda bir fikir belireceğinden emin olabilirsiniz. İşte son yılların en çok tercih edilen yılbaşı hediyelerinden oluşan hediye rehberiniz.

Kırmızı iç çamaşırı: Eğer bu sene bir partiye davetliyseniz ve sevdiklerinizi sevindirmek istiyorsanız küçük paketlerdeki kırmızı iç çamaşırlarını tercih edebilirsiniz. Yılbaşında uğur getirdiğine inanılan kırmızı iç çamaşırları özellikle bayanlar tarafından tercih edilen hediyelerden. Fakat bu hediyenin her zaman ve her ortamda uygun olamayacağını da düşünmelisiniz.

Yılbaşı aksesuarları: Biblolar ve yılbaşı aksesuarları da en çok sevilen yılbaşı hediyeleri arasında… Noel baba figürleri, ışıltılı yılbaşı mumları ve süsleri, özellikle de melek figürlerinin modası hiç geçmiyor. Hem de ömür boyu hatırlanmanızı sağlıyor. Ama yılbaşı aksesuarlarının da resmi bir hediye seçeneği olduğunu unutmayın. Eğer iş arkadaşlarınıza hediye almak istiyorsanız ideal. Fakat sizin için gerçekten anlamlı birisine hediye alacaksanız yılbaşı biblolarından dahaözel bir hediye seçmelisiniz.

Parfüm: Parfümler bütün özel günlerde olduğu gibi yılbaşında da birinciliği kaptırmıyor! Bu kadar popüler olmasına karşı hiçbir zaman sıradan bir hediye olarak kabul edilmiyor. Sevgilinize, yakın arkadaşlarınıza ya da aile bireylerinize parfüm hediye edebilirsiniz. Ama parfüm seçerken mutlaka sevdiklerinizin kişiliğini de göz önünde bulundurmalısınız.

Özgür ruhlara okyanus esintileri, romantizmden vazgeçemeyenlere çiçeksi kokular, baskınkişiliklere de içerisinde baharat özleri bulunan parfümleri hediye edebilirsiniz.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

 1. Kaybedecek bir şey yok, denemeye değer.

 2. Sizi a haber programında seyrettim anlattıgınız seyler ilgimi cekti ilim bilim tüm bilgileri beynime depoluyorum ve kitabınızı okuyacam bakalım neler olacak ???

 3. ALİŞAN SEVİL

  sigaradan kurtulmak isteyen arkadaşlarım kendinde o gücü bulamayınca tekrar başlıyor ama bu cd ler 21 günlük tekrarlarla sizi sigarasız hayatın MÜPTELASI yapıyor… tükçe sözlük

 4. kendimi hiç bu kadar pozitif ve mutlu hissetmemiştim. haydar dümen

 5. ASLIHAN SERCAN

  Yasemin hanım, iş hayatında iletişim

 6. İyi kötü bütün duygular açıkca ifade edilmeli. İfade edilmeyen duygular birikerek ruhsal çöküntü yaşatabiliyor. Duygularını ifadede sorun yaşayan insanlar için bulunmaz bir nimet olsa gerek. kızlar nasıl boşalır video

 7. Bu konu çok hoşuma gitti, umarım bende de işe yarar. En kısa zamanda CD leri alacağım.. portekizce kursu

 8. Para harcama ve tasarruf alışkanlıklarım çok değişti. Sadece tasarruf edebildiğim parayla bile gelirimde çok ciddi artışlar oldu. Daha önce hiç düşünmediğim yatırımları birden fark etmeye başladım. Sadece farketmekle kalmadım, cesaret ederek bir kaç tane yatırıma da giriştim. Hayatım çok değişti… TEŞEKKÜRLER chess indir

 9. karizmamı artırmak için bunuda dinlemeyi düşünüyorum.. ispanyolca öğrenme

 10. pırlanta hediye

  yılbaşı yaklaştı diye firmalardan yılbaşına özel ciddi indirimli kampanyalar görmeye başladık. pırlantalar, kozmetiğe bir çok sektörde bunları değerlendirmek lazım 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂