ÇİRKİNLER BU SİTEYE GİREMİYOR!

Çirkin üyeleri kabul etmeyen arkadaşlık sitesi büyük tepki alacak gibi görünüyor.Beautifulpeople.com adlı internet sitesine üye olabilmek için site üyelerine gönderdiğiniz fotoğrafınızın yeterince oy alması gerekiyor. Site üyelerinin oylama sürecinde göz önüne aldıkları tek kriter güzellik…

Birkaç yıl önce Danimarka’da kurulan internet sitesinin 180.000 üyesi var. Sitenin kurucularından biri olan 34 yaşındaki Greg Hodge “sizi çeken biriyle birlikte olmak istemek yüzeysellik mi? Bir bar ya da gece kulübüne gittiğinizde de sizi çeken birileriyle tanışıyorsunuz. Bunda yüzeysel bir şey yok.” diyor. “Ayrıca birçok kişi internette tanıştıkları çirkin insanlar için hem boşa vakit hem de para harcıyor.”

Daily Telegraph’ın haberine göre, site, üyelerine harika partiler, elit bir global ağ ve manken ajansları ile bağlantı vaat ediyor.

ENGLİSH

Was this site into ugly

Dating-site does not accept ugly members will receive great response to the website members to be named as görünüyor.Beautifulpeople.com you send to your photo site members have enough votes to get. Site of the members voting in the process they take into consideration … the only criteria for beauty

Founded in Denmark a few years ago, the internet site has 180,000 members. Site is one of the founders of the 34-year-old Greg Hodge “you take someone to want to be with superficiality? A bar or nightclub you too when you go to meet someone who would take. Bunda nothing superficial.” says. “Also ugly for the people they met many people on the internet and wasted time and money is spent.”

According to the Daily Telegraph news site, to members of great parties, an elite global network of models and agencies affiliated with promises.

26.10.2009
Kaynak : Sabah

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

  1. Dwight D. ‘ Motivasyon, insanların onlardan yapmalarınıistediğiniz şeyi, siz istediğiniz için değil, kendileri istedikleri için yaptıklarını düşünmelerini sağlamaktır.’

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂