Ana Sayfa / Sağlık / BEYAZ DİŞLER İÇİN ÇİLEK

BEYAZ DİŞLER İÇİN ÇİLEK

Dişlerinizi beyazlatmak, cildinizi temizlemek, kırışıklarla savaşmak, sivilceleri yok etmek için kozmetik ürünler kullanmak zorunda değilsiniz. Evinizde kolayca uygulayabileceğiniz, doğal güzellik sırlarıyla ekonomik ve etkili bakımın tadını çıkarın!
Sigara, çay ve kahve içmek dişlerinizin sararmasına yol açabilir. Dişlerinizin sağlığını korumak için sabah ve akşam mutlaka fırçalamanız gerekir.
Beyazlatma istiyorsanız; birkaç çileği mutfak robotundan geçirip püre haline getirin. Haftada üç kez dişlerinizi çilek püresiyle fırçalayın. Çileğin yıkayıcı özelliği olduğu için ağız kuruluğunu da önlemektir.
ENGLİSH
To whiten your teeth, clean your skin, to fight wrinkles, acne and cosmetic products to use to destroy You do not have. You can easily apply in your home, economic and efficient maintenance of natural beauty secrets Enjoy!

Smoking, drinking tea and coffee can cause yellowing of teeth. To protect the health of your teeth morning and evening will certainly need to brush.
If you want to whiten a few strawberries and pulp through a food processor name. Three times a week to brush your teeth with strawberry puree. Because of the washer features strawberry also is to prevent dry mouth.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

  1. Kilo vermeyi sağlamak kadar hayatımız boyunca bu durumu korumakda önemli..

  2. Savaşta yağan mermi yağmuru, o yağmurdan ürkmeyenleri ürkenlerden daha az ıslatır. Mustafa Kemal ATATÜRK

  3. “Ya ümit sizsiniz, ya ümitsizsiniz.” Behçet Necatigil

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
×
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂