Çarşamba , Haziran 3 2020

DİESEL’DEN MİSTİK HAREM PANTOLON

Genelde şalvar olarak bilinen fakat 2010 yaz sezonunda “harem Pantalonu” olarak tanımlanan yeni trend, Diesel yeni sezon koleksiyonunda da kendini gösteriyor.

Yaz koleksiyonunun simgesi haline gelen Harem pantolonları giymek elbette cesaret istiyor…

Moda dünyasının yeni muzipliği harem pantolonları (harem pants/şalvar pantolonlar), yeni sezonda başarılı tarzlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle jean harem pantolonların yanı sıra Diesel yaz koleksiyonunda kırmızı, kırık beyaz ve lacivert tonlarındaki harem pantolonlarıyla farkını ortaya seriyor.

Sezonun iddialı yıkamalarıyla (Blue Eyecons) revaçta olan Diesel, şimdi de harem pantolonlarla moda trenlerine yön vermeyi de ihmal etmiyor. Şalvar olarak bilinen ve doğuya has olan bu pantolonlar Diesel koleksiyonunda da 2010 modasının simgesi haline gelmiş durumda.

Kaynak: modamoda.net

ENGLİSH

2010 summer season, but usually in baggy trousers, known as “harem Spongeseeker described as” the new trend, Diesel shows itself in the new season collections.

Summer collection has become a symbol of courage, of course want to wear harem pants …

Harem pants in the fashion world’s new prank (harem pants / baggy trousers), will be presented in the new season with a successful manner. Diesel jeans, as well as the harem pants, especially in the summer collection of red, white and blue tones broken with the harem pants are revealing differences.

Washing of the season with ambitious (Blue Eyecons) Diesel is popular, and now with his harem pants in fashion does not neglect to give direction to the train. To the east, known as baggy pants, this unique collection of Diesel in 2010 has become a symbol of fashion.

Source: modamoda.net

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

19 yorumlar

  1. Ruh eşini çekin ürünü ise hayat arkadaşınızla ilgli bir telkin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂