ÇİLEKLİ VÜCUT SOYMA KESESİ

 

Taze çileklerle vücudunuzu ferahlatacak, hoş kokulu bir vücut kesesi hazırlayabilirsiniz. Yoğurt ve bal nemlendirir, kepek ise parlaklık verir.

MALZEMELER:

125 ml tam yağlı yoğurt

60 gram taze çilek

1 çorba kaşığı bal

30 gram buğday kepeği

HAZIRLANIŞI:

Yoğurt, çilek ve balı pürüssüz bir kıvama gelinceye kadar karıştırın. Kepeği ilave edin. Ilık bir duş alın; karışımı kol ve bacaklarınıza ve gövdenize uygulayın. Dairesel hareketlerle vücudunuza masaj yapın. Duruladıktan sonra cildinizi yumuşak havlu vuruşlarıyla kurulayın.

DİKKAT: Küvette düşmemek için plastik banyo paspası kullanın.

ENGLİSH

 

natural body sac
With fresh strawberries will refresh your body, a pleasant smell can set a sound body. Yoghurt and honey moisturizes, bran gives the brightness.

Materials:

125 ml full-fat yogurt

60 grams fresh strawberries

1 tablespoon honey

30 grams of wheat bran

Preparation of:

Yogurt, strawberries and mix until honey pürüssüz come to a temper. Add the bran. Received a warm shower; mixture applied to the arms and legs and body. Make your body massage with a circular motion. After you rinse your skin dry with a soft towel stroke.

CAUTION:To avoid falling in the bathtub, use plastic bath mats.

 

 

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. hiç uzmana gitmedim ama bende dikkat eksikliği olduğunun farkındayım.psikolog falan bana göre değil.21 günde bu işide çözerim umarım.

  2. yaratıcılık çok önemli. bunu geliştirmeye faydası olacak herşey denenmeli

  3. Bu cd lerde gelen ek telkinleri nasıl kullanmalıyız( örneğin depresyon, zeka artırma,zinde uyanma gibi ) 21 gün kuralı bu telkinler içinde geçerlimi ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂