Cumartesi , Nisan 21 2018
Ana Sayfa / Güzellik & Bakım / CANLANDIRICI KREM-OLGUN CİLTLER İÇİN

CANLANDIRICI KREM-OLGUN CİLTLER İÇİN

Bu besleyici kremde bulunan günlük, portakal çiçeği ve sandal ağacı esansiyel yağları, olgun ciltleri besler ve yeniler. E vitamini ve greyfurt çekirdeği özü ise bakterilerin üremesini engelleyerek kremi muhafaza eder. Gül suyu yumuşak bir temizleyicidir.

MALZEMELER:

3 çorba kaşığı badem yağı

1 çorba kaşığı hindistan cevizi yağı

1 çorba kaşığı rendelenmiş bal mumu

1 adet 400 IU’luk E vitamini yağı

60 ml gül suyu

3 damla günlük esansiyal yağı

3 damla portakal çiçeği esansiyel yağı

3 damla sandal ağacı esansiyel yağı

3 damla greyfurt çekirdeği esansiyel yağı

HAZIRLANIŞI:

Badem yağı, hindistan cevizi yağı ve bal mumunu eriyinceye kadar ısıtın. Ateşten alın, E vitamini kapsüllerinin içeriğini ekleyin. Gül suyunu kısık ateşte ısıtın. İki sıvı da ısınınca gül suyunu azar azar yağa dökün, tel bir çırpıcı veya en düşük ayarlanmış bir mikserle karıştırarak koyu kıvamlı, pürüssüz bir karışım elde edin. Günlük, portakal çiçeği ve sandal ağacı esansiyel yağları ile greyfurt çekirdeği özünü de ilave edin. Kremi temiz bir cam kavanoza boşaltın ve ağzını kapatmadan önce iyice soğumasını bekleyin. Serin yerde muhafaza edin. Cildinizi temizleyip tonik sürdükten sonra az miktarda kremi cildinize yedirin.

ENGLİSH

CRİSPY CREAM

This nourishing cream on the day, orange blossom and sandalwood essential oils, nourish mature skin and refreshes. The kernel of vitamin E and grapefruit extract to produce the bacteria retain by blocking cream. Rose water is a soft cleaner.Materials:

3 tablespoon almond oil

1 tablespoon coconut oil

Honey 1 tablespoon grated candle

Vitamin E oil 1 400 IU’luk

60 ml rose water

3 drops daily esansiyal oil

3 drops orange flower essential oil

3 drops sandalwood essential oil

3 drops grapefruit essential oil of the kernel

Preparation of:

Almond oil, coconut oil and honey until heated to melt the wax. From fire, add the contents of vitamin E capsule. Rose water heated in the fire choked. Two liquid water or warm up in dribs and drabs, the roses pour oil, wire, or the lowest setting a beater mixing dark kıvamlı a mikserle, pürüssüz get a mix. Daily, orange blossom and sandalwood essential oils with the addition of grapefruit get the core kernel. Cream to a clean glass jar empty and wait to cool thoroughly before closing his mouth. Keep in cool place. After cleaning your skin and take a small amount of tonic water in the cream to your skin.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. bir satış temsilcisi olarak bu eğitimi almam şart diye düşünüyorum işimde verimi yakalayabilmem için..