Çarşamba , Şubat 24 2021

Boynuzlarından Tutarım

Güney Amerikalı bir subayla bir er konuşuyorlar: – Savaşta bir düşmana rastlarsan ne yaparsın? – Vururum. – Doğru, peki bir düşman bölüğüne rastlarsan ne yaparsın? – Vururum – Olmadı. Koşup karargaha haber verirsin. Peki savaş meydanında bir inek görürsen ne yaparsın? – Vururum. – Olmadı. – Koşup karargaha haber veririm. – Yine olmadı.Boynuzlarından tutup karargaha sürüklersin. Şimdi beni görürsen ne yapacağını söyle.. – Vururum. – Olur mu canım. Ben senin komutanınım. – Döner karargaha haber veririm. – Yahu ben düşman bölüğü değilim ki. – Hah tamam. Boynuzlarından tutup karargaha sürüklerim…

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

  1. Dışadönük bir kişilik kazanmak sanıldığı kadar kolay değildir. Mutlaka profosyönel destek almak gerekmektedir. Bu telkin teknolojinin nimetlerinden faydalanarak hazırlanmış olup; dışadönük bir kişilik kazanmaya yardımcı olmaktadır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂