Çekim Yasası

Çekim YasasıÇekim Yasası

Evrende herşey enerjidir ve her enerji kendisine benzeyen diğer enerjileri çeker. Çekim yasası evrenin en temel yasalarından birisidir. Evrende makro düzeyde gezegenler,yıldızlar bir birbirini çeker , mikro düzeyde ise bir atomun yapısında, atomun çekirdeği, elekronlara çok hassas bir çekim gücü uygular ve çekim gücü sayesinde atom dağılmadan var olabilir. Yine bir üst düzeyde moleküller oluşurken çekim yasasını görebiliriz. Atomları, molekül içinde elektromanyetik çekim kuvvetine dayalı kimyasal bağlar birarada tutar. Evrenin her biriminde çekim gücü vardır ve şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, bu  yasa olmasaydı evren var olamazdı.

Çekim YasasıBizler bilinçli ya da bilinçsiz olarak sürekli bir şeyleri hayatımıza çekiyoruz. Her neye odaklanıyorsak buna enerji gönderiyor ve bu olasılığı hayatımıza dahil ediyoruz. Çekim yasası sizin ona inanıp, inanmanızla ilgilenmez, her zaman iş başındadır. Bilinçsizce ürettiğimiz düşünceler, kendi frekansına uygun durumları hayatımıza çekiyor. Çekim yasasının nasıl işlediğini anlamak ve yaşadığınız sorunlarda, sorumluluk üstlenmek öncelikle yapmanız gereken bir eylemdir. Çekim yasası ile ilgili Refah İçinde Bir Yaşam Sürdürme isimli kitabımda bir çok bilgi olduğu için bu kitapta bu yasa ile ilgili çok detaylı bilgi verilmemiştir. Ancak kısaca, neye odaklanıyorsanız, neye enerjinizi gönderiyorsanız ve hangi türden düşüncelere, duygulara sahipseniz, bunlara benzer şeyleri hayatınıza şu anda çekmekte olduğunuzu söyleyebilirim.

Çekim YasasıÇekim yasasını anlamak size ne kazandıracak?

1-) Hayatınızın sorumluluğunu elinize alacaksınız. Başınıza gelen şeyleri hayatınıza çeken düşüncelerinizin ve duygularınızın neler olduğunu anladığınız zaman, hayatınıza daha iyi şeyleri çekmek için daha olumlu duygulara ve düşüncelere sahip olmaya çalışacaksınız.

2-) İstediğiniz her hangi bir şeyi hayatınıza çekmek için bilinçli olarak çalışmalar yapabileceksiniz.

3-) Sorunlu ilişkilerinizi hayatınıza çekenin siz olduğunu anladığınız zaman, hayatınızda size zarar veren kişilerin sizden uzaklaştıklarını göreceksiniz.

4-) Daha sağlıklı, daha huzurlu, daha mutlu olmak için daha pozitif düşünceler üretmeye çalışacak ve bu konuda zihinsel disiplin elde edeceksiniz.

Çekim YasasıÇekim yasasını kullanma

Çekim yasasını kullanmak konusunda yapabileceğiniz en iyi çalışma öncelikle ne istediğinize kesin olarak karar vermeniz,  daha sonra isteğinize yoğunlaşmanız ve  sanki isteğiniz olmuş gibi canlı duygular üretmenizdir. Bunun için imgeleme, afirmasyon,  istediğinizi olmuş gibi yazmak gibi bir çok teknik kullanabilirsiniz. Ancak temel konu, olumlu zihin durumunuzu korumak ve istediğinizi elde etmişsiniz gibi hissetmeye çalışmaktır. Refah içinde bir yaşam sürdürme isimli kitabımda bu konuda bir çok bilgi verdim. Özellikle hayatınıza daha fazla parayı çekmek için önerilen teknikleri, herhangi bir şeyi çekmek için de kullanabilirsiniz.

kaynak: www.reikiturk.com

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

  1. eşimin biraz yorulunca çok fazla sırt ağrısı oluyor doktor kansızlıktan dedi ilaç verdi ama faydasını görmedi.umarım bu ürünün faydası olur.

  2. Her şey çoktan yapıldı. Evet her şey çoktan yapıldı. Senin tek yapman gereken yalnızca onları bir araya toplamak. Dreamer

  3. ilk defa duyuyorum bu sistemi, çok merak ettim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂