Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / EN GÜZEL KADINLARA SAHİP ON ŞEHİR

EN GÜZEL KADINLARA SAHİP ON ŞEHİR


Dünya çapında yapılan bir anketin sonuçları dünya genelinde hangi şehirlerde yaşayan kadınların daha çekici ve güzel olduğunu ortaya koydu. Ankette bir erkeğe düşen kadın sayısına ve kadınlarla iletişim kurabilme kolaylığına da dikkat edildi. İşte size dünyanın en güzel kadınlarının toplandığı ilk on şehir…

10. Amsterdam, Hollanda
Hollandalı kadınlar bir çok açından şaşırtıcıdır. Modayı sıkı takip ederler. Abartısız, eğlenceli ve güzeldirler. Erkeklerin uzun zaman boyunca beraber olmak isteyebileceği kadınlardır.

9. Tel Aviv, İsrail
İsrail dünyadaki en iyi görünüşe sahip kadınların olduğu diğer bir ülkedir. Belki de İsrail’in bu özelliği, yeşil gözlü çekici kadınların burada yaşamasından dolayıdır. Kim bilir?

8. Montreal, Kanada
Fransa’nın mükemmel tadı ve Kanada’nın müsait konumu… Montreal kesinlikle en güzel kadınların dolu olduğu şehirlerden biri. Moda ile yakından ilgili birçok üniversiteli, kolejli kadınlar var. Vücutlarına ve kendilerine gereken özeni çok iyi gösteriyorlar. Uluslararası arenada aşk dili olarak kabul edilen Fransızcayı konuşması da bu bölgede yaşayan kadınların en olumlu özelliklerinden bir tanesi.

7. Caracas, Venezuela
Kayıtlara göre Venezuela en çok dünya güzeli tacını alan kadının olduğu ülke. Özellikle başkent birçok güzel kadınla dolu. Öyle ki; başkent Caracas’ta yaşayan kadınlar Brezilyalı kadınları en sıkı rakipleri olarak görüyorlar.

6. Moskova , Rusya
Rusya en iyi kadınların olduğu bir ev gibidir. Bu sadece onların uzun sarışın ve mavi gözlü olması gibi klasik bir hikayeden kaynaklanmıyor. Onları daha da çekici kılan özellik hiç kuşkusuz arkadaş canlısı olmalarıdır.

5. Los Angeles, Kaliforniya
Los Angeles kadınlarını tarif etmek isterseniz, kendinizi kelimelerin tükendiği bir denizin içinde bulursunuz. Los Angeles kadınları görebileceğiniz diğer kadınlardan başka bir seviyededir. Sanki ABD’nin bütün güzel insanları burada toplanmıştır. Bütün harika insanların yaşamak ya da çalışmak için bir araya geldiği bir yerdir.

. Varna, Bulgaristan
Bulgaristan herhangi bir uyuşturucu yasasının olmadığı, ucuz votkasıyla meşhur, sahillerinde mekanik boğaların ve su kaydıraklarının yer aldığı ve sınırsız doğal güzelliklere sahip bir ülkedir. Buradaki kadınlar vücutlarına büyük bir özen gösterirler. Çekicilik ve güzellik buranın kadınlarında bulunan en önemli özelliktir.

3. Buenos Aires, Arjantin
Buenos Aires’in kadınları kendileriyle barışık doğal ve güzel kadınlardır. Bu şehirde neredeyse her kadın keşfedilmeyi bekleyen bir maden gibidir. Partiler, efsanevi barlar, eğlenceli ve güzel insanlarla dolup taşmaktadır.

2. Kopenhag, Danimarka
Kopenhag kadınları dünya üzerinde en kolay yaklaşabileceğiniz kadınlardır. Bunun yanında seks konusunda da diğer birçok ülkeden çok daha özgürdürler. Bara gidip bir iki kadeh içmek için hiç tereddüt etmezler. Oldukça da güzel kadınlardır.

1. Stockholm, İsveç
Stockholm’deki her kadın hayret verici güzelliğe sahiptir. Stockholm kadınları kendilerini ve çevresindekileri nasıl eğlendirmesi gerektiğini çok iyi bilir. İyi eğitimli ve arkadaş canlısıdır. Eğer imkanınız varsa İsveç’i mutlaka ziyaret etmelisiniz!

ENGLİSH

The results of a survey throughout the world in the world who live in the city more attractive and beautiful women are revealed. In the survey on the number of women who fall into a man and women to communicate with ease was also considered. Here is the collection of the world’s most beautiful women in the first on the city …

10. Amsterdam, Netherlands
It is surprising a lot of women from the Dutch Open. Will follow strict fashion. Cool, are fun and beautiful. Men may want to be together a long time for women.

9. Tel Aviv, Israel
The best in the world with Israel apparently is a country of women as other. Perhaps this feature of Israel, live here because of the green-eyed woman is attractive. Who knows?

8. Montreal, Canada
France’s excellent taste and Canada … Montreal’s absolutely the best available location for the city was full of women. Fashion closely related with many college, collegian women there. Their body and they do need very good care. In the international arena, as the love of the French language in the speech of women who live in this region one of the most positive features.

7. Caracas, Venezuela
According to Venezuela the most world records in the women’s crown as the best country. Filled with many beautiful women, especially the capital. So that women who live Caracas’ta the capital of Brazilian women are regarded as the most stringent opponents.

6. Moscow, Russia
Russia is the best of women is like a home. This is just like what they have long blond hair and blue eyes does not originate from a classic story. Also makes them more attractive features are undoubtedly being friendly.

5. Los Angeles, California
Los Angeles would like to describe women, you’ll find in a sea of words have been exhausted. Los Angeles can see women from other women is another level. Like all the beautiful people of the United States gathered here. All great people to work to live or come to a place where one is.

4. Varna, Bulgaria
Bulgaria is not any drug law, the famous cheap vodka, mechanical bulls on the coast and the location of water slides and is a country with endless natural beauty. The women, a great attention to their body. Charm and beauty of the women in here are the most important features.

3. Buenos Aires, Argentina
Buenos Aires women are themselves women, peace and beautiful nature. Almost every woman in this town is like a mine waiting to be discovered. Parties, legendary bars, fun and good people to swarm.

2. Copenhagen, Denmark
Copenhagen on the world women are the easiest women to approach. Besides, the other about sex from many countries are much more free. To go to the bar to drink a few glasses will not be any doubt. Are quite a beautiful woman.

1. Stockholm, Sweden
Every woman in Stockholm has astonishing beauty. Women themselves, and around Stockholm should know very well how to entertain. Is well-trained and friendly. If you have opportunity to visit Sweden must surely!

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.