Çarşamba , Eylül 22 2021

BEBEĞİNİZİ DOMUZ GRİBİNDEN KORUMANIN 10 ETKİLİ YOLU

Bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirip onu domuz gribinden koruyabilirsiniz…

 1. Eğer anne sütü veriyorsanız, devam edin! Anne sütünüzü pompalayıp saklayarak siz olmadığınız zamanlarda da bebeğinizin anne sütü ile beslenmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın, ilk 6 ay bebeğinize ortalama 750 ml; 6. aydan sonra ise günde en az 500 ml. anne sütü vererek bağışıklığını güçlendirebilirsiniz.
 2. Eğer anne sütünüz yoksa ve sadece bebek/devam sütü kullanıyorsanız, içeriğinde bağışıklık sistemini güçlendirici özel prebiyotik lif karışımı (IMMUNOFORTIS) olanları tercih edin.
 3. Eğer anne sütü veriyorsanız,hekiminizin önerdiği ölçüde D vitamini vermeyi unutmayın. D vitamini bağışıklık sistemi açısından çok önemlidir .Daga büyük çoçukların, haftada 3 kere birkaç dakikalığına korumasız şekilde güneş ışığı göremesini sağlayın.
 4. Bebeğinizin uykusunu yeteri derecede aldığından emin olun. Düzenli uyku bağışıklık sistemini güçlendirir.
 5. Güçlü bir bağışıklık için beslenme çok önemlidir. Eğer bebeğiniz ek gıdalara geçtiyse; günlük beslenmesinde vitamin, mineral içeren meyve ve sebzeleri ,demir ve çinko açısından zengin tahıl, kırmızı et ve deniz ürünlerini ihmal etmeyin. Unutmayın, ek gıdalara başlansa bile onun her gün en az 500 ml anne sütüne ihtiyacı vardır. Anne sütünüz yeterli değil ise içeriğinde bağışıklık sistemini güçlendirici özel prebiyotik lif karışımı (IMMUNOFORTIS) olan bir devam sütü seçin.
 6. Tuvaletten, alt değiştirdikten sonra ellerinizi çok iyi yıkayın. Sağlıklı ve temiz bir el yıkama için minimum 40 saniye gerekmektedir.
 7. Hijyen; hastalıkların önüne geçmek için çok önemlidir. Islak yerleri iyi kurulayın ve bebeğinizin yıkanabilen oyuncaklarını sık sık yıkayın. Yıkama işleminin sonrasında bol su ile durulamayı unutmayın .Ayrıca kapı kolları için antibakteriyel bezler kullanın.
 8. Çocuğunuzun hasta insanların çok olabileceği kalabalık yerlere götürmeyin. Özellikle hastalık virüsünün yoğun olabileceği hastane/sağlık ocağı gibi yerlere giderken daha dikkatli olun; çok gerekli değilse gitmeyin.
 9. Bebeğinizin bağışıklık sistemi 3 yaşına kadar gelimeye devam eder. 1 yaşından sonra da bağışıklığını desteklemek için özel prebiyotik lif karışımı (IMMUNOFORTIS) olan bir çocuk sütü seçin.
 10. Kendinize de çok iyi bakın. Bazen ebeveynler çocuklarına çok iyi bakmaya çalışmaktan kendi sağlıklarına özen göstermiyorlar. Bu yüzden iyi beslenin meyve ve sebze yiyin ,egzersiz yapmaya zaman ayırın, 8 saat uyuyun.

ENGLİSH

Strengthen your baby’s immune system can protect him from the swine flu …

1. If you are not breastfeeding, continue! One that you’re not pumping your breast milk and store breast milk for your baby at times that can be fed. Remember, your baby’s first 6 months average 750 ml; 6 After months at least 500 ml a day. giving breast milk can strengthen immunity.

2. If you do not have breast milk and only baby / If you use more milk, the immune system booster content specific prebiotic fiber blend (IMMUNOFORTIS) ones prefer.

3. If you are not breastfeeding, your doctor recommended vitamin D do not forget to the extent. Vitamin D is very important in terms of the immune system. Daga older children, 3 times per week for a few minutes of unprotected sunlight to provide göremesini.

4. Get enough sleep as your baby make sure. Regular sleep strengthens the immune system.

5. Nutrition is very important for a strong immune. If your baby is not added to food if daily nutrition vitamin, mineral, fruit and vegetables that contain iron and zinc-rich grains, meat and seafood do not neglect. Remember, even if it’s added to food per day at least 500 ml into breast milk needs. Your breast milk is not enough immune system booster in the content specific prebiotic fiber blend (IMMUNOFORTIS) select a more milk.

6. To the toilet, after changing the lower wash your hands very well. Healthy and clean for a minimum 40 seconds of hand washing is required.

7. Hygiene; diseases to move to the front is very important. Wet and dry your baby’s best locations frequently wash toys washable. After washing process do not forget to rinse with plenty of water. In addition to door handles, use antibacterial wipes.

8. Your child very sick people do not take you to places may be crowded. Disease virus can be especially intense hospital / health clinic to be careful when you go to places like, do not go if it is not absolutely necessary.

9. Your baby’s immune system 3 continues until the age of gelimeye. 1 year and then to support the immune specific prebiotic fiber blend (IMMUNOFORTIS) select a child with milk.

10. Take care of yourself too. Sometimes parents try to take good care of their children their own health care do not. That’s why fruits and vegetables, eat a good diet, exercise, take time to 8 hours to sleep.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

 1. Bilgi, sınırı olmayan bir denizdir, bilgi dileyense denizlere dalan bir dalgıçtır. (Knowledge is an endless sea, the one who seeks knowledge is adiver in that sea.) Mevlana Celaleddin-i Rumi

 2. Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez. Mevlana

 3. Dünyayı değiştiremiyorsan, dünyanı değiştirirsin. Hepsi bu. Stefan Zweig

 4. En iyi kişisel gelişim ve beyin programlama tekniği olduğu kesin.

 5. Vicdansız bilim, ruhun çöküntüsüdür. Rabelais

 6. Birbirimize vereceğimiz işaret şudur: ileri, daima ileri. Mustafa Kemal ATATÜRK

 7. Bu programa sahib olanlar çok şanslı:) bilinçaltı

 8. Diyet yaparak, az yiyerek, egzersiz yaparak kilo vermek çok da mümkün olmuyor. Metobalizmanın hızlı çalışması gerekiyor ki kilo verme işlemi hızlansın. Bu teliknin bu konuda yardımcı olcağına inanıyorum. satranç oyunu oyna

 9. Yaratıcılığını artmasını, koyduğu hedeflere kolay ve emin adımlarla ilerlemek, kendini geliştirmek, gelişimleriyle cevresindekilerini dikkatini cekip ilgi odağı olmak insanların mutlaka edinmesi gereken süper setler. bilinçaltının gücü

 10. Her kilo fazlası olan bayan gibi benim de başlayıp bıraktığım diyet maceralarım vardı. Alfa frekansı yeni ve ilginç bir deneyim.Bugün 4. günümdeyim ve şaşkınlık içindeyim.Şimdiden çok farklı hissediyorum kendimi.Paylaşmaya devam edeceğim..Teşekkürler.. bazı insanlar

 11. dinlediğim cdlerde etkili sonuçlar aldım bunuda enkısa zamanda alacağım. kendi kendine hipnoz

 12. KUMSAL HÜRREM

  Bu konuda bir soru sormak istiyorum, bilinçaltı yönlendirilerek sanatsal yetenek kazandırılması gerçekten oldukça güzel, fakat diğerlerinden daha zor görünüyor bana. Bu konuda başarılı olmuş örnekler mevcut mudur? shad helmstetter

 13. bütün cd ler benim için çok faydalı olacak sosyalleşmek süper olacak atların birleşme anı

 14. Bu konuda seminerlere fazlasıyla katıldım bu sette yanında iyi bir alternatif olarak görünmekte. haydar dumen

 15. FAZİLET DOĞANGÜN

  Ürünlerinizden çok memnunum. Hayatımda çok olumlu değişiklikler oldu. Çok teşekkür ederim . Alacağım daha çok ürünleriniz var. sürücü izle türkçe dublaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂