EKONOMİK CİLT BAKIM YÖNTEMLERİ

Aynaya baktığınızda ilk olarak yüzünüzü dolayısıyla cildinizi görürsünüz. Belirgin kılcal damarlar, akneler, aşırı yağlı cilt yüzeyi keyfinizi kaçırabilir. Cilt bakımı için acilen harekete geçmek istiyorsanız önerilerimizi değerlendirin!

Belirgin Kılcal Damarlar

Hava değişimi, heyecan, hava kirliliği gibi faktörler cilt yüzeyinde belirgin kılcal damarlar oluşmasına zemin hazırlayabilir. Hem kokusu hem de görüntüsüyle büyüleyen gül; cilt bakımınız için yardımınıza koşuyor.

Doğal gül yağını parmak uçlarınızla yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayın. Nemlendirici, sıkılaştırıcı ve ölü hücreleri giderici gül yağı ile güzelliğin keyfini çıkarın.

Ayrıca, banyo suyunuza bir miktar gül yağı ekleyerek günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atabilirsiniz.

Akne Tedavisi

Aşırı yağlı cilt, dengesiz beslenme, ilaç kullanımı gibi etkenler akne sorununa yol açabilir. Mucize özelliklere sahip çay ağacı yağı ile akne tedavisini kendi evinizde yapabilirsiniz.

Çay ağacı yağı içerdiği maddeler sayesinde cildi arındırır, bakteri oluşumunu önler, cilt gözeneklerini sıkılaştırır.

Akne tedavisi için temiz bir kulak temizleme çubuğunu çay ağacı yağına batırın. Sorunlu bölgeye sürün. 2 saat bekledikten sonra ılık suyla durulayın.

Göz çevresi hassas olduğu için çay ağacı yağını bu bölgede kullanmaya dikkat edin.

Aşırı Yağlı Cilt

Yüzünüzde ve boyun bölgenizde aşırı yağlanma ve parlama varsa sivilce sorunu yaşayabilirsiniz. Cilt bakımınızı cilt türünüze göre yapmalı ve yağ dengesini düzenlemelisiniz.

Yağlı cildinize bakım yapmak için pirinç maskesi uygulayabilirsiniz. Pirinç; ciltteki aşırı yağı emer ve sivilce oluşumunu engeller.

1 bardak pirinci sıcak suyun içinde yarım saat bekletin. Elde ettiğiniz pirinç suyunu macun kıvamına gelecek kadar pirinç unuyla karıştırın. Pirinç maskesini yüz ve boyun bölgenize uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın.

ENGLİSH

economic skin care methods

When you look in the mirror first as you’ll see your face so your skin. Prominent capillaries, for acne, excess fatty skin surface may miss your pleasure. Skin care for if you want to take action urgently to evaluate our proposal!

Veins are prominent capillary

Air exchange, excitement, and air pollution factors such as the skin on the surface can be ground for the specific form capillaries. And smell the roses and the image fascinated with the skin to help care for your running.

Natural rose oil to your face and neck with your fingertips to apply them. Hydrating, tightening and removing dead cells enjoy the beauty of rose oil.

In addition, an amount to your bath water, attar of roses and stress on the fatigue of the day by adding to your horse.

Acne Treatment

Excessively oily skin, unbalanced nutrition, factors such as drug use can lead to acne problems. Features with tea tree oil miracle acne treatment can make your own home.

Tea tree oil contains ingredients that purifies the skin, prevents bacteria, skin and tightens pores.

Acne treatment for ear cleaning, a clean bar of tea tree oil immersed. Troubled region crawl. Rinse with warm water after waiting for 2 hours.

Around the eyes is sensitive to tea tree oil in this region make sure you use.

Excessive Oily Skin

Your face and neck and polishing your anointment If there is excessive acne may experience problems. Should be made according to your skin type your skin care and oil balance must edit.

Oily skin care to make your mask, you can apply for the rice. Rice; absorbs excess oil on skin and prevents acne formation.

1 cup rice in hot water then wait half an hour. You will get rice and water until the rice flour paste consistency. Apply the mask to your face and neck area rice. Rinse with warm water after waiting for 10 minutes.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

19 yorumlar

 1. arkadaşım siteyi tavsiye etti, bana uygun onlarca cd var iyi ki böyle bir teknolojiden haberdar oldum

 2. Ne denli çoksan, o denli fazlasına sahip olursun ve sahip olmanın başka yolu yoktur. Dreamer

 3. Hiçbir zaman başınızı eğmeyin. Her zaman dik tutun. Hayatı karşınıza alın ve tam gözünün ortasına bakın. Helen Keller

 4. Max Scgmelling ‘Neden mi kazanmak istedim? Çünkü kaybetmek istemiyordum!’

 5. İnsan, alemde hayal ettiği müddetçe yaşar. Y. Kemal Beyatlı

 6. Bunlar bence yüzyılın buluşları çok teşekkürler, rahatlamak isteyenlere bire bir çözüm bulmuşsunuz.

 7. Kıskançlık ve güvensizlik ilişki katilidir. Kıskançlık yüzünden bitebilecek bir ilişkiyi kurtarabilir bu çalışma. Bu açıdan bakıldığında gerçekten çok değerli bir telkin. kilo vermeyi hızlandırmak için

 8. KURULTAY TAYFUN

  kisisel gelisim ve felsefe kitaplari seviyormusjdskaljdsalkdfjsakfljfk ya bi git allaasen guldurme gece gece portekizce öğrenme

 9. UNAN FEYZULLAH

  @MerveeDemiiir kişisel gelişim okumalısın kanki o gün baktığımız kitaplar iyiydi :D:D kilo aldırıcı

 10. GÜLBEN YEŞER

  Denedim ve gerçekten sırt ağırımdan kurtuldum teşekürler mathematics

 11. kişisel gelişim kitapları = anti depresan (bütünüyle polyana ucuzluğu) esim

 12. merhabalar. ben daha önce başka konularda bu tür bilinç altına yönelik telkinler dinlemiştim gerçekten işe yarıyor arapca ögrenmek

 13. İnşallah herkes ruh eşini bulur… frank bettger

 14. Sayılarla İyileşme – Petra Neumayer – Kuraldışı Yayınları – Kişisel Gelişim : https://t.co/y5yzCsYp https://t.co/M2JtsJ1w bilinçaltı testleri

 15. Dikkat eksikliğinin özellikle gençlerde ciddi boyutlarda olduğunu düşünüyorum. Bu calismanizin da diğerleri gibi çok yararlı olduğundan kuşkum yok. lehce türkce ceviri

 16. kişisel gelişim kitabı alcam insanları tanıdıkça aradaki seviyenin sınırları belirlemek kolay oluyor . korece dogum günün kutlu olsun

 17. bir çok sorunuma çözüm olabilecek şeyler okuyorum. eğer hepsi de olumlu sonuç verirse tüm insanlar tavsiye etmeye başlayacağım. gerçekten bu bir devrim gibi. boy uzunluğu

 18. migren ne demek bilirim hayatım felç oluyor iktidarsızlık nedir

 19. Himmm… Guzel bir kisisel gelisim kitabi. Herkese lazim. ‘:59 Saniye. Azicik dusunun cok seyi degistirin.’ https://t.co/d6tqOJXk ver

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂