Perşembe , Temmuz 29 2021

BİTKİSEL AĞRI KESİCİ

KEDİ OTU

Kedi otu çok güçlü bir sakinleştiricidir, zencefil iltihaplanmayı azaltır, aksöğüt ağacı kabuğunda ise aspirin imalatında kullanılan salisin maddesi bulunur.

MALZEMELER:

30 ml kedi otu özü

15 ml aksöğüt ağacı özü

7.5 ml zencefil özü

HAZIRLANIŞI:

Bitki özlerini koyu renk cam bir şişede karıştırın. 60 ml ılık suya yarım ya da bir tatlı kaşığı bu karışımdan ilave edip ihtiyaç duydukça günde dört defa için.

ENGLİSH

Very strong cat grass residents, ginger reduces inflammation, while aspirin in aksöğüt tree bark used in the manufacture of the substance is salis.

MATERIALS:

30 ml herbal extract cat

15 ml aksöğüt tree extract

7.5 ml of ginger extract

PREPARATION:

Plant extracts in a bottle of dark glass mix. 60 ml warm water or a half teaspoon of this mixture four times a day as needed for additional edip.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

 1. Kaybedecek bir şey yok, denemeye değer.

 2. Work like you don’t need the money, Dance like nobody’s watching, Love like you’ve never been hurt, Sing like nobody’s listening, And Live like it’s Heaven on Earth. “First line by Satchel Paige, the rest by Mark Twain”

 3. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. Alexandre Dumas

 4. GÖNENÇ ÖĞÜT

  Hiçkimse değişime karşı değildir, yeter ki ucu kendisine dokunmasın. Ahmet Hamdi Tanpınar

 5. Hiç kimse, denemeden neler yapabileceğini bilemez. George Macdonald

 6. SEZGİN İSMAİL

  tek günlük değil ömür boyu faydalı olabilecek çok anlamlı bir cd, içeriğine ulaşmak için sabırsızlanıyorum

 7. ‎Serüvene koşmak için trenler bekliyorsan, Güneşini yakalayıp gözlerine yerleştirmek için beyaz yelkenlerin gelip seni almalarını bekliyorsan, Yarına inanmak için gün batımına, iyi kalpli görünmek için zayıflığa; ve güçlü görünmek için öfkeye ihtiyacın varsa, Demek ki hiç bir şey anlamadın! Bertolt Brecht

 8. Başlamak, yarı bitirmektir. Horatius

 9. Hızlı okuma günümüzün eğitimin sisteminde oldukça önem kazanmaktadır. Hayatımızn her alanında olan sınavlar ve sosyal hayatta başarılı olmak için hızlı okuma tekniği öğrenilmelidir. Bu telkin bu işi kolaylaştıracaktır. beyin nedir

 10. Merhaba, siz bir ürün satın aldığınızda telefonla aranıyorsunuz. Başka bir ürünü satın alıp bize “asıl” aldığınız ürünü bildirirseniz biz size doğru ürünü göndeririz. subliminal nedir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂