Pazartesi , Haziran 14 2021

CİLT YENİLEME İÇİN SÜT TOZU

Dişlerinizi beyazlatmak, cildinizi temizlemek, kırışıklarla savaşmak, sivilceleri yok etmek için kozmetik ürünler kullanmak zorunda değilsiniz. Evinizde kolayca uygulayabileceğiniz, doğal güzellik sırlarıyla ekonomik ve etkili bakımın tadını çıkarın!
Cildinizi ölü hücrelerden arındırmak ve yenilenmiş bir görünüm kazandırmak için süt tozu ile bakım yapabilirsiniz.
Bir miktar süt tozunu birkaç damla suyla ıslatıp karıştırın. Yüz ve boyun bölgenize ovalayarak yedirin. Birkaç dakika bekledikten sonra durulayın ve kurulayın.
Elmanın kabukları da cilt yenileme için etkili bir yöntem. Meyve salatası hazırlarken soyduğunuz elma kabuklarını cildinize yapıştırın. 30 dakika bekleyin. Durulamanıza gerek yoktur.
ENGLİSH
milk powder for skin renewal
To whiten your teeth, clean your skin, to fight wrinkles, acne and cosmetic products to use to destroy You do not have. You can easily apply in your home, economic and efficient maintenance of natural beauty secrets Enjoy!

And purify your skin from dead cells to give a renewed appearance with milk powder can care.
Amount of milk powder a few drops of water and then dry mix. Rub your face and neck area as yedirin. After waiting a few minutes, rinse and dry.
To refresh the skin of apple shells an effective method. Getting ready for a fruit salad, soy paste it into your skin to peel the apples. 30 minutes. There is no need to rinse.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

 1. Aşk, akıl ve can! Bu üçü üçgendir. Her derde çare, her yaraya merhemdir. (Love, wisdom and soul! These three are a triangle, they are a remedy for every single wound…!) Mevlana Celaleddin-i Rumi

 2. Dünyanın düşleyenlere de ihtiyacı var, yapanlara da. Ama düşlediğini yapanlara daha çok ihtiyacı var… S. Breathnach

 3. Bir çok yan etkisi olan ağrı kesici ilaçlar kullanmak yerine bu CDleri dinlemek daha mantıklı geliyor.

 4. Doğal ve fıtri bu uyku sağlıklı hayatın en mühim parçasıdır. Uykumuzu konforlu bir hale getirmiyorsak bu telkini dinlemeyi deneyebiliriz.

 5. HEVİN KUBİLAY

  slm ali bey, sizi cok yakindan takip ediyorum yurt disindan yaziyorum inanin burdaki insanlarin daha cok ihtiyaci var benim oglumda bunlardan biri cok cekingen turkiyedeki cocuklar gibi deyil ne yapmam lazim bilemiyorum tabi bennimde korkularim var bunun etkisi olabilirmi cevap yazarsaniz sevinirim basarilar portekizce sarki

 6. ÜLGER TOLUNAY

  bu harika telkini mutlaka almalıyım gerçekten ihticım var. penis kırılması

 7. Güven her şeyden önce gelirmiş.. bunu kaybedince anlamak pek hoş olmasa da tekrar kazanınca ondan alınacak haz vazgeçilmez olmalı:D erken kalkmanın yolları

 8. Özellikle öğrencilik yıllarında bunun uygulanması ilerki zamanlar için faydalı olacaktır. dikkat eksikliği

 9. kişisel gelişim ve hırs meselesi: https://t.co/PuHcplZD @youtube aracılığıyla kalıcı kilo vermek

 10. Milyoner seti aldım. Bakalım bi milyoner gibi düşünebilecekmiyim:) Bugün başlıyorum seansa kız

 11. daha önce nerelerdydiniz.:( kremler

 12. sigarayı hatımdam silmek istiyorum bu telkin bana yardımcı olacağını düşünüyorum. logo mp

 13. BPT hakkında daha fazla program daha fazla reklam yapılmalı bence, ama bir yandan da bu teknolojiyi herkes bilmesin sadece ben faydalanayım da demiyor değilim metabolizma

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂