Çarşamba , Ekim 28 2020

Boiler Room (Kazan Dairesi )

IMDB Puanı       

6.9/10

Yapım:

2000 – ABD,

Tür: Dram,  Gerilim,  Suç, İş Hayatı

Süre: 120 dakika

Yönetmen:Ben Younger,

Oyuncular:

Vin Diesel, Ben Affleck, Giovanni Ribisi, Jamie Kennedy, Scott Caan, Nia Long, Tom Everett Scott, Ron Rifkin, Bill Sage, Mark Webber, David Younger, Taylor Nichols, Herbert Russell, Nicky Katt, John Griesemer,

Müzisyen :

Bob Marley, The Angel,

Görüntü Y.: Enrique Chediak,

Senaryo: Ben Younger,

Yapımcı: Jennifer Todd, Suzanne Todd,

Dram, Suç türlerindeki Kazan Dairesi (Boiler Room) filmi 2000 ABD yapımıdır. IMDb’den 10 üzerinden 6.9 puan alan filmin yönetmenliğini Ben Younger yapmıştır. Başrollerini Vin Diesel ve Ben Affleck ‘in paylaştığı filmin konusu, Seth Davis kendine ait küçük çaplı bir kumarhane işleten bir gençtir. Bir takım adamlar ona, kural tanımayan ve şehrin yeni borsa şirketlerinden birinde çalışmasını teklif ederler. Seth kısa sürede çok para kazanır ve bu hızlı hayatın zevkine kapılır. Fakat Greg bu başarının ardında bilmediği korkunç bir gerçekle yüzleşmek ve tüm dünyası yıkılmak üzeredir.Filmdeki özellikle Ben Affleck’in yeni katılan brokerlara verdiği dersler ve motivasyon konuşmaları çok ilgi çekici ,ayrıca çalışma hayatının gerçeklerini de gözönüne getirmesiyle izlenmesi gereken bir film.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. ben bu telkini görünce baya heyecanlandım,en kısa zamanda almayı düşünüyorum.

  2. “Hayatta rövanş yoktur.” Ahmet Hamdi Tanpınar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂