Pazartesi , Nisan 19 2021

BOSPHORUS BY SORTIE!

Sortie Yeni yüzü ve yeni konseptiyle bu yaz çok iddialı

Abdullah Burnaz’ın dekorasyonu, Emre Ergani’nin işletmeciliği, Suat Ateşdağlı’nın müzikleri ve kışın en trendy mekanlarıyla sezonu açan Sortie, bu yaz çok iddialı. Bosphorus by Sortie adıyla hizmet veren mekan pazar günleri ise beach partilerini Boğaz’a taşıyacak.

Sortie bu yaz Bosphorus By SORTIE olarak açıldı. Nedeni ise İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti nedeniyle yoğun rezervasyon alması… İstanbul denilince ilk akla gelen Boğaz… Sortie de Boğaz’da olunca yeni bir konsept ortaya çıktı. Sloganı “Boğaza imza atıyoruz!”...Altıncı yılına giren Sortie’nin sahipleri Erol ve Varol Kaynar kardeşlerbu yıl işletmeyi sektörün tecrübeli isimlerinden Emre Ergani’ye verdi. Biber, Blackk gibi markalarının yanında Sortie’nin orta barını da işletecek olan Emre Ergani, 10 yıl aradan sonra yaz sezonunu İstanbul’da geçirecek, Ergani bilindiği gibison 10 yıldır Türkbükü’ndeydi. Müzik konusunda da Sortie’de bu yaz büyük bomba var; müzik koordinatörlüğü ünlü DJ Suat Ateşdağlı ve ekibine ait. Suat Ateşdağlı, Sortie’ye özel birçok yeni remix hazırladı. Yemek müziği de Ateşdağlı ile birlikte ayrı bir keyif olacak.

Konsept partiler
Sortie bu yıl her gün parti havasında geçecek. Public, Biber ve Blackk gibi yemek sonrası kulübe dönen işletmelerle birlikte Sortie’de bu yaz da karnaval coşkusu yaşanacak. 30 Mayıs’tan itibaren [email protected] partileri başlıyor. Akşam üzeri başlayacak bu partilerde kıyafetler free olacak. Uzun yıllardır Türkbükü’nde Emre Ergani’nin yaptığı beach partiler bu yıl Public ve Emre Ergani ortaklığında her pazar akşam üzeri sürprizlerle yapılacak.

Kışın en trendy mekanları Sortie’de
Kış sezonunun en trendy mekanları yazın Sortie’de müdavimleri ile buluşuyor. Biber; Nişantaşı’nın geçtiğimiz kış en popüler barı bu yaz Sortie’de eskinin en popüler akşam üzeribarını yeniden canlandıracak. Black Resto Lounge; Blackk eğlencesiyle olduğu kadar Sortie’de yemeğiyle öne çıkacak. Dünya mutfağının en leziz örnekleri Blackk’te servis edilecek. Beyoğlu’nun geçtiğimiz kış en popüler mekanlarında biri olan Public de yaz boyunca Sortie’de. İtalyan şefin danışmanlığında çok özel bir mönü hazırlayan Public, akşam üzeri barıyla gündemde olmaya devam edecek. Sortie Orta Bar; Avrupa’nın en büyük ve havalı barı Sortie’nin tam ortasında yer alıyor. Deniz mahsulleri restoranı Fishmekan; burada çok özel fiyata (75 TL) mönü servis verecek. Cafe De Paris; yılların değişmeyenl ezzetiyle Boğaz’a inerken, yine son yıllarda yıldızı parlayan Rodizio da Brezilya steak’lerini servis edecek. Sortie’de kebap yemek isteyenler ise Venge’de ağırlanacak.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda cuma – cumartesi giriş ücreti 50TL. Buna bir içki dahil. Ayrıca bu yaz boyunca satılan her biletin 1 TL’si Tohum Vakfı’na bağışlanacak .

Sinan Özedincik

ENGLİSH

Sortie this summer with a new face and a very ambitious new concept

Burnaz Abdullah’s decoration, Emre Ergani’s business, Suat Ateşdağlı’nın music and winter season opens with the most trendy places Sortie, a very ambitious this summer. Sortie serving location by the Bosphorus called on Sunday for the beach party will move to the Straits.

By Bosphorus was opened this summer as sortie sortie. Cause of the Istanbul 2010 European Capital of Culture to receive intensive book … Istanbul Bosporus is mentioned first that comes to mind … De sortie when a new concept emerged in the Strait. The slogan “We’re signing !”… Strait into the sixth year, and Erol Varol boiling Sortie’nin kardeşlerbu owners experienced names in the business sector to Ergani said Chris. Pepper, Blackk brands such as housing also will operate in the middle of the next Sortie’nin Emre Ergani, 10 years after the summer season will be spent in Istanbul, known Ergani Türkbükü’ndeydi gibison 10 years. There are large bomb also Sortie’de in music this summer, music coordinator and the team belongs to the famous DJ s wait. S wait, Sortie’ye specially prepared several new remix. Also performing will be among meals with music would be a distinct pleasure.

Concept parties
Sortie every day this year will be in the mood to party. Public, such as pepper and Blackk Sortie’de after-dinner club with current business enthusiasm for the carnival will take place this summer. Sunday May 30 @ Public parties are starting from the beginning. This party will start the evening will be free of clothing. For many years he’s Türkbükü Ergani Emre and Emre Ergani Public beach party this year in partnership with surprises every Sunday evening to be done.

The most trendy places in winter Sortie’de
The most trendy places in winter season, with loyalists meet Sortie’de summer. Pepper; Nisantasi last winter’s most popular bar this summer’s most popular evening üzeribarını Sortie’de to revive the old. Black Resto Lounge Blackk Sortie’de of entertainment as well as the front will eat. Examples of the most delicious international cuisine will be served Blackk’te. In the past winter in Beyoglu, one of the most popular attractions at the Public Sortie’de summer. In consultation with the Italian chef prepares a special menu the Public bar in the evening will continue to be on the agenda. Sortie Middle Bar, Europe’s largest and coolest bar is located right in the middle Sortie’nin. Fishmekan seafood restaurant, where a very special price (£ 75) will give the service menu. Cafe De Paris, in the year while the Straits ezzetiyle değişmeyenl, which still flourish in recent years, the Brazilian Rodizio steak’lerini will be served. Those who want to eat meat Sortie’de Venge’de will be hosted.

As in the past year, this year, Friday – Saturday 50TL entry fee. It included a drink. Also during this summer of each ticket sold will be donated to a TL-ROM Seed Foundation.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

  1. Kaybedecek bir şey yok, denemeye değer.

  2. Kişisel gelişim uzmanları diyor ki; cehenneme giden yol, iyi niyet taşlarıyla örülüdür… ??

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂