Değişim Dönüşüm Afirmasyonları Nedir?

bilinçaltı telkinleriMp3Telkin ile Değişim ve Dönüşüm Afirmasyonları

Değişim ve Dönüşüm mp3′leri şuuraltımızda duran olumsuz kalıpları yenileriyle değiştirmeye yönelik NLP olumlamaları içerir. Düşünce kalıplarımızın olumlu yönde değişmesi durumunda ne gibi mucizeler yaşanacağı “The Secret” (SIR) kitabı ve filminde de ayrıntılı olarak işlenmiştir. Lakin gerek imajinasyon (resim canladırma), gerek “olumlamaların kendi kendinize tekrarı” yöntemi kolay bir şekilde yaşama geçirilemiyor. Çünkü sürekli olarak yeni, olumlu afirmasyonları sorgulayan bilinç duvarı, senelerce nasırlaşmış kalıplarının zihnimizden silinebilmesi için yapılan her çalışmada, işimizi zorlaştıran bir engel olarak orada duruyor.

Yeni olumlu (pozitif) afirmasyonları alırken bilinci devre dışı bırakmak, yani bu olumlu afirmasyonları yorumlamayı, karşı koymayı önlemek ve böylelikle afirmasyonların şuuraltına gitmesini kolaylaştırmak için, NLP olumlamaları normal duyulmayacak bir düzeyde, 5 ayrı teknikle doğa seslerinin ve müziğin altına gizlenmiştir. Bu sebeple dinleyeceğiniz ürünlerde olumlamaları duymazsınız lakin şuuraltınız algılar. Bilinç bu olumlu afirmasyonları yorumlayıp itiraz edemeyeceği için de şuuraltının bu telkinleri kabul etmesi kolaylaşmış olur.
bilinçaltı programlama teknikleriİnsanın beyninde olumlu düşünce kalıbı olmadığı zaman yaşamını beynindeki olumsuz düşünce kalıplarına göre değerlendirir ve sonucunda da mutsuz, huzursuz ve olumsuz bir yaşam yaşar. Olaylar beynimizde değerlendirildiği aşamada zihnimizde olumlu bir kalıp yoksa sonuç itibariyle değerlendirme de olumsuz olabiliyor.

Değişim Dönüşüm Olumlama mp3’lerinde beynimize olumlu (pozitif) afirmasyonlar veriliyor. Afirmasyonların duyulmaması sağlanarak bilinç duvarı aşılıp doğrudan şuuraltına ulaşması hedefleniyor. Biz afirmasyonları duyduğumuzun farkında olmasak da beynimiz bu sesleri net bir şekilde algılamaktadır. Bu telkinlerden sonra, olayları değerlendirirken alternatif bir düşünce oluyor. Fakat beynimizde sadece olumsuzluk varsa alternatif de olmadı mı sonuçlar hep olumsuz oluyor. Bu yöntemle beyin alternatifleri uyguladıkça ve sonucunda yarar sağladıkça olumlu düşünceleri yaşamımızın içinde daha çok kullanmaya başlayacaktır, bu da yaşamımızı değiştirmenize yeterli olacak. Tabiki bu zaman alacak bir süreçtir ve beynimiz yeni düşüncelere genellikle kapalıdır. Çünkü beynimiz garanticidir. Daha önce o anki duruma göre bir olumsuz düşünceden yarar sağlamışsa onu kolay kolay değiştirmek istemez.

bilinçaltı temizleme mp3Zihnimizde pozitif alternatif düşünceler yoksa zaten o zaman işimiz daha da zorlaşır. Lakin beynimize zamanla olumlu afirmasyonlar gönderdikçe, negatif düşüncelerin karşısına alternatif olumlu düşünceleri yerleştirdikçe yaşama bakışımız değişecek ve yaşamı daha olumlu değerlendirmeyi öğreneceğiz.

Mp3Telkin.com’da diğer benzer ürünlerden farklı olarak,  “BEN” ve “SEN” öznesiyle kurgulanmış olumlamalar kullanılmaktadır. Seslendirilen olumlamalar müziklerin altına gizlenmiştir. Böylece bilinç duvarı aşılarak, olumlamaların doğrudan şuuraltına ulaşması hedeflenmiştir. Yurtdışında yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Dwight D. ‘ Motivasyon, insanların onlardan yapmalarınıistediğiniz şeyi, siz istediğiniz için değil, kendileri istedikleri için yaptıklarını düşünmelerini sağlamaktır.’

  2. Elveda diyecek kadar cesursan, hayat seni yeni bir merhaba ile ödüllendirir. Paulo Coelho

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂