Pazartesi , Şubat 22 2021

BILLIONAIRE CLUB'TAN YENİ YILA ÖZEL PARTİ

Dünya jet-set’inin gözde gece kulübü Billionaire Club, 2012’ye etkileyici bir partiyle merhaba diyecek.

İstanbul gece hayatının en popüler mekanı Billionaire Club, yeni yılı 31 Aralık Cumartesi gecesi gerçekleşecek muhteşem bir partiyle karşılıyor. Dünya standartlarındaki lüks ve kalite anlayışıyla Billionaire, konuklarına unutamayacakları bir yılbaşı eğlencesi sunacak.

Eğlencenin sabaha kadar süreceği “Gold & Red Gala”da, şov dünyasının ünlü DJ’lerinden Andrea T. Mendoza’nın benzersiz performansına dikkat çekici ve farklı elektro violin animasyonlarıyla ünlü violin ustası Fillippo Rollando eşlik edecek. Billionaire Club’ın etkileyici atmosferinde muhteşem bir müzik eşliğinde gerçekleşecek bu çok özel yeni yıl partisinde konukları birbirinden güzel ve zarif Billionaire kızları karşılayacak. Gece, ayrıca ünlü dansçı Laura ve Billionaire Dans Grubu’nun ‘Gold Finger’ ve ‘Tango’ müziğine özel etkileyici dans şovlarıyla renklenecek.

İstanbul’un en lüks oteli The İstanbul Edition’ın içinde yer alan Billionaire Club, sonsuz lüks ve ihtişamı yansıtan göz alıcı dekorasyonu ve eğlenceyi doruğa taşıyan sürpriz şovlarıyla yılbaşı gecesi de en çok tercih edilen gece kulübü olmaya devam edecek.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. Bir çiçeğin kokusu neyse bir insanın kişiliği de odur. C. M. Schwab

  2. Her durumda hakkını savunabilmeyi bilinçli bir şekilde iddialı olmayı kim istemezki.

  3. içimize sakladığız duyguları dışa yansıtmak zorluk çeken biri için faydalı olabilir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂