CİLT LEKELERİNİ GİDEREN ALTERNATİF ÜRÜNLER

Yazın cildinizde bıraktığı olumsuz etkilerin başında hiç şüphesiz güneş lekeleri gelir. Bronz bir yaz geçirmek uğruna uzun süre güneş ışınlarına maruz kalırız, sonucunda ise hasar gören ciltte leke problemi yaşanır. Sonbahar sezonu ciltteki bu hasarları gidermek için en uygun zamandır.

SKINCODE WHITE ESSENCE

Bileşimindeki ‘Biowhite’ın etkisi ilemelanin oluşumunun baskılanmasını sağlıyor ve dolayısıyla lekeleri önlüyor. Bu yağ içermeyen krem yine formülündeki ‘Provitamin B5’ sayesinde cildinemli, parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.

PRIORI EVEN TONES

CoffeeBerry içeren Priori Brightening Facial Complex içeriyor. Brightening Facial Complex, güneş görmüş ciltlerde oluşan lekelenmeler, ton farklılıkları gibi sorunları özel olarak dizayn edilmiş formülü sayesinde, gözle görülür şekilde azaltıyor.

OLAY ANTIAGING + LEKELERE KARŞI BAKIM KREMİ

Yaşlanmanın 7 işaretine karşı savaşırken, aynı zamanda sivilce ve siyah noktaların oluşmasına engellemeye de yardımcı oluyor.

PERRICONE MD PIGMENT CORRECTIVE

Dr. Perricone’un eşsiz içerikleriyle güçlendirilmiş Pigment Corrective, güneş sonrası ve yaşa bağlı oluşan kahverengil ekeler ile savaşarak etkili sonuçlar ortaya koyuyor. İçeriğindeki Vitamin C Ester ile cildi aydınlatırken DMAE içeriği ile sıkılaşma sağlıyor. Mucizevî ürünün içerisinde bulunan, Güney Fransa’da yetişen bir çam ağacı türünün özü olan Pycnogenol sahip olduğu güçlü antioksidanlarl acildi koruyarak lekelerin azalmasına yardımcı oluyor, kolajeni yeniliyor.

LANCOME UV EXPERT

Patentli filtreler Mexoryl SX ve XY sayesinde hava kirliliği gibi dış etkenlere karşı 12 saat koruma. Dermis seviyesinde bile derin zararlara karşı koruma. Sonuz olarak lekesiz bir cilt.

DERMALOGICA CHROMA WHITEEXTREME C

Güvenli içeriğiyle ciltteki lekelenmeleri önlemek, leke görünümlerini azaltmak ve düzenli bir cilt tonuna ulaşmak için sonuç odaklı bir sistem sunuyor. Dört haftadan itibaren leke görünümünde değişim sağlayan yeni sistemiyle ton farklılıklarını minimuma indirmeye yardımcı oluyor. Ton farklılıklarına karşı cildin savunmasını güçlendiriyor.

SKIN CEUTICAL SPHLORETIN CF

Ana malzemesi Phloretin, elmalardan ve elma, armut gibi meyve ağaçlarının kökünden elde edilen bir anti-oksidandır. Cilt kanserine karşı etki eder, enflamasyona karşı etki eder, hücreleri yeniler, lekeleri azaltır. Cilde nüfuzu hızlandırma özelliklerine sahiptir. Erken yaşlanma izlerini önler, foto hasarı, lekeleri, cilt gevşemesini düzeltir. Cilt onarımını hızlandırır, hücre bütünlüğünü korur. Cildin destek dokusunu yeniden oluşturur.

CLINIQUE EVEN BETTER CLINICAL DARK SPOT CORRECTOR

Koyu lekeleri, yaşlılık lekelerini ve yaşlılık sonucu oluşan renk farklılıklarını, güneşin cildimize yıllar boyu verdiği zararları, çevresel zararları ve akne lekelerinin izlerini gözle görülür şekilde azaltırken daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünümü de açığa çıkarır. Tüm farklı ciltlerde reçeteli bir üründen bile daha etkili sonuçlar gösterir. Cildin netliğindeki ve ışıltısındaki iyileşme hemen fark edilir.

INGRID MILLET PERLE DE CAVIAR

Perle De Caviar, Brightening serisinin inci içerikli köpük ve aydınlatıcı toniği derinlemesine temizlik sağlayarak ciltteki kahverengi lekeleri gideriyor. İnci içerikli köpük, pürüzlere ve sebum salgılarına neden olan ölü hücreleri yok ediyor. Cildi narin bir biçimde temizliyor ve hem esnekhem de ipeksi hale getiriyor. Hemen ardından uyguladığınız Brightening aydınlatıcı tonik, cildinize ayrı bir ışıltı katıyor.

NUXE CRÈME ETINCELANTE

İçerdiği Gülhatmi Çiçeği Asitleri, Turunçgil ve Şeker Asitleri kombinasyonu cildi her gün nazikçe soyarak sağlıklı bir ışıltıya kavuşturuyor. Ayrıca gelincik yaprakları sayesinde sürekli nemlendirilen cildinizde kuruluk hissi yaratmıyor. Parlak ve düzelmiş bir yüzeye sahip canlı ve arınmış bir cilde kavuşuyorsunuz.

DUCRAY MELASCREEN DEPIGMENTANT

Güneşe maruz kalan yüz, el ve dekolte bölgesinde kahverengi-gri lekeler oluşabiliyor. Leke üzerine lokal biçimde uygulanarak aydınlatıcı etki sağlayan Melascreen Depigmentant bakım kremi, daha çok melanin (cilde renginiveren temel pigment) parçalanmasına ve eliminasyonuna yardımcı oluyor. Bu lekelerin rengini açarak son derece etkili bir iyileştirme sağlıyor.

PEPTIQUE

UV ışınlarının etkisiyle oluşan cilt lekeleri üzerinde hızlı etki gösteren mucize krem Peptique, aynı zamanda ciltteki çizgileri de fark edilir derecede azaltarak yaşlanma sürecini yavaşlatıyor. Ciltte gençlik hormonuna benzer bir etki gösteren ürün; cildi tazeleyen, sıkılaştıran ve elastikiyet kaybını önleyen özelliğe sahip.

MARIO BADESCUDRYING LOTION

Losyon, akneler üzerinde bir gecede gözle görülür etkiler sağlıyor. Piyasadaki en etkili akne kurutucu olan bu losyon Calamin ve Salicylic Acid içeriyor. Özellikle acı veren ve iltihaplı sivilcelerde hızlı bir etki göstererek kısa sürede rahatla masağlıyor. Mario Badescu Drying Lotion, markanın akneye özel temizleme ürünü ve kremiyle birlikte kullanıldığında, hayatı kabusa çeviren akneler tamamen kayboluyor.

ENGLİSH

Adverse effects on your skin, leaving no doubt that at the beginning of summer comes the sun spots. Bronze for the sake of spending a summer we may be exposed to sunlight for a long time, as a result of problems experienced in the damaged spots on the skin. Autumn season, this damages the skin, the best time to resolve.

Skincode WHITE ESSENCE

Thermal ‘Biowhite’ın gives the effect of inhibition and hence the formation of ilemelanin prevents stains. This oil-free cream formula again ‘Provitamin B5’ cildinemli thanks to a bright, smooth appearance clear.

EVEN PRIOR Tones

Priori Brightening Facial Complex with CoffeeBerry contains. Brightening Facial Complex, saw the sun of skin spotting, tons of problems such as differences in a specially designed formula, visibly reduced.

EVENT AntiAging Cream against stains

7 mark in fighting against aging, but also in helping to prevent the formation of pimples and blackheads.

Corrective PIGMENT Perricone MD

Dr. Pigment Corrective Perricone’un unique content powered, solar post-and age-induced brown ekeler results reveal that with the war effectively. Contains Vitamin C Ester, DMAE content with the tightening of the skin provides illuminating. Miraculously found in the product, a pine tree species grown in southern France with the essence of Pycnogenol helps reduce blemishes while maintaining its strong antioksidanlarl opened, releasing collagen.

Lancome UV Expert

Thanks to the patented filters Mexoryl SX and XY 12-hour protection against external factors such as air pollution. Even the deep dermis at the level of protection against damage. As Sonuz unblemished skin.

Dermalogica Chroma WHITEEXTREME C

Secure content to avoid staining the skin, spots on a regular basis to reduce the appearance of skin tone to achieve a system that delivers results-oriented. Four weeks since the change in spot view, the new system helps to minimize the differences of tone. Strengthens skin’s defenses against tons of differences.

SKIN CEUTICAL SPHLORETIN CF

Main material Phloretin, apples and apples, pears, fruit trees, such as an anti-oxidant derived from the root. Will have an effect against skin cancer, will have an effect against inflammation, the new cells, reduces blemishes. To accelerate the skin penetration properties. Prevents signs of premature aging, photo damage, blemishes, improves skin loosening. Accelerates skin repair, protects the integrity of the cell. Rebuilds the skin’s support tissue.

DARK SPOT EVEN BETTER CLINICAL Corrector Clinique

Dark spots, age spots and color differences as a result of old age, sun damage caused by years of our skin, visibly reducing the signs of environmental damage and acne spots to a more healthy and smooth appearance reveals. All different skin than a prescription product shows effective results. Işıltısındaki improvement in skin clarity and are immediately noticeable.

PERLE DE CAVIAR Ingrid

Perle de Caviar, Brightening and illuminating series of foam containing pearl brown spots on skin compensates by providing deep cleansing tonic. Pearl containing foam, roughness and dead skin cells to destroy the cause of sebum secretions. The delicate skin a silky, making the cleaning and the esnekhem. Immediately afterwards, apply Brightening enlightening tonic, adds a sparkle to your skin in a separate.

Nuxe CREME ETINCELANTE

It contains hibiscus flower acids, a combination of citrus and sugar acids every day, gently peeling the skin a healthy glow, clear. In addition, constantly moistened with poppy leaves your skin does not make sense of dryness. Have an improved surface gloss and the skin, creating a vibrant and free.

DUCRAY MELASCREEN DEPIGMENTANT

Sun-exposed face, hands and neck in the brown-gray spots can occur. Enlightening effect on the local application of stain to the Melascreen Depigmentant care cream, the more melanin (skin pigment renginiveren base) and the elimination of the fragmentation is going to help. This is the color of the open spots provides an extremely effective healing.

PEPTIQUE

The effect of UV rays on the skin blemishes fast-acting miracle cream Peptique, the lines at the same time, the skin is noticeably slowing down the aging process by reducing. Showing a similar effect on the skin of youth hormone product, refreshes the skin, tightening and features to prevent loss of elasticity.

MARIO BADESCUDRYING Lotion

Lotion, acne affects over one night, makes visible. This is the most effective acne drying lotion contains Calamin and Salicylic Acid. Especially painful and inflammatory acne as soon as possible by showing a rapid effect masağlıyor relax. Mario Badescu Drying Lotion, mark a special cleaning product and the cream used in conjunction with acne, acne completely disappears into his life a nightmare.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

 1. eşim için gerekli.üç çocuğun,evin yükü onun omuzlarında.

 2. Hayatımız yaptığımız tercihlerin toplamıdır. W. Dwyer

 3. Çogu mesajda beni anlatmış, bir şeyler buluyorsunuz dikkat çeken kişi, sizden daha çok dinleniyor pek dikkat çekemiyorsunuz. yaptıklarınızı bir siz biliyorsunu…

 4. İmkansızla imkan dahilinde olanın arasındaki tek fark, insanın kararlılık derecesidir..! Thomas C. Lasorda

 5. hep abur cubur yiyorum.evde olduğum zaman bile dışardan yemek söylüyorum,bu telkin benim ve benim gibilere çok faydalı.

 6. PIRIL NEŞE(M)

  Einsten kadar zeki olacaz demk ki Belli bir fiyat ödüyorsun zeki oluyorsun çok güzel birşey

 7. Yeni bi kisisel gelisim kitabi okuyorum.diyor ki adim adim isteyin.bir anda cok buyuk hayaller kurmayin.cunku bu bir dongu.mantikli ispanyolca öğrenmek zor mu

 8. merhabalar. ben daha önce başka konularda bu tür bilinç altına yönelik telkinler dinlemiştim gerçekten işe yarıyor vajina ve penis birleşmesi

 9. Bir çok yan etkisi olan ağrı kesici ilaçlar kullanmak yerine bu CDleri dinlemek daha mantıklı geliyor. portekizce sozluk

 10. Terlemek fiziksel olarak iyi birşey ama sürekli terlemek sosyal yaşamda önemli sorunlara neden oluyor o yüzden bu çalışmayı faydalı buluyorum. güvensizlik sözleri

 11. SAVAŞ GÜNHAN

  fenle başım dertte.düşündüğüm gibi olursa süper olur.2.dönem karnemi çerçeveletip asarım:)) arka plan müziği

 12. çok anlamlı bir hediye olabilir çünkü “aa biyerlerden tanıyorum ama adı neydi” sorunu yaşayan çok arkadaşım var çevremde… güven

 13. Reklam alanında ne kadar kullanıldığı düşünülürse denemekle hiçbirşey kaybetmeyeceğimiz gibi bir çok kazancımızda olabilir.. metabolizma hızlandırma

 14. Birçok insan için gerçekten çok lazım ancak öyle daha huzurlu bir ülke oluruz. telkin nedir

 15. arkadaşım siteyi tavsiye etti, bana uygun onlarca cd var iyi ki böyle bir teknolojiden haberdar oldum subliminal telkinler

 16. Ben de insanın yaratıcılığından kazanç elde etmesinden yanayım. bir kadınla birlikteyken

 17. cilt lekeleri

  cilt lekeleri hakkında google arama motorunda araştırma yapıyordum ve rastlantı sonucu sitenize ulaştım. Çok faydalı paylaşımlarda bulunuyorsunuz, ayrıca tasarım açısından da çok başarılı bir websitesi oluşturmuşsunuz. İzmir’de yaşıyorum ve burada cilt lekeleri hakkında bilgi alabileceğim sağlık ve güzellik ile ilgili merkezlerin sayısı oldukça az.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂