Cumartesi , Temmuz 31 2021

BEBEĞİNİZE EVDE CİNSİYET TESTİ!

Bebeğin cinsiyetini 2. ayda öğrenmek mümkün.

Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için artık ultrasona girmeye gerek yok. Hamilelik testi gibi yeni bir testle bebeğinizin cinsiyetini artık evinizde öğrenebilirsiniz…

Anne-baba adayları, artık bebeklerinin cinsiyetini öğrenebilmek için 16-20 hafta beklemek zorunda değil. Amerika Birleşik Devletlerinde kullanılan ve artık Türkiye’de de temin edilebilen ”Cinsiyet Belirleme Testi (Intelligender Boy or Girl)” ile gebeliğin 10. haftasında bebeğin cinsiyeti öğrenilebiliyor.

ABD’de 2006 yılından bu yana kullanılan ve gebeliğin 10. haftasından itibaren uygulanabilen basit bir idrar testi ile 10 dakika içinde sonuç alınabiliyor. Hastaneye ya da hekime gitmeden evde uygulanabilen test, eczanelerden temin edilebiliyor.

Test, 99 TL’den satışa sunuluyor.

Cinsiyet belirleme testi, Amerika, Rusya, Avusturya, Meksika, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Ürdün, Mısır, Kuveyt, Lübnan, Katar, Suudi Arabistan, Suriye başta olmak üzere bir çok ülkede satılıyor.

NASIL UYGULANIYOR?

ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onaylı olan test ile yüzde 80 oranında doğru yanıt elde ediliyor.

Amerika’da bir şirketin geliştirdiği test, şu şekilde uygulanıyor:

Teste başlamadan önce kullanılacak yüzeyin idrarın dökülmesine karşı korunması ve beyaz bir zemin olması öneriliyor.

Uygulama için sabah uyanıldığındaki ilk idrar gerekiyor. Testin içindeki bardağın yarısı anne adayının ilk idrarı ile dolduruluyor. Ardından kutudan çıkan üst kapağındakiküçük bir delik test bardağı alınıyor ve üstündeki yapışkan bir kenara konularak, anne adayının idrarı şırınga ile alınarak test bardağının içine enjekte ediliyor. Uygulama sonrasında derhal yapışkanla cihazın üstü kapatılıyor ve 10 saniye çabuk dairesel hareketle çevriliyor. Test bardağının kesinlikle çalkalanmaması gerekiyor.

İşleme başlamış olan test kabının, beyaz bir kağıt veya beyaz bir düz tabak üzerine yerleştirilmesi öneriliyor. Yaklaşık 10 dakika sonra test kavanozundaki karışımın rengi nefti yeşil veya bulutlu yeşil rengine dönerse ”erkek”, daha derin sarı veya turuncu renk alırsa ”kız” oluyor.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

 1. Kapımıza değil kalbimize vuran buyursun. Şems-i Tebrizi

 2. Bütün danışmanların en akıllısı olan zamanı bekle. Pericles

 3. başlayıp tekrar başa dönmekten sıkıldım, hiç motive de olamıyorum ingilizceyi anlıyorum ama cümle kurmaya gelince hepimizin sıkça başa gelen garip hareketler…

 4. işte aradığım süper güç bu olsa gerek.okulda başarılı olursam ailem çok mutlu olur.tabi ben de. sübliminal

 5. Kişisel gelişim kitaplarında yapma/olma demilen her şeyim ve evet bir kişiliğim var hala ak. sürtünme yoluyla ilişki

 6. her geçen gün, her yönden daha iyiye gidiyorum birlikte olma pozisyonları resimli

 7. HAŞMET SERGEN

  Demoları nasıl indiricem. gelişim nedir

 8. BEDİZ NURSELİ

  ABİİ FİZİĞE BAYILIYOM YA = MÜMİN SEKMAN’IN KUANTUM ZAYIFLAMA VE GEÇ BOŞALMA + KİŞİSEL GELİŞİM + YEMEK TARİFİ KİTABINI OKUDUM kalin penisler

 9. çocuklarımı iyi yetiştirmek istiyorum onların da ileride bizler gibi sıkıntılı olmalarını istemiyorum bu cdler işe yarayabilir ispanyolca

 10. TOMRİS GÜREL

  Müge hanım, yorulmadığınız sürece birden fazla ürünü bir arada dinleyebilirsiniz. romence güzel sözler

 11. ilk defa duyuyorum bu sistemi, çok merak ettim kore türkçe çeviri

 12. bu cdlerin hepsini almak istiyorum xing nedir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂