Cumartesi , Mart 17 2018
Ana Sayfa / Sağlık / BİTLENME ÖNLEYİCİ LOSYON

BİTLENME ÖNLEYİCİ LOSYON

Bit şampuanlarından sonra sirke denilen bit yumurtalarının saça tutunmasını sağlayan maddeyi yumuşatan bir losyon kullanın. Biberiye ve lavanta esansiyel yağları, saç derisindeki bit yumurtalarını söküp atmaya yardım eder.

MALZEMELER:

500 ml ılık su

500 ml elma sirkesi

6 damla biberiye esansiyel yağı

6 damla lavanta esansiyel yağı

HAZIRLANIŞI:

Malzemeleri karıştırın ve şampuanlanıp durulanmış saça yedirerek sürün. Başınızı bir havluyla sarın ve 15 dakika dinlendirin. Sonra ince dişli bir bit tarağı ile saçlarınızı tarayın. Saçları ve saç derisini ılık suyla durulayın.

ENGLİSH

The anti-lice shampoo

Nit shampoo called after their bit of vinegar to hold the hair a lotion softened, use the item. Rosemary and lavender essential oils, hair, skin, and the bit to throw eggs helps unravel.

Materials:

500 ml lukewarm water

500 ml of apple vinegar

6 drops rosemary essential oil

6 drops lavender essential oil

Preparation of:

Materials were mixed, and hair shampoo to stop the crawl can be. 15 minutes with a towel and wrap your head to rest. Fine-toothed comb, with a bit of hair after scan. Hair and skin and hair with lukewarm water to rinse.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

  1. Shoot for the moon. Even if you miss, you’ll land among the stars. Brian Littrell

  2. herkes kilo vermekten bahsediyor ben kilo almak istiyoruuuuuum