Cumartesi , Şubat 27 2021

BEBEKLER İÇİN TABLET PC!

iPad’i, Galaxy Tab’ı ve diğerlerini unutun… Bu ilginç tabletin sundukları onlardan çok farklı…

Görünüşe göre 2011’de tablet fırtınası yalnızca yetişkinler için esmeyecek. CES 2011’de tanıtılan ve Rullingnet’in üretimini gerçekleştirdiği Vinci isimli bu tablet 3 yaşına kadar olan bebeklere hitap ediyor.

Silikon bir tutma kolu olan tablet 7 inç ve dokunmatik ekranı bulunuyor. USB ve micro SD kart girişi olan Vinci’nin Wi-Fi özelliği bulunmuyor. Vinci’nin diğer özellikleri arasında tümleşik hoparlör, mikrofon ve 3 megapiksellik kamera da bulunuyor. Küçük çocukların sosyal, duygusal ve mantıksal becerilerini geliştirmeye yönelik bu tablette animasyonlu hikayeler, müzikli görüntüler bulunuyor.

Yalnızca internet satılacak olan tabletin fiyat ise 479 dolar.

ENGLISH

iPad’i Galaxy Tab’ı and forget about the others … This is very different from them … they offer interesting tablet

Apparently the storm of 2011 tablets esmeyecek for adults only. CES, introduced in 2011 and carried out the production of Rullingnet’in Vinci babies who are now appealing to the tablet up to 3 years.

Tablets with a silicone handle has a 7-inch touch-screen. Micro SD card slot, USB and Wi-Fi has the Vinci. Vinci’s other features include an integrated speaker, microphone and 3-megapixel camera are also available. Young children’s social, emotional and logical skills of animated stories for improving the tablet, has a musical images.

Internet sale price of the tablet is only 479 dollars.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

  1. Başağrısı hayatımı çok kötü etkiliyor,umarım faydası olur.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂