Cumartesi , Ağustos 29 2020

DENGELERİ SARSACAK BİR ANDROID:IDEOS

Huawei’den Fiyat/Performans Dengelerini Sarsacak Bir Android: IDEOS.

Operatörlere gelecek nesil telekomünikasyon ağı çözümleri sunan dünya lideri Huawei, “Froyo” olarak da bilinen Android™ 2.2.’nin en son versiyonu tarafından desteklenen, uygun fiyatlı akıllı telefonu IDEOS™’u piyasaya sunuyor. IDEOS’un satış fiyatı, sunulacağı pazarların şartlarına göre 100-200 ABD Doları arasında olacak. Yüksek kalitedeki donanım ve yazılımı, yüksek fiyat/performans oranıyla birleştirerek “giriş seviyesi” kavramını yeniden tanımlayan IDEOS;  Avrupa, Asya Pasifik ve Amerika’da çeşitli ülkelerde satışta olacak.

Yükleme hızlarını 7.2 Mb/saniyenin üzerine çıkaran, WCDMA + WiFi dual ağ desteği sunan ergonomik tasarımlı IDEOS, internet erişimi için kullanıcılara çok çeşitli olanaklar sunarken her yerde kullanıma hazır mobil geniş bant hizmetleri sağlıyor. Akıllı telefon aynı zamanda, bir WiFi router gibi tek seferde sekiz cihaza kadar destek veriyor. Bu özellik IDEOS’u kablosuz bağlantı seçeneklerinde “tek çözüm” haline getiriyor.

Sarı, mavi ve mor renklerde satışa sunulan IDEOS; Android 2.2 ile sadece hızlı çalışmıyor, aynı zamanda sesli arama, sesli navigasyon ve SD kart uygulamalarını çalıştırma imkanı sunuyor. Android Market™’de mevcut olan 70.000 den fazla uygulama ile IDEOS; iletişim, eğlence, ofis ve finansal kapsamlı konulardaki uygulamaları kullanıcılarla buluşturuyor.

Huawei Cihaz CEO’su Kevin Tao IDEOS’la ilgili: “Google’un mobil internet stratejisi ile bağlantılı heyecan verici uygulamaları, akıllı telefonların popülerleşmesinin temel unsurlarından birisini oluşturuyor. Android işletim sisteminin tüm imkanlarını uygun fiyatla sunan IDEOS da, mobil internetten her kesimin faydalanmasını sağlayabilmek üzere tasarlandı. Kullanıcı deneyimi konusunda olduğu kadar fiyat/performans dengesinde de iddialı bir akıllı telefon olan IDEOS’u geliştirerek, 2010 yılı için belirlediğimiz hedefimizi çok kısa sürede gerçekleştirmekten büyük gurur duyuyoruz.” dedi.

“IDEOS” ismi, yaratıcılık ve ilhamı temsil ediyor: “ID” endüstriyel tasarım merkezli donanım platformunu, “E” mobil internete doğru yaşanan evrimi, “OS” ise çekirdek yazılım platformu olarak işletim sistemini temsil ediyor.

ENGLİSH

Huawei’s Price / Performance Balance to be a steady Android: IDEOS.

Operators next-generation telecommunications network solutions for the world’s leading Huawei, “Froyo” also known as Android ™ 2.2.’s Most recent version supported by affordable smart phone IDEOS ™ ‘s market offers. IDEOS’un sale price, according to the terms of the markets will be offered will be between U.S. $ 100-200. The hardware and software for high-quality, high price / performance ratio combined with “entry level” IDEOS redefining the concept of Europe, Asia Pacific and America will be on sale in various countries.

Loading rate of 7.2 Mb / sec over the issuing, WCDMA, WiFi dual networks supports the ergonomically designed IDEOS, Internet access for users too numerous possibilities when everywhere ready to use mobile broadband service offers. Smart phones at the same time, such as a WiFi router device supports up to eight at once. IDEOS’u these features in the wireless connectivity options, “the only solution” is made.

Yellow, blue and purple colors IDEOS offered for sale; Android 2.2 is not only fast, but also voice dialing, voice navigation and SD card offers the possibility to run applications. Android Market ™ ‘application is also available with more than 70,000 IDEOS communication, entertainment, office and financial applications, users, brings extensive issues.

Huawei Devices CEO Kevin Tao IDEOS’la about: “Google’s mobile Internet strategy in connection with the exciting applications, smart phone, the popularity of convergence of the basic elements one creates. Android operating system, all their rates offer IDEOS the mobile internet every sector to benefit to provide was designed.’s experience in as much as price / performance balance in an ambitious smart phone that IDEOS’u developed, for 2010 we have identified our target too soon and make some are proud of. “he said.

“IDEOS” name, creativity and inspiration represents: “ID” industrial design-based hardware platform, “E” mobile internet to the place of evolution, the “OS” is the core software platform, as the operating system represents.

For more information you can visit https://www.huaweidevice.com/ideos.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Asla umutsuzluğa düşmeyin ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin. Edmund Burke

  2. İmkansızla imkan dahilinde olanın arasındaki tek fark, insanın kararlılık derecesidir..! Thomas C. Lasorda

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂