BIÇAK ALTINA YATMADAN SARKIK GÖĞÜSLERE ÇÖZÜM!

Hiçbir kadın sarkık göğüslere sahip olmaktan haz almaz. Ama böyle göğüslere sahip olan kadınlar, artık üzüntüyü bir yana bırakabilirler.

Yapısında hiç kas olmayan, tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi, yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sutyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler.

Göğüs bakımı için plastik cerrahiden çekinen, cerrahi müdahaleyi geciktirmek isteyen ve genel bir toparlama ve sıkılaşma sağlamayı amaçlayan kadınların imdadına Breast Fit yetişiyor. Son yılların en önemli gelişmelerinden sayılabilecek Breast Fit System, kadınlara bıçak altına yatmadan, ağrısız ve acısız, sağlıklı çözümler sunuyor.

Sistem sarkmalar, çatlaklar ve özellikle hamilelik sonrasında oluşan göğüs ucu koyuluklarının tedavisinde son derece etkili. Göğüsteki asimetrik görüntüyü tedavi ederken, düz göğüslere de hacim kazandırıyor.

Sistem 6 ayrı teknolojiden yararlanıyor. Bu teknolojiler sayesinde doku yenilenmesi, gelişmesi, cilt elastikiyetinde iyileşme yaşanıyor, düşük miktarda verilen elektrik akımı ile kas güçlenmesi sağlanıyor, yağ ısı enerjisine dönüştürülerek hızlı bir şekilde incelme oluyor, lenf, kan dolaşımı ve metabolizma gelişiyor, göğüs ucu renk koyulaşması sıkıntısı son buluyor.

Göğüs geliştirme, şekillendirme ve çatlaklara özel 10 ayrı programa sahip sistem ile yaklaşık 10 – 12 seans arasında sonuç alınmaya başlanıyor. Tavsiye edilen seans 20 iken, haftada 3 kez uygulanabiliyor. Kişinin problemine, yaşına, cilt yapısına göre bu sayı değişebiliyor. Sarkma, çatlak, büyütme uygulamaları için farklı süreler söz konusu… Acı ve ağrı yaşamayan kişi günlük hayatına rahatlıkla devam edebiliyor.

Hiçbir yan etkisi bulunmayan Breast Fit System, ameliyat ile alınabilecek başarının %80’i oranında başarı sağlayabiliyor ve böylece cerrahi müdahaleden çekinenlere ciddi bir alternatif sunuyor.

ENGLİSH

Breast Fit System

No woman does not take pleasure from being with drooping breasts. But such women have breasts, can no longer sorrow aside.

Structure without any muscle, fat and milk glands entirely made of gravity over time breasts, aging, often to gain weight and birth, breastfeeding, use of the wrong bra for reasons such as the former lost their youthful appearance and are planted.

Plastic surgery for chest care afraid, who want to delay surgical intervention and intended to provide a general roundup and tightening of the women in distress Breast Fit grows. Most important developments of recent years can be considered Breast Fit System, women under the knife at bedtime, painless and comfortable, offer healthy solutions.

System of sagging, cracks and especially after pregnancy, which is extremely effective in the treatment of nipple darkness. The asymmetric treatment of chest image, while volume also gives a flat chest.

System benefits from 6 different technology. These technologies through tissue renewal, development, skin elasticity improved is experiencing a low amount of the electric current with the muscle strengthening is right, oil heat energy will be converted quickly thinning going on, lymph, blood circulation and metabolism is developing, nipple color darkening shortage ends.

Breast development, with special shaping and cracks have 10 different programs with the system about 10 to 12 per session between the results are to be taken. While the recommended 20 sessions, 3 times per week can be applied. Person’s problem, age, skin structure according to this number may change. Sagging, cracks, magnification applications for different time periods in question … who does not experience pain and pain in everyday life people can easily continue.

Do not have any side effects Breast Fit System, operated at a rate of 80% of success that can be taken by the successful surgical intervention and thus can offer a serious alternative for those who hesitate.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

 1. Engin bey, “Beyin Programlama Teknolojisi” ile “Subliminal bilinçaltı telkin” aynı şey. Ancak BPT’de içinde frekans kullanılmaktadır. Genellikle kullandığımız frekans “Alfa”dır. Bazı sitelerde normal müziklerle subliminal hazırlanmaktadır. O da doğrudur. Biz etkisi bakımından daha hızlı sonuç vermesi için “frekans” sesler kullanmaktayız.

 2. Sizi kendinizden başka hiç kimse kurtaramaz. Kendi kendinize ışık olun. Buddha

 3. When we are motivated by goals that have deep meaning, by dreams that need completion, by pure love that needs expressing, then we truly live life. Greg Anderson

 4. birkaç gündür dinliyorum kilo vermedim henüz ama hakikaten gevşediğimi hissediyorum çok harika bir duygu.bu kadarını beklemiyordum.kilo vereceğime de inanıyorum.

 5. Dünyada hiçbir milletin kadını, milletini kurtuluşa ve zafere götürmekte, anadolu kadınından daha fazla çalıştım diyemez. Mustafa Kemal ATATÜRK

 6. kadınlar adeta canavar gibi geliyordu gözüme ve korkup yaklaşamıyordum yanlarına.artık kadınlarla aram çok iyi ve güzel bir ilişkim var teşekürler doğum günün kutlu olsun korece

 7. ŞEBNEM SAYGIN

  Israrla öneririm kore türkçe çeviri

 8. Güzel birşeyler yazdığımız zaman, basımı ve dağıtımı konusunda da yardımcı olursun inşallah Ali’ciğim… vermek

 9. Güven her şeyden önce gelirmiş.. bunu kaybedince anlamak pek hoş olmasa da tekrar kazanınca ondan alınacak haz vazgeçilmez olmalı:D japonca kelimeler

 10. Hem sağlığıma hemde cebime zarar veriyor bende bırakmak istiyorum bunu denemeliyim. kişisel dönüşüm

 11. Çok işe yarayan telkinlerden biri. degistirmekistiyorum

 12. Sevgiye karşılık… https://t.co/JtKdbNn3 52 çekmek nasıl yapılır

 13. Hep ön yargı ile baktığım bir dersti ama hayatta hep karşıma çıktı bu cd yi dinleyerek bu ön yargıyı aşmalıyım. arzulu sevişme

 14. televizyında izledim çok merakettim başarı resmi

 15. Boy uzamasına nasıl bir katkısı oluyor ? bu sadece 18 alt yaş grubu içinmi yoksa yetişkinlerdede böylebir etkiye sahip mi ? arapça klavye

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂