Pazar , Ağustos 18 2019
Ana Sayfa / Güzellik & Bakım / BÖLGESEL İNCELMEDE GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ: VASER CSS

BÖLGESEL İNCELMEDE GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ: VASER CSS

 

Şamdan Plus/Şah Yaycı

Standart liposuction’dan konforlu, enjeksiyonsuz, tüm kavitasyon, ışık ve ses teknolojilerinden daha etkili olan Vaser Compact Sponge System, (Vaser CSS) bölgesel incelmede geleceğin yöntemi olarak tanımlanıyor.

Aşırı kilo alıp vermeler, doğumlar, kronik hastalıklar, beslenme bozuklukları, genetik koşullar nedeniyle bölgesel yağlanmalar yeni çağın en önemli sorunlarından. Gün geçmiyor ki bir yenilikle ve sistemle karşılaşmayalım… Hal böyle olunca tüm yeni sistemleri ve diğer sistemlerle kıyaslamalarını sizlere aktarmak şart oluyor.

Vaser Compact Sponge System

Tüm incelme ve yağ aldırma müdahalelerinde yapılan işlem ameliyatsız ise “Verdiğim yağ tekrar gelecek mi?” sorusu kafamızı kurcalıyor. Operasyonlu işlemlerde ise “Dalgalanma olacak mı?” kaygısı bir yerlerde hep varlığını korumaya devam ediyor. İşte bütün bu kaygılara çözüm olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan ve umut vaat eden Vaser CSS (Compact Sponge System) sistemini mercek altına alıyoruz. Standart Liposuction’dan konforlu, enjeksiyonsuz, tüm kavitasyon, ışık ve ses teknolojilerinden etkili Vaser CSS’i bölgesel incelmede geleceğin yöntemi olarak tanımlanıyor. Vücutta hemen hemen hiç iz bırakmayan, tamamen doğal ve anatomik, hızla iyileşen ve kalıcı olarak tanımlayabileceğimiz sonuçlara ulaştıran sistem, klasik liposuction’ın pabucunu dama atabilir.

Üçüncü kuşak ultrasonik Liposuction yöntemi: Vaser Lıposelection

Vaser CSS, yağ alma işlemi ertesi vücutta ondülasyon (dalgalanmalar) olmasını önlemek, Vaser’ın sıkılaştırıcı etkisini artırmak, alınan bölgesel ve mükemmel kontüre ulaşmak için uygulama alanlarında kullanılan özel sünger ve korse sistemidir. Sadece yağ hücrelerini hedef alan diğer dokulara zarar vermeyen bu yağ alma işlemi ayak bileğinden boyuna kadar hemen tüm bölgelere uygulanabilir. Ultrasonik dalgalar ile sadece yağ dokusunun parçalanmasını sağlayarak, çevre dokuya zarar vermeyen bu enerji sayesinde dünyada liposuction ameliyatının adını değistirmis bir cihazdır. Sonuçları ve güvenilirliği açısından özellikle kontur problemi olan hastalara önerilen bir uygulamadır.

Kadın-erkek herkese uygulanabilir

Hedeflenen yağ dokusu, ultrason dalgaları ile parçalanarak sıvı şekilde aspire edilmektedir ve bu sayede liposuction sonrası görülen düzensizlikler, çökmeler Vaser Liposelection ameliyatı sonrasında görülmemektedir. Ağrı, sızı ve morluk çok daha az oluşmaktadır. Vaser CSS ile bu sonuçları daha ilerilere taşımak hedeflenmektedir. Diğer korselerden farklı olarak oturulduğunda katlanmayan, iz yapmayan, silikonlu yüzeyi sayesinde kontür şekillendirmede mükemmel sonuçlar veren Vaser CSS, 18 yaşını doldurmuş ve bölgesel yağlanma sorunu olan kadın- erkek herkese uygulanabilir.

Dört temel burun kusuru

Burun kusurları dört başlık altında toplanabilir. Rinoplasti operasyonlarında bu dört temel sorundan biri ya da birkaç tanesini aynı anda düzeltmek mümkün.

Ampul tıp: Burnun ucu diğer kısımlarına göre daha iri ve orantısızdır.

Kemer: Burun üzerindeki çıkıntılar zarif bir geçisle düzeltilebilir.

Düşük uç: Çok uzun bir burun ve asağı doğru düşük bir uç yüzün diğer hatlarına uyumlu olarak yeniden şekillendirilebilir.

Kısa köprü: Alından çeneye doğru uzanan hattın doğru bir akış sergilemesi için burun köprüsüne ilave yapılabilir.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

20 yorumlar

  1. Çok şükür bu konu ile alakalı bir sıkıntım yok ama arkadaşıma tavsiye edeceğim teşekkürler..

  2. hepimiz ruhumuza uymayan kişilerle evleniyoruz çoğu zaman.sonra ya mutsuz oluyoruz ya da boşanmalar artıyor,sonuç itibariyle mutlu gezen çiftlere hep imreniyoruz,aslında çok önemli bir telkin bu.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by