Cumartesi , Nisan 11 2020

BİTKİSEL BEBEK PUDRASI


Bitkisel bebek pudrası aşırı nemi alarak bebek bezinin sebep olduğu kızarıklığı engeller. Tıbbi nergis, mantarı önler, lavanta esensiyel yağı ise tahriş olmuş cildi yatıştırır.

MALZEMELER:

15 gram kuru tıbbi nergis

100 gram ararot tozu

1/4 tatlı kaşığı lavanta esansiyel yağı

HAZIRLANIŞI:

Tıbbi nergisin taç yapraklarını koparıp temiz bir kahve  öğütücüsünde toz haline getirin. Arorot tozu ile karıştırın, lavanta yağını da damla damla ,ilave edin. Yağı parmaklarınızla toza yedirin. Bebeğinizin bezini değiştirirken cildine bu pudradan serpin.

ENGLİSH

herbal baby powder
Herbal baby powder diaper caused by the excessive moisture will prevent the rash. Medical narcissus, mushroom in front of the lavender oil is esensiyel calms irritated skin was.Materials:

15 grams dry medical narcissus

100 grams arrowroot powder

1 / 4 teaspoon lavender essential oil

Preparation of:

Crown of leaves and clean off the medical narcissus in a coffee grinder to pulverize. Arorot mixed with the powder, lavender oil drop by drop the additional availability. To dust with your fingers to eat oil. Cloth when changing your baby’s skin from this powder sprinkle.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

9 yorumlar

  1. HANDAN ALPEREN

    Kadınlar kendine güveni olan erkeklere mıknatıs gibi çekilirler.:) Güven her alanda olduğu gibi kadınlar konusundada çok önemli.

  2. en önemli görsel organımız olan gözümüz şimdi daha sağlıklı olabilecek!!sonunda

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by