BURÇLARA GÖRE ANNELİK


KOÇ
Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve “masalcı” bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.
BOĞA
Çocukları büyüdükçe biraz “tatlı sert” olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.
İKİZLER
Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.
YENGEÇ
Fedakar bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güvenilir bir sığınaktır. Bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.
ASLAN
Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.
BAŞAK
Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.
TERAZİ
Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.
AKREP
Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama, onların kusurlarını da görmez.
YAY
Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.
OĞLAK
Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir, ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde gerginlik olabilir.
KOVA
Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.
BALIK
Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır

ENGLİSH

HOROSCOPES

ARİES
Children are children, creative and “storyteller” is a mother. Is a perfect playmate. Want to discipline, but the anger quickly forget.
Taurus
As the children grow a bit “sweet hard” and protective, although this is compassionate mothers. A good year for kids will make friends.
GEMİNİ
Although much loved children do not allow them to restrict. Children imitate it and people would be keen on their independence.
Cancer
A devoted mother, the children emerge from the shell and is a reliable shelter. This means that the child may have to adjust to the outside world.
LEO
Do not stop living your own life. Balance work and child sets. Children become friends, play games. However, it will teach listening.
VİRGO
Not have children very quickly. But, when the mother is a disciplined and rigorous. Children know it is safe and loved.
Libra
For her children after his wife. But a mother is very affectionate and compassionate. It is tough when necessary. Children do not listen to his wife will get angry.
Scorpio
Although I may not show their love child. Children like to have high goals. But, they also see the flaws. 
SAGİTARIUS
For children is a good friend. Initially, this work is good but will do a little scared. Be honest and happy as children themselves provide.
Capricorn
Children are interested in, they will want to listen, but will not deliver a kiss. Children fight for freedom may be the tension.
Aquarius
Devote yourself to that little people can be difficult. Love is not a mother who shows. But, to help with homework, fun is a person.
FISH
Everything to be deprived of the little possession they wish. Be tolerant of excessive discipline makes it difficult to establish

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

9 yorumlar

  1. çok harika dişçi koltuğu fobim var çünkü:)

  2. Yapılan şeyler utanç verici olmadığı halde utanılıyorsa denenmeli.

  3. If you want to your name lives forever, live your life endlessly. Ultimate Motivation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂