Çarşamba , Ekim 28 2020

Bilinçaltı Programlama Aracı

bilinçaltı Bilinçaltı Programlama Aracı Bilinçaltı Programlama Aracı bilincalti5 300x225

Olumlamalar

Bilinçaltımızı, tekrar programlamanın en kolay yollarından biri olumlamalardır.

Olumlama; özetle bilinçaltımıza yerleştirmek istediğimiz hedeflerimizi ya da yeni inançlarımızı tekrarlama sürecidir. Bu süreç, yeni düşünce bilinçaltına yerleşinceye kadar aralıksız devam etmelidir. Bazı olumlama yöntemleri;

• Kendi olumlamalarımızı yüksek sesle ya da zihnen tekrarlamak,

• Olumlamalarımızı yazmak,

• Kayıt ettiğimiz kendi telkin mp3’lerinimizi dinlemek

• Olmak istediğimiz kişi gibi davranmak. Misal, hayran olduğumuz bir kişinin yerine kendimizi koymak ve onun gibi davranmak )

• Sık sık kitap ve makaleler okumak

• Uzmanlar tarafından hazırlanmş subliminal mp3 telkinler dinlemek

bilinçaltı Bilinçaltı Programlama Aracı Bilinçaltı Programlama Aracı bilincalti6Hayatınızdan şikayet ettiğinizde bilinçaltınız şikayet ettiğimiz hayatı size vermek için emirlerinizi sadakatle yerine getirir. Daima ne söylediğimize, bihassa ‘tekrar-tekrar’ söylediklerimize dikkat edelim.

Gandi derki “Söylediklerinize dikkat edin, düşünceleriniz olabilir. Düşüncelerinize dikkat edin, davranışlarınız olabilir. Davranışlarınıza dikkat edin, alışkanlıklarınız olabilir. Alışkanlıklarınıza dikkat edin kaderiniz olabilir.”

Bilinçaltı virüs programınızı çalıştırmadığınızda dış dünyadan gelen negatif telkinlerin etkisi altında kalabilirsiniz. Her gün arkadaşlarınızdan, çok gülerseniz şayet çok ağlayacağınızı, çocuğu olanın derdi olduğunu, hayatın zor olduğunu, paramız olunca düşmanlarımızın çok olacağını vs. duyuyorsunuzdur. Bu negatif afirmasyonları sürekli dinleyince bilinçaltımız onun doğru olduğuna inanmaya başlar, devamında da (çekim yasasından ötürü) gerçekliğinizde yani yaşamınızda onun doğru olduğunu görürsünüz.

bilinçaltı Bilinçaltı Programlama Aracı Bilinçaltı Programlama Aracı bilincalti7 300x300Kendimize verebileceğimiz telkin örnekleri ; her gün, her şekilde daha iyi oluyorum, sevgi ile dolu neşe saçan bir varlığım, her şey bana kolay ve zahmetsizce geliyor, hayatımın patronu benim, keyif aldığım her şey şimdi burada,  ihtiyacım olan her şey zaten bende var, hepimiz için çok fazla bolluk var, sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor, daha çok verdikçe daha çok alıyorum, daha mutlu hissediyorum.

Olumlamaları yapmaya hemen başlayın. Zaman hızla geçiyor.

Bu olumlamaları uyurken ya da yataktan kalkmadan önce yazabilir, okuyabilir ve hatta kaydedip dinleyebilirsiniz.

Olumlamalarda başarının anahtarı sık sık tekrardır. İyi haber şu ki; bilinçaltımız kaslarımız gibidir. Onu istediğiniz şeylerle olumlamanız gerekir. Olumlamaları her gün yapmakta üşenirseniz, onu sizin yerinize başkaları yapacak, sonuçları da her zaman sizin istediğiniz gibi olmayacaktır

Güne başlarken dinlemek için iyi bir telkin mp3’ü hazırlayabilirsiniz. Böylece güne zihnen pozitif bir tutumla başlayabilirsiniz. Bilinçaltınız olumlu inançlarla dolar. Neticede, gün içinde duyacağınız olumsuz fikirlerle bilinçaltınız kirlenmez.  Bilinçaltımızda var olan negatif düşünceler, belli başlı korkular bilinçaltı virüslerimizdir. Bilinçaltı virüserimizin farkına varıp, olumlama çalışmaları ile temizleyebiliriz.

Bradley Thompson

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

3 yorumlar

  1. Hiçkimse üstün değildir, hiçkimse aşağı değildir, fakat kimse eşit de değildir. İnsanlar yalnızca eşsizdir, karşılaştırılamaz. Sen sensin, ben benim. Ben potansiyelimi hayata vermek zorundayım; sen potansiyelini hayata vermek zorundasın. Ben kendi varoluşumu keşfetmek zorundayım, sen kendi varoluşunu keşfetmek zorundasın..! Osho

  2. Sizi a haber programında seyrettim anlattıgınız seyler ilgimi cekti ilim bilim tüm bilgileri beynime depoluyorum ve kitabınızı okuyacam bakalım neler olacak ???

  3. Hayat, insanın cesaretine göre büyür veya küçülür. Anais Nin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂