EN ÇOK GÖRÜLEN KABUSLAR VE ANLAMLARI

Bazı rüyalar her gece sıcak yatağımızdan bizi kan ter içinde uyandırır. Artık onlar bizim takıntımız olmuştur. Anlamını bulmak için saatlerce internette dolaşır, rüya tabirleri kitaplarına bakarız. Halbuki bu korkunç rüyalar bilinçaltımızın bize gönderdiği mesajlardır. İşte bu rüyalardan en çok görülen 10 tanesi… Bakalım bilinçaltımız bize ne anlatmaya çalışıyor?

1-Kovalanmak
Rüyalarınızda korktuğunuz biri ya da bir hayvan tarafından kovalandığınızı görüyorsanız, ya bir şeylerle yüzleşmekten korkuyorsunuz ya da hayatınızla ilgili bazı zorlukları ve karışıkları unutmaya çalışıyorsunuz. Ama bilinçaltınız size bunlarla yüzleşmeniz gerektiğini söylemeye çalışıyor.

2-Düşmek
Rüyada bir yerden düştüğümüzü hepimiz en az bir kere görmüşüzdür. Peki bunun tam olarak anlamı ne? Bazı insanlar bu rüyayı biri tarafından terkedildiğini hissettiğinde görüyor, bazıları ise geleceğini planlamakta zorluklar yaşadığında.

3-Kaybolmak
Anlamı en açık olan rüyalar büyük ihtimalle, kaybolduğunuzu ya da treni, otobüsü vs. kaçırdığınızı gördüğünüz rüyalardır. Böyle rüyalar görüyorsanız, kendi hayatınızın içinde kaybolduğunuzu ve elinize geçen fırsatları iyi değerlendiremediğinizi hissediyorsunuz.

4-Çıplak kalmak
Rüyanızda kendinizi büyük bir kalabalığın arasında çırılçıplak kalmış bir şekilde görüyorsanız, insanların vücudunuzu görmesinden çekiniyorsunuz ve bedeninizle aranız pek iyi değil anlamına geliyor.

5-Dişsiz kalmak
Rüyanızda dişlerinizin teker teker çekildiğini ya da aynaya bakıp bütün dişlerinizin yok olduğunu mu görüyorsunuz? Ya hayatınızın parçalara ayrıldığını hissediyorsunuz ya da kendine güven ve kendini ifade etmekle ilgili büyük problemleriniz var.

6- Yavaş hareket etmek ya da felç olmak
Bu tip rüyaların bir yerde kapalı kalmakla aynı anlama geldiği düşünülse de aslında bu rüyalar bize daha farklı şeyler anlatıyor. Rüyanızda çok yavaş hareket ettiğinizi ya da felç kaldığınızı görüyorsanız eğer, ya bu süreçte büyük zorluklarla karşı karşıyasınızdır ya da hayatınızda bir türlü gelişme gösteremediğinizi hissediyorsunuzdur.

7-Uçmak
Sık sık görülen ama diğerlerinin aksine size mutluluk veren bir rüya var ki, o da rüyanızda uçtuğunuzu görmek. Rüyanızda uçtuğunuzu görmek; sizin özgürlük aşkınızı, yaratıcı kimliğinizi ve imkansızı gerçekleştirme isteğinizi gösteriyor.

8-Islak rüyalar
Eğer sık sık rüyanızda boğuldunuzu, bir dalganın sizi alıp götürdüğünü ya da büyük bir su kütlesinin üstünüze döküldüğünü görüyorsanız, hayatınızda sizi çok bunaltan bir şeyler var demektir. Siz ya hayatınızın kontrolünüzden çıktığını hissediyorsunuz, ya da geleceğe dair umutsuz bir ruh hali içindesiniz.

9-Tuvalet bulamamak
Rüyanızda sürekli tuvaleti arıyorsunuz ama bir türlü bulamıyor musunuz? O zaman sıcak yatağınızdan kalkıp tuvaletin yolunu tutmanın zamanı gelmiş demektir. Tabi bu rüyanın tek anlamı bu değil. Eğer özel hayatınızın çok göz önünde olmasını sevmiyorsanız ya da kendinize ait bir yer ihtiyacı duyuyorsanız bu rüyaları sık sık görüyor olabilirsiniz.

10-Bir yerde kapalı kalmak
Hiç rüyanızda bir odada kilitli kaldığınızı ya da bir tabutun içinde canlı canlı gömüldüğünüzü gördünüz mü? Eğer bu tip rüyaları sık sık görüyorsanız, hayatınızda yolunda gitmediğini hissettiğiniz bir şeyler var demektir. Ya yanlış meslek seçimi yapmışsınız ve kariyerinizde ilerleyemediğinizi hissediyorsunuzdur ya da birilerinin hayatınızı özgürce yaşamanıza engel olduğunu düşünüyorsunuzdur. Ayrıca istediklerinizi yapmanızı engelleyen borçlarınızdan bunalmış olduğunuza da delalet edebilir.

ENGLİSH

Some dreams every night sweat blood wake us from our warm bed. Now they have become our obsession with us. To find the meaning to surf for hours, we’ll look at dreams phrase book. But this sends a terrible message to us are the dreams of our subconscious. Here are 10 of the most common of these dreams … Let’s see, our subconscious is trying to tell us?

1-Bucket be
Someone or an animal in your dream you fear you’re seeing chased by, or are afraid to face up to something or about your life trying to forget some difficulties and complicated. But your subconscious is trying to tell you that you need to face them.

2-Falling
From a place in the dream we all fall at least once we saw on the television. What exactly this means? Some people feel that dream by someone sees when they are deserted, while others are experiencing difficulties when planning the future.

On 3-lost
The most obvious meaning probably dreams, you have lost or train, bus, etc.. miss you see you are dreaming. Such dreams, you’re lost in your own life and your last opportunity to hand do you feel you can not have good reviews.

4-naked to stay
Among a large crowd of your dreams yourself as you see has been left naked, people are afraid of seeing your body and your body is not very good means your search.

5-to stay toothless
Teeth were taken one by one, or dream you look in the mirror and you can see all your teeth do not have? Or do you feel your life is divided into parts or self-confidence and self-expression have big problem about.

6 – Slow to act or to be paralyzed
These types of dreams that mean the same as in a place thought to be closed although in fact this dream tells us different things. Moving too slowly in your dreams you’re seeing or if you are not paralyzed, or confronted with great difficulties in this process somehow developed or you can not feel you’re alive.

7-flying
Unlike other common but often gives you a dream of happiness, however, it also ends your dreams you see. To see you fly in your dreams, you love your freedom, creative showing your identity and your desire is to perform the impossible.

8-Wet dreams
If your dream boğuldunuzu often, you take away that a wave or a large body of water was poured on top of you, you have something in your life that you is very distressed. You or do you feel your life is out of your control, or hopeless about the future are in a mood.

Not to find 9-WC
Looking for your dream but a kind of permanent toilets can not find? Then warm up your bed and keep the path of the toilet is the time came. Of course, this dream is not the only means. If you consider to be very special in your life do not like or need to own a place you may be seeing this dream frequently.

10-a place to stay closed
Remain locked in a room you never in your dreams, or buried alive in a coffin Did you see? If you frequently see this type of dreaming, in the way of your life when you feel something is not going. You have the choice of profession and career of wrong doing or you’re moving or someone you feel you can not prevent you from living your life freely’re think. Also avoid the ones you want to make sure you’re bored of your debt may also portend.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

8 yorumlar

  1. Dostum, ben senim, sen de bensin… Beri gel beri…daha da beri. Değil mi ki sen bensin, ben de senim. Peki nedir şu senlik, benlik? Mevlana Celaleddin-i Rumi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂