DİRSEK VE DİZLER İÇİN BAL VE LİMONLU CİLT YUMUŞATICI

Bal ve badem yağı mükemmel birer nemlendiricidir. Limon suyunda ise dirsek ve dizlerdeki sertleşmiş deriyi yumuşatmaya yarayan doğal meyve asitleri bulunur.

MALZEMELER:

2 tatlı kaşığı badem yağı

2 tatlı kaşığı bal

2 tatlı kaşığı limon suyu

HAZIRLANIŞI:

Malzemeleri karıştırın, birkaç dakika boyunca dirsek ve dizlerinizi bu karışımla masaj yaparak ovun. Ilık suyla durulayın ve nemlendirici sürün. Arzu ettiğiniz sıklıkta tekrarlayın.

ENGLİSH

 

honey and lemon for elbow and knee skin softeners

 

Moisturizing honey and almond oil is excellent. Lemon juice in the elbow and knees to soften the skin for sclerous contains natural fruit acids.

Materials:

2 teaspoon almond oil

2 teaspoon honey

2 teaspoon lemon juice

Preparation of:

Material Mix, elbows and knees a few minutes with this mixture to massage rodomontade. Rinse with warm water and cold crawl. Repeat as often as desired.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Vaaaay:) bu cd tam bana göreymiş. Ben yazma işini azçok kıvırıyorum, hayal gücüm fena değil hani. Arada bir tıkanmayan bir şekilde bütün düşündüklerimi kağıda dökebilmek harika olacak. Artık düşüncelerimin tekini bile kaçırmayacağım.

  2. cdlerin kullanan kişilerin yorumlarını merak ediyorum.

  3. Zafer, “zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise “başaracağım” diye başlayarak sonunda “başardım” diyenindir. Mustafa Kemal ATATÜRK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂