COCA COLA LİGHT ŞİŞELERİ MODAYA UYARLANDI!

Coca-Cola birçok moda etiketleri ile ortak işler zaten yapmaktaydı. Bu ortak işler genelde yardım amaçlı sosyal sorumluluk projeleri. Sosyal sorumluluk projesi olarak bu sefer ki hedefleri İtalya’da geçen sene Abruzzo depreminde büyük yara almış aileler. Marni, Moschino, Ferreti, Versace, ve Etro İtalya’nın en büyük moda devleri. Bu moda devleri Coco-Cola light şişelere özel tasarımlar yapmışlar. Bu Coco-Cola şişelerini satın alanlar depremzedelere yardımcı olmuş olacaklar.

ENGLİSH

COCA COLA LİGHT

Coca-Cola partners with many fashion labels were already doing business. This is usually aimed at helping the public works projects of social responsibility. Social responsibility as a project that targets this time last year in Italy Abruzzo earthquakes large families have received injuries. Marni, Moschino, Ferret, Versace, Italy’s largest fashion giants and Etro. This fashion giant Coco-Cola light bottles they make special designs. Coco-Cola bottles bought this for the earthquake victims will be helped.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

19 yorumlar

  1. Kurda sormuşlar, boynun neden kalındır? Kurdun cevabı şöyle olmuş, kendi işimi kendim görürüm de, ondan.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by